prispejem trochu do tejto temy s negativnou skusenostou.
vcera som tam bol dat bike do Isaka do servisu. nejde o to co som si daval robit - v tom problem neni.

problem je v tom ze sa chlapik pozrel na bike - videl XTR vybavu a hned ma zacal nepriamo obvinovat, ze som ten bike ukradol a tym padom som zlodej. aby som bol presny: zacal sa vypytovat, ci mam k biku papiere a ze by ich rad videl, lebo on nebude robit "cierne" biky.

tak pardon - ale jeho po tom, ci ja mam alebo nemam k biku papiere (samozrejme mam) nic nieje. normalne som zostal tak v soku, ze som sa nezmohol ani na slovo. dnes idem po bike - vyjasnime si to.
len preto ze mam lepsiu vybavu na biku ma nebude nikto obvinovat ze som zlodej.

ps: ja som inac velmi kludny clovek, ale aj ja mam svoje hranice.
13.05.2008 - 07:29:36
00
...len kľud michalko... netreba sa hneď urážať... možno majú echo o krádeži podobného biku a myslím si, že aj Ty by si bol rád keby Ti ukradli bike ak by sa vďaka podozrievavému servisákovi našiel...?
...verím, že s prácou budeš spokojný a časom sa budete spolu len smiať na tejto aférke...
13.05.2008 - 09:52:52
00
... vďaka podozrievavému servisákovi našiel...?


podozrievavost predavaca je jedna vec a priama otazka uvedeneho typu druha vec. samozrejme zeby som bol rad ak by sa nasiel bike vdaka podozrievavemu predavacovi.
ale ak mal podozrenie, mal byt ticho, zobrat bike (ved som ho tam napokon nechal na 24 hodin), opisat si cislo ramu, znacku, a pod.. a mohol si zistovat ci nieje kradnuty. ma moje meno, tel cislo.... nevidim problem.
ale polozit priamo takuto otazku, resp povedat ze on nechce robit kradnute biky.. to je trochu moc.

ps: vazne pochybujem ze maju echo o kradzi takeho biku. kupoval som ho cez ebay od tejto firmy.. vylozene videl lepsiu vybavu a hned ma zacal podozrievat.
ps2: o kvalite prace servisu nepochybujem, uz som si tam daval nejake veci robit a bol som spokojny

edit: zmenene na zaklade poziadavky servisaka - tomu sa ospravedlnujem ale s nim to nema nic spolocne


Naposledy upravil ja_michalko dňa 13.05.2008 - 21:31:53, celkovo upravené 1 krát.

13.05.2008 - 10:18:37
00
myslim, ze to prilis dramatizujes, neviem presne, ako ta situacia vyzerala, ale ty si to zobral prilis osobne, ak mas bike neznamej znacky s lepsou vybavou, vzdy posobi trochu podozrivo, stacilo povedat, odkial ho mas a nie sa hned urazat :roll:
13.05.2008 - 11:35:27
00
Trosku diplomacie zo strany predavaca by ale urcite nezaskodilo :(
EDIT : tuto opravu som urobil dobrovolne bez natlaku. JaNo bol si v tom nevinne SORRY.


Naposledy upravil drotar dňa 14.05.2008 - 13:29:32, celkovo upravené 1 krát.

13.05.2008 - 11:40:20
00
presne tak to aj ja vidim.tu vyplakavas ako nejaka zenska nedotkliva:)
13.05.2008 - 11:40:59
00
myslim, ze to prilis dramatizujes, neviem presne, ako ta situacia vyzerala, ale ty si to zobral prilis osobne, ak mas bike neznamej znacky s lepsou vybavou, vzdy posobi trochu podozrivo, stacilo povedat, odkial ho mas a nie sa hned urazat :roll:

Ja by som to zobral tiež osobne a to naozaj niesom žiadna netikavka.
Už keď mal servisák nejaký problém tak to mal diplomaticky povedať ako " bicykle u nás nekúpene srevisujeme len s papiermi" alebo inú pi..u si vymyslieť :wink:
13.05.2008 - 11:45:44
00
ok nechajte tak. asi si nahodim alivio aby som nevyzeral podozrivo :wink:

JAro - myslel som ze tema bike obchody je o postrehoch a dojmoch o bikovych obchodoch. len som povedal svoju skusenost...
13.05.2008 - 11:53:42
00
Tadeas mas pravdu. Ani ja by som nestrpel aby ma niekto podozrieval z nejakej cernoty. A ak nejake podozrenie existuje urcite by som si ho nechal vysvetlit. A ospravedlnenie by malo byt samozrejmostou ( napr. rocny servis biku zdarma :wink: ).
13.05.2008 - 12:25:47
00
no, ono to zavisi aj od toho, ako to bolo podane, mozno to bolo ako v tom vtipe, kde sa zenska v potravinach stazovala na kvalitu rozkov... :roll:
13.05.2008 - 13:00:03
00
no, ono to zavisi aj od toho, ako to bolo podane, mozno to bolo ako v tom vtipe, kde sa zenska v potravinach stazovala na kvalitu rozkov... :roll:

Tak ten vtip nepoznam, hod ho do vtipkara :P
13.05.2008 - 14:23:37
00
Tak ten vtip nepoznam, hod ho do vtipkara :P


v pisanej forme je o nicom, ide v nom o to, ako celu situaciu doma vylozi zakaznicka, ako predavacka a nakoniec nestranny pozorovatel
kazda verzia je uplne ina, tipujem, ze v tomto pripade je to podobne
13.05.2008 - 14:45:06
00
neviem ci som to tu spominal, ale raz som tam nieco kupoval a platil som kartou, ktoru to akosi nechcelo vziat, tak tiez som dostal otazku, ci som ju nasiel - celkom dobry trapas :oops:

... v isaku mam momentalne bike, ale musim pockat, kym doprsi :shock: (a pojdem pren)
13.05.2008 - 15:56:30
00
neviem ci som to tu spominal, ale raz som tam nieco kupoval a platil som kartou, ktoru to akosi nechcelo vziat, tak tiez som dostal otazku, ci som ju nasiel - celkom dobry trapas :oops:

... v isaku mam momentalne bike, ale musim pockat, kym doprsi :shock: (a pojdem pren)

Mal si ich poslať do pi.. veď to je banda *****, čo si o sebe myslia :twisted:
13.05.2008 - 15:59:43
00
neviem, ja mam ten obchod rad :)
13.05.2008 - 18:55:17
00
keyboard_arrow_up