aspon,že tam maju kony a spesli
03.03.2007 - 16:20:58
00
niekto chcel konu cinder cone 2006 raz ci tam nemaju....uz neviem kto...tak teraz tam maju zavesene dve.

jo kamos to chcel kupit od nich ;) bohuzial to predavali za taku cenu ze radsej to kupil z kaktusu.. ja tiez som chcel kupovat speslik ale v jumpsporte nenormalne ceny a zlavy nikde (no teraz zacali davat na jar - trosku neskoro, zlavy zacinaju na jesen, ale neva)..

inak odporucam tam dojst s bikom kupenym inde ako u nich :D dostavi sa celkom dobre divadielko kde vas zacnu obvinovat ze im kradnete bicykle, ze kaktusbike sa snazi cenami zruinovat jumpsport a na zaver vam ukazu prostredny prst na ruke ;)

obchod ako ma byt! :lol:
13.03.2007 - 18:25:07
00
...asi nakupuju od tych spravnych obchodnikov :lol:
13.03.2007 - 18:34:58
00
niekto chcel konu cinder cone 2006 raz ci tam nemaju....uz neviem kto...tak teraz tam maju zavesene dve.

jo kamos to chcel kupit od nich ;) bohuzial to predavali za taku cenu ze radsej to kupil z kaktusu.. ja tiez som chcel kupovat speslik ale v jumpsporte nenormalne ceny a zlavy nikde (no teraz zacali davat na jar - trosku neskoro, zlavy zacinaju na jesen, ale neva)..

inak odporucam tam dojst s bikom kupenym inde ako u nich :D dostavi sa celkom dobre divadielko kde vas zacnu obvinovat ze im kradnete bicykle, ze kaktusbike sa snazi cenami zruinovat jumpsport a na zaver vam ukazu prostredny prst na ruke ;)

obchod ako ma byt! :lol:

zato ze sa to stalo tebe, nemusi kazdemu. ja som s tym obchodom spokojny. ku mne su mily. ty si mozno nesympaticky. :)
13.03.2007 - 19:18:14
00
to hovoris preto lebo od nich mas bike...
ale aj ku mne su nahodou normalny.... ;)
13.03.2007 - 19:30:56
00
zato ze sa to stalo tebe, nemusi kazdemu. ja som s tym obchodom spokojny. ku mne su mily. ty si mozno nesympaticky. :)

to som nepovedal.. len hovorim aby vedeli aj ostatni ako sa spravaju ;)
13.03.2007 - 21:31:25
00
mna už ani do vnutra nepustia... :P :P ....no to som asi prehnal...
13.03.2007 - 21:48:07
00
mna už ani do vnutra nepustia... :P :P ....no to som asi prehnal...
co si tam spravil?
13.03.2007 - 22:24:09
00
Ahojte chlapci, my musime mat take ceny ako su doporucene,ziadne nenormalne ceny u nas nenajdes,len take ake musia byt,vyssie určite nie.. MUF, Zlavy mame minimalne od septembra,možno aj skôr,už sa napamatam, asi ku nam malo chodis. Mozem sa opytat? kazdy len zlavu pyta, my mame z coho zit? ked si ides kupit chleba,tricko,alebo rifle pytas zlavu, vsak?haha. Ked si kupis bicykel v kaktuse my ti garančku spravit nemôžeme. Neviem kto ti ukazal prostrednik, to mi je luto,ospravedlnujem sa zanho. my sa snazime byt k zakaznikom mili, stale sa vieme dohodnut,ale nechcite preboha od nas, aby sme na zaciatku sezony rozdavali biky s 20% zlavami, ved to nieje normalne. To hovorim za všetkých obchodníkov, skúste sa zamyslieť nad tým z druhej strany, keby ty si žil z obchodu,hm? A vlastne už zarábaš?Keď to nevieš pochopiť...? Ja vám prajem uspech v živote , skúste ho dopriat aj vy nam a zbytočne nepíšte ohováračky, či na nas alebo isako, alebo dominikanske, atď..ako staré babky... fakt to nieje príjemné, ani my sa nevieme usmievať 24hod.denne 365dní v roku. Ahojte ,Gabča JUMP sport
:roll:
14.03.2007 - 12:03:58
00
v pohode, ja som nahodou s vasim obchodom spokojny :) sak v pohode ochotny ste, mi zdeno aspon kluky dotiahol ;) dnes som u vas bol na garancnu, ale skladate nove biky, takze zdeno povedal ze az na buduci tyzden v piatok :) tak potom dojdem s mojim hoss-ikom :)
14.03.2007 - 18:47:09
00
mna už ani do vnutra nepustia... :P :P ....no to som asi prehnal...
co si tam spravil?

