Dobrý výber, nízke ceny a ochotný personál. Veľmi dobrý a rýchly servis. Akurát predajňa by mohla byť o trochu väčšia a bližšie k centru. Inak v pohode. :)
06.07.2004 - 14:31:00
00
super obchod. super obsluha a mam to asi 2 min od domu 8) . v lete bajky, v zime lyze a boardy.
20.09.2006 - 23:14:46
00
obchod to je podla mna dobry, az na par veci. Ked som tam chcel nechat bike na vymenu vidlice tak mi zaspieval ze to bude najskor o tri dni. Prisiel som vedla do Jump sportu a tam mi to spravili na pockanie.
A toho predavaca resp. pana majitela volame s kamosmi "vydriduch". Ten nemysli na nic ine len na peniaze. Mozno zacne aj vyberat vstupne do obchodu. :lol:
24.09.2006 - 19:32:42
00
A toho predavaca resp. pana majitela volame s kamosmi "vydriduch". Ten nemysli na nic ine len na peniaze. Mozno zacne aj vyberat vstupne do obchodu. :lol:
Ako sa to prejavuje?
Nejaka konkretna skusenost?
25.09.2006 - 08:15:37
00
Napr. kupil som si tam kotucovu brzdu aj s nabojom a nechal som to tam namontovat na bike. Ked som tam prisiel s bikom tak mi zahnojil ze este budem platit dalsich 50 sk za demontaz plasta. Tak som si ho tam radsej zhodil sam aj potom nahodil. Podla mna toto sa v inom obchode stat asi nemoze. Nechas tam okolo 5000 sk za brzdu + 300 za montaz a on este bude pytat odo mna 100 sk za montaz a demontaz plasta. Od vtedy ma do toho obchodu nic netaha. proste je to "vydriduch"
25.09.2006 - 13:00:05
00
sqely biznisman :lol:
25.09.2006 - 13:39:25
00
Ked som tam prisiel s bikom tak mi zahnojil ze este budem platit dalsich 50 sk za demontaz plasta.
Keby bol vydriduch, ako pises tak Ti to "nezahnoji" ale si to najdes na uctenke. Tym Ti prave dal moznost usetrit stovku.

Skus si kupit nove gumy na auto a daj si ich prehodit, pozri si kolko stoji odmontovanie kolesa.
Skus si kupit novu dlazbu a daj si ju osadit tam kde mas doterajsiu a pozri si kolko stoji vybratie tej starej.
Nikto ta neupozorni, ze budes musiet platit za odkrutenie kazdej matice ...

Proste je to tak, ked nechces platit za sluzby, tak si ich musis urobit sam.

Skus sa zivit servisom bicyklov a za pracu nepytaj nic.

Ina vec by bola, keby mali akciu, "kup a nahodime Ti to zadarmo".

Pokial viem, tak ked kupis u nich bike tak mas minimalne prvu prehliadku zadarmo.
25.09.2006 - 14:01:20
00
2hochut...petkoo chcel zrejme upozornit len na to, ze ked niekde preinvestujes urcitu sumu, tak nejaku drobnost ti dobry obchodnik spravi gratis - urcite mas potom lepsi dojem a vratis sa tam znova.

