Ahojte

v5ndeta
ST 900s by mohla byť v L okolo 23.5. ale reálne to neviem ani sľúbiť ani garantovať, XLko vidím až budúci rok... Ale taktiež môže byť aj skôr, už sa to na pár bikoch tak posunulo..

XC 100s v Lku cca 15.6. a v XL 23.6. ale platí to isté, čo som spomínal vyššie

mojemenojenikto
Znamená to, že je na niektorom zo skladov a dá sa objednať, ak si rozklikneš objednávku v tvojom účte, mal by si vidieť stav a cca doručenie
17.05.2021 - 14:00:26
00
Jackob47 No a to sa mi prave zda ako zavadzanie zo strany Decathlonu, ze tovar oznaceny "Skladom" ma stav po 2 tyzdnoch stale "KOMPLETIZÁCIA", tj asi skladom nie je, ked ho po 2 tyzdnoch neodoslali. To, ze moze byt na sklade vo Francuzsku alebo kde , s tym som pocital samozrejme. Ale nic no, snad to pride v rozumnom case :)
17.05.2021 - 14:19:09
00
Čo je na tom zavádzanie? Keby v momente objednávky nebol skladom, tak ti nepôjde objednať... Osobné si myslím, že v momentálnej situácii čakať na bike 2-3 týždne je stále slušný leadtime... Ale reálne nerobím na eshope, nemám prístup k tomu, ak máš otázky, kontaktuj zákaznícku linku, ľudia tam vedia určite lepšie :)
17.05.2021 - 15:23:11
04
Ja som rad.ze.nam odpovedas aspoň na to co vieš. V podstate.by.si ani nemusel, za mňa máš u mňa 4 kola borovičky :)
17.05.2021 - 17:13:10
116
Ďakujem, nepijem... Ale niekedy môžeme dať kofolku.. :D
17.05.2021 - 18:05:34
00
Čo sa týka odpovedí, robím to rád, jednak ma baví moja práca a som hrdý na spoločnosť pre ktorú pracujem a jej filozofiu.. a dá sa povedať, že si žijem trochu bikerský sen... Ale niekedy sa treba zamyslieť nad tým, že mtbiker už nie je len fórum a majú svoje vlastné záujmy... Čo sa týka tej zákazníckej linky, myslel som to konkrétne na objednávku, lebo ja nemám prístup k eshop objednávkam..
17.05.2021 - 18:11:16
08
Ok ty 4 malé kofoly ja 8 borovičky :D hadam čoskoro naskladnia aj al Mountain gate a tu bundu :p
17.05.2021 - 19:33:08
00
Jackob47 dnes sa na fb mihli nejaké príbehy z Andalúzie s nejakým "novým" XC fullom, o ňom nejaké bližšie info nemáš?
17.05.2021 - 20:00:12
00
to, čo si videl bola XC 500s a ešte bude nová xc 900s

Prílohy:

Komentár súboru: xc 500s
xc.PNG
xc.PNG 388.97 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: xc 900s
xc9.PNG
xc9.PNG 359.42 KiB thumb_up0thumb_down

18.05.2021 - 10:09:45
18
akoze vobec to nevyzera zle
18.05.2021 - 13:28:42
11
Franzo napísal:
Dnes som bike odniesol do predajne Pharos (BA). Podľa prijímacieho technika som už druhý alebo tretí s rovnakým problémom s vidlicou a dané správanie vidlice v norme nie je. Zajtra mi má volať technik, ktorý bike prezrie, keďže som tam dnes prišiel tesne pred záverečnou.
Podľa predbežnej info ale je možné počas takejto reklamácie na biku normálne jazdiť s tým, že keď príde náhradný diel, prídem do predajne a vymenia to obratom.

V tejto súvislosti ale musím vyzdvihnúť prístup chalanov na predajni. Na infolinke k servisu bicyklov som dnes doobeda totiž dostal informáciu, že predajňa je otvorená do 21:00. Aj napriek tomu, že daná predajňa mala otváracie hodiny len do 20:00, mi po mojom príchode do predajne o 20:04 bicykel do servisu prevzali a boli ochotní sa mi venovať. Toto si fakt cením, lebo ma mohli otočiť na päte aj s bikom

EDIT: na nete som našiel rovnaký problém s vidlicou Rockshox 35 Gold, ktorý bol riešený reklamáciou a jej uznaním, pričom Sram vymenil spodné nohy vidlice
https://www.emtbforums.com/community/threads/rockshox-35-stiction.11312/#post-154941


Ja som v pondelok minulý týždeň išiel robiť servis spodných nôh lebo jedna strana začala byť taká matná suchá (bajk mám od augusta takže už bolo dávno na čase) a pri rozobratí som zistil že matná suchá bola kvôli tomu že sa bushing (objímka) posunul zo svojho miesta hore a prekryl špongiu. Doniesol som to do obeda do pharosu na reklamáciu a večer som si prišiel po bajk s novou vidlou (vzali ju z predvádzacieho kusu aby som nemusel čakať na to kým príde nová a mohol jazdiť, ešte v sobotu bola stále na predvádzaciom namontovaná moja stará :D ) každopádne starostlivosť o zákazníka je ukážková, neveril som že je možné aby vám za jeden deň vyreklamovali vidlicu. Už si ani nepametám kedy som si naposledy kúpil niečo čo bolo aj v decathlone inde.
19.05.2021 - 13:22:29
06
hmmm, škoda že tam nie je viac predvádzacích :D
19.05.2021 - 14:17:53
00
Magor235 napísal:
Ja som v pondelok minulý týždeň išiel robiť servis spodných nôh lebo jedna strana začala byť taká matná suchá (bajk mám od augusta takže už bolo dávno na čase) a pri rozobratí som zistil že matná suchá bola kvôli tomu že sa bushing (objímka) posunul zo svojho miesta hore a prekryl špongiu. Doniesol som to do obeda do pharosu na reklamáciu a večer som si prišiel po bajk s novou vidlou (vzali ju z predvádzacieho kusu aby som nemusel čakať na to kým príde nová a mohol jazdiť, ešte v sobotu bola stále na predvádzaciom namontovaná moja stará :D ) každopádne starostlivosť o zákazníka je ukážková, neveril som že je možné aby vám za jeden deň vyreklamovali vidlicu. Už si ani nepametám kedy som si naposledy kúpil niečo čo bolo aj v decathlone inde.


10.05. som to odniesol do Pharosu a chalani bike prevzali ako som pisal.
Mal mi na druhy den volat technik ked to pozrie, ale ked sa nikto neozyval do stvrtka 13.05, brnkol som im sam. Teda vela casu venovat sa mi po telefone evidentne nemali. Ale dozvedel som sa, ze to je na reklamacii a mohlo by to byt do 3 tyzdnov. Velmi ma teda nepotesili... Skoda, ze im nenapadlo tu vidlu prehodit uz pri tom mojom. Mohol som ta predbehnut a skor jazdit :-)
20.05.2021 - 21:58:33
00
Franzo Niekedy sa oplatí počkať možno ti tam hodia niečo lepšie 😉 žmurk žmurk
20.05.2021 - 22:11:15
00
Franzo FiBBRLZ tak som mal štastie, možno nechceli aby sa im tam začali kopiť rovnaké bajky s rovnakými problémami :) inak skúšali ste dať do zadu väčší kotúč? Ja som tam kvôli rámu na 180-ku nedokázal napasovať čeluste ale 203 tam vošla krásne...len teraz aj s 2,35 plášťom vzadu mi to príde nejaké ťažké :D
20.05.2021 - 22:37:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up