tak ja si skôr myslím, že o ten marketing sa starajú ľudia okolo neho, on má na starosti to, v čom je najlepší...v novinách ani pred kamerou ešte nikto preteky nevyhral...prečítať si hodnotný článok je isto super, ale nikdy to u mňa nevyvolá také emócie ako samotné preteky...:)
19.08.2014 - 09:35:45
00
S tymto 100% suhlasim, marketingovy manazer je podla mna dost slaby clanok v jeho time. Ale jeho tim predsa len vystupuje pod menom Peter Sagan, cize ak ma v time nekompetentneho cloveka, tak to pada na neho.
19.08.2014 - 09:42:59
00
Ale je rozdiel či je to rozhovor pri káve pre časopis alebo dve otázky po dojazde do cieľa a jedna je "ako sa Vám dnes išlo?" a druhá: "prečo ste dnes zase druhý?" To by som ani ja nebol veľmi diplomatický ;)
19.08.2014 - 09:46:19
02
katko, ja mam taky pocit, ze ty za kazdu cenu hajis Saganovcov a obhajujes, ze to, co robia je spravne a snazis sa vsetkych presvedcit, ze ano to robi Sagan, to je dobre, a aj keby sa vy*ral pred kamerou, tak mam pocit, ze povies, to je v poriadku, prip. ze na tom nezalezi
19.08.2014 - 10:34:14
01
Čo vlastne chcete, kvalitné vystupovanie, alebo výsledky?
19.08.2014 - 10:37:14
00
Preco nemozeme chciet oboje? ;-)
19.08.2014 - 10:52:42
03
V inom rozhovore to zhrnul jeho manažér Jozef Korbel, že Peter je proste taký a hovorí srdcom. Mne to je oveľa sympatickejšie ako naučené frázy (hokejistov, futbalistov, politikov, .... atď). Sú ľudia ktorí sa nenaučia vyjadrovať ako profesionálny moderátor a keď sa o to snažia dojem je ešte horší. Je vidieť že Peter Velits s tým nemá najmenší problém a vyjadruje sa suverénne a nie sú to len naučené frázy.
19.08.2014 - 10:55:34
01
Jedna vec su style odpovedi do televizie a styliazia. To sa asi naucit neda a ani ja mu to nezazlievam. Ale druha vec su napriklad rozhovory, ak ten nas spominany? Ak su zaslane otazky dopredu a clovek posiela pisane odpovede spat, tak je jednoznacna chyba marketingoveho manazera, ze toto nema kvalitnu uroven.
A ked vysmial moderatora televizie (nech uz to bol akykolvek cyklisticky), toto myslim tiez nie je tazka vec mu povedat aby to uz nerobil.
19.08.2014 - 11:05:18
00
Slusne spravat by sa mal vediet dospely clovek aj bez toho, aby mu to niekto hovoril...
19.08.2014 - 11:08:46
03
katko, ja mam taky pocit, ze ty za kazdu cenu hajis Saganovcov a obhajujes, ze to, co robia je spravne a snazis sa vsetkych presvedcit, ze ano to robi Sagan, to je dobre, a aj keby sa vy*ral pred kamerou, tak mam pocit, ze povies, to je v poriadku, prip. ze na tom nezalezi


môžem ťa ubezpečiť, že sa mýliš...hlavne v tej poslednej časti...ja nepatrím medzi žiadnych Sagan ultras, čo by šaleli pri Tour pri ceste a kupovali si rôzne variácie Cannondale dresov a pod...len som mal možnosť sa s oboma baviť pri pive, rovnako tak poznám ľudí čo s nimi vyrastali a jazdili a nepočul som jediné krivé slovo...prečo by som mal teda na niekoho kydať, že môže porážať hobbíkov a podobné kecy...alebo že nevie rozprávať pred kamerou a "uráža" redaktorov...
19.08.2014 - 12:02:49
00
A ked vysmial moderatora televizie (nech uz to bol akykolvek cyklisticky), toto myslim tiez nie je tazka vec mu povedat aby to uz nerobil.


Tak zase ho síce vysmial (ak myslíš na ten trápny rozhovor na TdF), ale potom bol v pohode. Dokonca sa bavili aj vo voľnom dni a všimol som, že už aj tie odpovede boli iné. Určite mu niekto dohovoril, možno aj otec alebo kto... Ale tiež som sa vtedy vyjadroval na PS kriticky. Pretekár jeho mena by mal byť vzorom pre mladých, aby nielen sa venovali športu, ale aj aby správanie bolo na určitej úrovni...
19.08.2014 - 12:28:07
00
Neviem, ci teda aj tie moje komenty maju spadat do kategorie kydat. Ale napisem este toto. Je skoda, ze s takym talentom aky ma, nema okolo seba ludi, ktori by vedeli kompenozvat jeho slabsie stranky, myslim si, ze na tej urovni kde sa dostal je to uz nevyhnutnost. Som jeho velkym fanusikom a napriek vsetkemu budem a napriek tomu mi vobec nerobi problem povedat, ze toho redaktora urazil (to, ze si to zasluzil je ina vec).
19.08.2014 - 12:28:57
00
teba som určite nemyslel, to že rieši niekto vyjadrovanie pred kamerou beriem, pre mňa to s cyklistikou ako takou nesúvisí a preto ma to až tak netrápi...rovnako tak osobný život ktoréhokoľvek cyklistu, i keď Erike J. sa Peťko isto nevyhne za chvíľu (teda ak už ho medzitým niekde nenachytala :) a či ju pri tom chytil za zadok, ktovie...
19.08.2014 - 12:44:16
02
Inak, ja okrem cyklistiky sledujem len NBA. A je velmi zaujimave, na akej urovni tam je vystupovanie hracov, hlavne co sa tyka tych naozajstnych superhviezd. Aj ked to su ine peniaze, Peta povazujem vo svojom sporte za rovnaky kaliber a nejde mi to neporovnavat.
19.08.2014 - 12:51:04
00
Ja to sledujem ako šport, tá show okolo ma až tak nezaujíma, poznám dosť ľudí ktorých podstata športu vôbec nezaujíma, ale zeru tie veci okolo....
19.08.2014 - 12:58:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up