teda aspon ja to chapem takto :wink:
25.09.2006 - 15:53:35
00
PaliG ma velmi dobre pochopil. Aspon niekto.
25.09.2006 - 19:45:55
00
2hochut...petkoo chcel zrejme upozornit len na to, ze ked niekde preinvestujes urcitu sumu, tak nejaku drobnost ti dobry obchodnik spravi gratis - urcite mas potom lepsi dojem a vratis sa tam znova
PaliG ma velmi dobre pochopil. Aspon niekto.
Klidek petkoo, tiez si myslim, ze Ti kludne mohli gratis zhodit a nahodit plast (pokial si ho nemal riadne zas..ty :D ).
Ale, za to ze Ti niekto cenu oznami vopred a da Ti moznost rozhodnut sa, ho nazivat vydriduchom mi pripada trosku tvrde.
Inde by Ti mozno neratali za robotu okolo plasta, ale montaz by bola za 4k, a rad by si sa tam spokojny vracal :idea: .
Prajem Ti, aby si v ziadnom inom bikeobchode nezazil vacsie sklamanie a len dobre skusenosti s kotuckou z ISAKA.
26.09.2006 - 07:29:11
00
Napr. kupil som si tam kotucovu brzdu aj s nabojom a nechal som to tam namontovat na bike. Ked som tam prisiel s bikom tak mi zahnojil ze este budem platit dalsich 50 sk za demontaz plasta. Tak som si ho tam radsej zhodil sam aj potom nahodil. Podla mna toto sa v inom obchode stat asi nemoze. Nechas tam okolo 5000 sk za brzdu + 300 za montaz a on este bude pytat odo mna 100 sk za montaz a demontaz plasta. Od vtedy ma do toho obchodu nic netaha. proste je to "vydriduch"


Zdar.
Pracujem tam v servise, a urcite nepytal od Teba stovku, lebo penda sa plati za obe tieto operacie dokopy - zhodenie a nahodenie plasta + duse.
pozri cennik servisu na www.isako.sk.
Je to praca ako hociaka ina, a ked nou stravim urcity cas, som rad ak dostanem zaplatene. Peniaze za tovar idu na rozvoj obchodu a peniaze za servis idu na rozvoj servisu. :wink:

to: matt v kamennych obchodoch musis mat tovar na sklade a to nieco stoji, plus najom za priestory............

Ktomu problemu s vidlicou.
Robim aj ja veci na pockanie ak je to co len trosku mozne, ale ked mam v stojane rozhodenu hydrauliku a za hodinu si ma prist zakaznik po dalsi bicykel, na ktorom sme sa dohodli, nebudem brat na pockanie nic.
Pripada mi seriozne povedat Ti dopredu, ze to potrva dlhsie, ako Ta potom natahovat, ked viem, ze kratky termin je nerealny.
Vacsinou sa vsetko snazim robit tak, aby to bolo hotove na druhy den.
Ani si nevies predstavit, ako sa niektore veci dokazu skomplikovat.
Predpokladam, ze som sa vtedy niekde chystal, mozno som bol prave mimo Kosic, lebo trojdnove skladovanie bicykla v sezone neprichadza do uvahy, na taky luxus priestory naozaj nemame.

Dufam, ze so vsetkym ostatnym si bol u nas spokojny. A dufam, ze si si vsimol, ze ponuku neustale rozsirujeme.
Jano Hošala.


Naposledy upravil aJoN dňa 26.09.2006 - 20:15:47, celkovo upravené 1 krát.

26.09.2006 - 08:31:17
00
"to: matt v kamennych obchodoch musis mat tovar na sklade a to nieco stoji, plus najom za priestory............ "...nechapem co chcel tymto basnik povedat...chcel som len odlahcit temu a este nie som padnuty na hlavu aby som toto nevedel...x krat som o tom pisal aj ja sam
26.09.2006 - 08:53:33
00
podla mna super obchod ale ked som mal na zadnom kolese osmu a chcel som ju dat spravit tak mi hovoril ze za prace 200Sk mam platit taze servis je fakt drahy :!: :!: :!: :!: :roll:
14.10.2006 - 22:07:57
00
zadnom kolese osmu a chcel som ju dat spravit tak mi hovoril ze za prace 200Sk mam platit taze servis je fakt drahy :!: :!: :!: :!: :roll:
Kolko by podla Teba malo stat vycentrovanie kolesa?
16.10.2006 - 08:38:25
00
podla mna max 50Sk.ved je to otazka par sekund.alebo sa to naucit robit doma a mas to zdarma.mozno aj zarobis.
16.10.2006 - 16:26:18
00
keyboard_arrow_up