Tak a je vymaľované. Škoda, že Romanovi Kreuzigerovi to nevyšlo na pódium, každopádne víťaz je sympatickejší, ako minulý rok. Aj keď podľa reakcií divákov by sa mohlo zdať, že víťaz jazdí v zelenom. :)
20.07.2013 - 17:48:43
00
Purito si to dnes zasluzil a tym aj pekne 3 celkove miesto .... Froomovi to ja teda rozhodne nezerem ! a popravde aj peto sagan pre mna tento rok sklamanim ...
A Quintana nadhera !!! parada
20.07.2013 - 17:54:22
00
zajtra vyhra kittel, na to sa snad aj oplati stavit ;)
isheep - ak froome dopuje, tak quintana duplom
20.07.2013 - 18:03:53
00
Malý(VEĽKÝ) "Winetou" "vyprášil" bledé tváre.Keby si AC dal z toho "mäsa" ako v roku 2010, tak by možno bolo všetko ináč.
Teraz vážne Roman Kreuziger pre mňa úžasný cyklista, čo predviedol a urobil pre AC.Myslím, že v SAXO by mali zmeniť lídra.... :o:
20.07.2013 - 18:07:33
00
Malý(VEĽKÝ) "Winetou" "vyprášil" bledé tváre.Keby si AC dal z toho "mäsa" ako v roku 2010, tak by možno bolo všetko ináč.
Teraz vážne Roman Kreuziger pre mňa úžasný cyklista, čo predviedol a urobil pre AC.Myslím, že v SAXO by mali zmeniť lídra.... :o:


Ze by odteraz AC robil domestika Kreuzigerovi? :lol:
20.07.2013 - 18:17:37
00
jj, Roman vyrastol vo velkeho cyklistu a jeho tohtorocne vykony fakt stoja za to. Snad budu na buduci rok hrat nejaky vyznamny etapak aj na neho..
20.07.2013 - 18:19:08
00
Roman tohto roku "nemusel" a bez tohoto tlaku na neho išiel naozaj super. Mohol byť možno na tom aj lepšie v celkovom poradí, ale mal pomáhať AC a to aj robil, takže naozaj rešpekt.
Ironhide ja viem, že Froom sa Ti páči, ale ak si nájdeš dojazd na MontVentú a už si šlapal na bajku dlhý kopec, tak veľa vecí pochopíš aj sám a nebudeš tu vypisovať urazené komenty. ;)
Pekný deň všetkým.
20.07.2013 - 18:33:40
00
Purito si to dnes zasluzil a tym aj pekne 3 celkove miesto .... Froomovi to ja teda rozhodne nezerem ! a popravde aj peto sagan pre mna tento rok sklamanim ...
A Quintana nadhera !!! parada

Čo sa týka Sagana,treba kvitovať že obhájil s veľkým prehľadom a náskokom zelený dres,ale na druhej strane jeho fanúšikovia určite čakali viac ako jedno víťazstvo,pretože oproti minulému roku kde mal 3 triumfy,je to určitý ústup.V rovinatých etapách mu ťažko niečo vyčítať-tam bola konkurencia tento rok lepšia,mňa len trochu sklamalo to že Canondale ,,zabral,, len v jednej etape,tam spravili rozhodujúci náskok a potom prevládol už len chladný kalkul,tzn.jazdil len tak aby nechytil limit,bez nejakej snahy vyhrať niektorú etapu ktorá mu profilovo sedela.Pre niekoho sklamanie,ale ja si myslím,že môžeme byť radi-tých podiových umiestnení bolo aj tento rok požehnane-a zajtra má predsa ešte šancu na víťazstvo,tak to by vytrel kocúra všetkým špurtérom ktorí si brúsia zuby.... :D

Kreuziger-tak isto veľký rešpekt :y:


Naposledy upravil Optimus dňa 20.07.2013 - 18:48:43, celkovo upravené 1 krát.

20.07.2013 - 18:42:24
00
Myslim,ze usetrne Saganove sily budu zajtra stacit na vitazstvo v etape!
20.07.2013 - 18:47:17
00
Myslim,ze usetrne Saganove sily budu zajtra stacit na vitazstvo v etape!

veľmi, veľmi mu to prajem
20.07.2013 - 18:52:37
00
Kiezby!
20.07.2013 - 18:56:02
00
No tak Quintana to fakt pekne vytiahol na 2 miesto a purito klobúk dole ešte by to bolo zaujímavejšie keby Valverde nechytil defekt lebo posledne dni išiel skvele a Contador mohol Romana pustiť aspoň dnes si mohol prevetrať nohy a možno by sa držal aj s najlepšími ale rešpekt pred nim celkom zaujímavá tour aspoň bitka o 2-3 miesto :D
20.07.2013 - 19:00:39
00
tak ako som to predpovedal,saxo nakoniec nebude mať nič.

Quintana je indián a žil a trénuje v 3000 m.n.m. a to je obrovský rozdiel oproti froomovi.Do európy vôbec nechodil trénovať takže v tých kopcoch v Kolumbii ho ani nemal kto kontrolovať či niečo sype.
nebyť Frooma tak by som aj veril,že táto tour môže byť čistá keďže rozdiely za ním sú dosť malé.
20.07.2013 - 19:19:17
00
Purito si to dnes zasluzil a tym aj pekne 3 celkove miesto .... Froomovi to ja teda rozhodne nezerem ! a popravde aj peto sagan pre mna tento rok sklamanim ...
A Quintana nadhera !!! parada

Ked siel Sagan na tour vsetci sme boli happy.Teraz nie je dobre ani ze ma zelene triko. Kazdy vie o nom,minuly rok nepotreboval ziadny tim. Teraz mal aku taku podporu,aj tak ma dres. Chcel by si aby mal napr.4 vitazstva a bol druhy? Tesme sa ze to mame doma. Ako moze byt sklamanim? Tomu nerozumiem.
20.07.2013 - 19:47:43
00
Purito si to dnes zasluzil a tym aj pekne 3 celkove miesto .... Froomovi to ja teda rozhodne nezerem ! a popravde aj peto sagan pre mna tento rok sklamanim ...
A Quintana nadhera !!! parada


Sagan je sklamaním? Prestaňte ľudia už konečne drogovať! 1 víťazstvo, 4 druhé miesta, 2 tretie miesta + výborná časovka je málo? Čo si čakal, že bude atakovať posledný týždeň v Alpách?


Naposledy upravil Hazard dňa 20.07.2013 - 19:53:07, celkovo upravené 1 krát.

20.07.2013 - 19:52:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up