cez leto som tam chodil častejšie lebo tam so mnou stale chcel niekto ist...(kamos,brat,atd.),ani neviem prečo som tam tolko chodil a po čase to ma už nebavilo tam chodit...inač to som len žartoval,že ma nepustia...
14.03.2007 - 18:51:35
00
divne zartovanie
14.03.2007 - 19:09:19
00
Tak dík :D
15.03.2007 - 07:30:07
00
tento prispevok nie je priamo na jumpsport (nemam skusenost) ale vedie ma k tomu gabikin prispevok. mame tu trhove hospodarstvo so vsetkym co k tomu patri. cize zakaznik sa uz nastastie moze spravat tak, aby maximalizoval uzitok z vynalozenych prostriedkov. uz tu nie su casy, ked cena nerozhodovala, ale dostupnost. tiez uz je mtb za boomom, takze ocakavat v tejto oblasti bezstarostne prijmy je na zamyslenie. a kedze je trh postaveny na konkurencii a ta sa dostavila (mtb trh je nasyteny), tak spotrebitel si moze vyberat. cena sa odvija od nakladov ale aj od dopytu, takze moze byt ovela vyssia ako naklady + rozumny zisk. a to v mtb bolo, ale odchadza. to si vsak vela vyrobcov a predajcov asi nechce uvedomit a snazia sa drzat ceny vysoko. potom sa najdu cesty ako znizit konecnu cenu a stale byt ziskovy. jedna cesta k zisku je vysoka cena, ina je zvysit predane mnozstvo a dalsia predavat oem, podliezat ceny atd. cykloobchody ale nemaju patent na existenciu a ziskovost, tak ako je to vo vacsine odvetvi. cize bud sa prisposobia a budu bojovat, alebo zaniknu (naozaj nic nove). pozerat na zakaznika, ktory pyta zlavu (lebo vie alebo tusi ako to s cenami je) ako na zlodeja, vydieraca a po poskytnuti zlavy sa k nemu spravat ako k podliakovi, ktory by ich nemal dalej otravovat so servisom, zarukami a podobne je naozaj nemiestne. prepacte za prehananie, najdu sa nastastie aj vynimky, ktorych potom ti ostatni predajcovia oznacuju za podvodnikov, alebo obchodnikov, ktorym neide o bajky ale o biznis (ano najdu sa aj podvodnici-k nim sa nevyjadrujem-boli su a budu). preco predajcovia ocakavaju, ze zakaznik bude u nich kupovat tovar za 20-50% vyssiu cenu len preto aby ich podporil? azda predajcovia nakupuju od drahsieho dodavatela ak maju na vyber? snad sa to slovenske zmyslanie predajcov (nie len mtb) zmeni. oni su tu pre zakaznika, nie naopak!
15.03.2007 - 10:59:56
00
rozkvuotujem to, nech je to prehladne
MUF, Zlavy mame minimalne od septembra,možno aj skôr,už sa napamatam, asi ku nam malo chodis.

ja k vam nechodim, len som Vas telefonicky kontaktoval... (pokracovanie nizsie *)
Mozem sa opytat? kazdy len zlavu pyta, my mame z coho zit? ked si ides kupit chleba,tricko,alebo rifle pytas zlavu, vsak?haha.

ach toto som cital uz aj inde... skratka na "stare" veci je zlava vsade.. ano aj na tricko si "pytam" (alebo ju skor rovno dostanem) zlavu ked kupujem vo vypredaji... to je normalne. v scotte som kupoval tretry a rovno mi strcili do naruce kus co zrejme nevedeli predat, ale dali mi zlavu 30%.. to potesi zakaznika, verte mi
Ked si kupis bicykel v kaktuse my ti garančku spravit nemôžeme. Neviem kto ti ukazal prostrednik, to mi je luto,ospravedlnujem sa zanho.

to viem ze nemozte, to bola chyba kaktusu
nechcite preboha od nas, aby sme na zaciatku sezony rozdavali biky s 20% zlavami

nie nie, bol september 2006 a chcel som zlavu na 2006 model (teda po sezone)
A vlastne už zarábaš?

nezarabam, preto sa snazim usetrit. myslim, ze to je normalne. (*tu sa pokracuje) skratka ja som sa pytal ci nemate zlavy, odpoved bola nie, tak som kupil tam kde bola zlava. nie je to podla vas normalne? skratka tak to funguje. s radostou by som kupil v KE bike aj stym ze by bol o par % drahsi, ale mal by som (mozno) status "zakaznik" u vas a teda by sa dalo aj v shope porozpravat keby som nieco potreboval. ale rozdiel cien bol +30%, co je privela za taketo sluzby
fakt to nieje príjemné, ani my sa nevieme usmievať 24hod.denne 365dní v roku.

to myslim chape kazdy, ja to nevyzadujem. ale kritika je to kvoli dvom veciam: prva aby si zakaznik nemusel "skusat vsetko na vlastnej kozi" a druha mozno pre vas aby ste si z toho aspon cosi zobrali (ako vidim jumpsport si aj cosi zobral ked spravil zlavy a ospravedlnil sa, aspon takato snaha aj ked po kupe sa ceni.
15.03.2007 - 13:27:36
00
keyboard_arrow_up