Po takom ráme sa len tak zapráši, ak ešte dáš navyše lákavú cenu. Je to ideál na nejaký osobný grafický dizajn, kedy celý bike obrúsiš, zmiznú z neho identifikačné znaky a nový majiteľ si ho dá do nejakého pekného dizajnu. Ešte keby bola kdesi takto havarovaná vidla FOX36 Kashima, alebo aj Performance s nepoškodenými vnútornými nohami tak beriem hneď :)
28.07.2022 - 16:52:20
01
eaten
No neviem, neviem, toto je dosť ošemetná vec... Niekomu predať rám po nehode. Akú máš istotu že dotyčný človek si ho dá skontrolovať? Ak ho aj dá skontrolovať, ako budeš vedieť že, ako bol skontrolovaný? Čisto teoreticky, dotyčný ho skontroluje len vizuálne. Povie ti že rám je OK. Budeš spokojný? Alebo vypýtaš si od dotyčného nejaký certifikát? Lebo ak mu ten bajk prdne pod zadkom, a on sa dochráme bude ťa vláčiť po súdoch. Stojí ti to za to? Radím ti vezmi tú flexu a prepíl ho, ako ti vraví Canyon. A odnes ho do zberných surovín.
Btw prečo si nenecháš sám? Môžeš ho ešte pojazdiť ak je teda OK ako vravíš.


Naposledy upravil luky64 dňa 28.07.2022 - 17:35:38, celkovo upravené 1 krát.

28.07.2022 - 17:26:16
02
Však nech si ho dá skontrolovať u odborníkov a zodpovedný tým pádom budú oni,keď povedia, že je v pohode a nebude...či?
28.07.2022 - 17:32:50
00
U akých odbornikov?
28.07.2022 - 17:36:14
00
jano, kenai, ivan....atď :-)
odborníkov je tu kikilión
28.07.2022 - 18:19:13
021
luky64 napísal:
U akých odbornikov?



Však u tých čo opravujú karbón rámy
28.07.2022 - 18:43:10
00
Pise, ze ram je po nehode, aky je problem dat to do kupnej zmluvy????
28.07.2022 - 19:50:29
09
luky64 napísal:
eaten
No neviem, neviem, toto je dosť ošemetná vec... Niekomu predať rám po nehode. Akú máš istotu že dotyčný človek si ho dá skontrolovať? Ak ho aj dá skontrolovať, ako budeš vedieť že, ako bol skontrolovaný? Čisto teoreticky, dotyčný ho skontroluje len vizuálne. Povie ti že rám je OK. Budeš spokojný? Alebo vypýtaš si od dotyčného nejaký certifikát? Lebo ak mu ten bajk prdne pod zadkom, a on sa dochráme bude ťa vláčiť po súdoch. Stojí ti to za to? Radím ti vezmi tú flexu a prepíl ho, ako ti vraví Canyon. A odnes ho do zberných surovín.
Btw prečo si nenecháš sám? Môžeš ho ešte pojazdiť ak je teda OK ako vravíš.


Rozumiem co chces povedat a dava to zmysel. Preto ho nepredavam na Bazosi ale tu na internom bazari, lebo dufam (snad nie naivne), ze ludia tu vedia do coho idu a v ramci prispevkov co tu pisem je jasne, ze nedavam ziadne zaruky.
Nechat som si ho mohol, ale nemam ho moc kde skladovat. Navyse sa mi nechce ho k niekomu nosit a opravovat a este za to mozno aj platit ked ho (snad) uz nikdy nevyuzijem. A bez kontroly/opravy by som ho nejazdil.
Pytal som sa Canyona ci mi to vedia overit predtym nez vezmem novy a nerobia to uz. Len vizualne.
Zostava mi len dufat, ze najdem cloveka, ktory si je vedomy co kupuje. :)
28.07.2022 - 19:56:30
01
Keby to nebol rám z chrtieho mucidla tak by som do toho šiel, podľa mňa sa kartonovy rám skontrolovať dať aj vizuálne, a podľa popisu tej nehody si myslim že keď vidla prežila, rám nemôže mať problém ...
28.07.2022 - 21:18:09
00
ja osobne by som okrem mojej zaujatosti voči značke Canyon povedal tak, že škoda, že takéto ponuky sú tu vždy akurát vtedy keď nič nepotrebujem. Aj keby tam bola ľahká prasklina, tak keďže majiteľ na tom jazdil nejakú dovolenku, tak asi to je úplne v pohode. Ak by tam aj bolo poškodenie, tak jednak sa to dá aj prístrojovo detekovať, ale ono to je aj zbytočné...ak by to bola kozmetika na laku, tak vybrúsiť skontrolovať a dať do opravovne karbónu opraviť. Vedia to aj lakovať. Poznať nie je nič. Kopy ľudí jazdia na opravovaných karbónových rámoch.....ja sám jazdím absolútny odpad v karbónových kľukách - Race Face, predtým to prasklo pri obyčajnom pedálovaní a uvolnili sa pedále...teraz to už aj dosť nepekne spadlo na pedále a drží to.

Biky nie sú a tu je rám k okamžitému odberu, to už malo byť bez diskusie predané :)
28.07.2022 - 21:45:23
00
Uz aj predbezne je predane. :)
28.07.2022 - 22:13:10
08
dotm napísal:
jano, kenai, ivan....atď :-)
odborníkov je tu kikilión

Tak to ano, to máš pravdu... Čudujem sa že sa ešte neozvali... 😀

eaten chápem tvoje pohnútky, ale ak by som bol na tvojom mieste, tak by som ho dal preveriť ja, nespoliehal by som sa na kupujúceho... pretože ako som už spomenul, nech ma potom eventuálne niekto nevláči po súdoch...
28.07.2022 - 22:24:31
00
Super eaten ? Tá ponuka ako si mi ju načrtol urobí niekomu veľkú radosť. Bude z toho bajk ako víno?
28.07.2022 - 23:21:34
00
kajto napísal:
Ja som milne kupil power torque ITA,tak isli do skrine ,ked mi lozisko v BSA chytilo volu,tak som prehodil toto z ITA do BSA. BSA som bral vtedy u Sirera,pozeram ,ze teraz ma asi len loziska,pokial vsak nie je miska KO ,malo by to stacit.
Myslis tento anglicky shop? +25€ shipping
https://thecycleclinic.co.uk/products/campagnolo-power-torque-bottom-bracket-cups

kajto ano, presne ten eshop
29.07.2022 - 08:47:32
00
luky64 napísal:
Tak to ano, to máš pravdu... Čudujem sa že sa ešte neozvali... 😀

eaten chápem tvoje pohnútky, ale ak by som bol na tvojom mieste, tak by som ho dal preveriť ja, nespoliehal by som sa na kupujúceho... pretože ako som už spomenul, nech ma potom eventuálne niekto nevláči po súdoch...


Staci ze v sukromnej sprave, emailom, sms atd. vysvetli majitelovi co je s tym ramom. Hlavne nech ma niekde komuniakciu, to myslim musi stacit na nejaky sud (ak by vobec k tomu doslo)
29.07.2022 - 09:09:55
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up