:tmi: :tmi: :tmi:
28.11.2014 - 15:08:23
00
dury po 30 dnoch si mal ziadat nove brzdy:

(4) Predávajúci alebo ním poverený zamestnanec alebo iná povinná osoba určená na opravu je povinný vybaviť reklamáciu ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Predávajúci je povinný, ak reklamáciu neuzná do troch pracovných dní, výrobok zaslať na vlastné náklady na odborné posúdenie. Predávajúci je povinný na požiadanie orgánu dozoru zaslanie alebo výsledky odborného posúdenia preukázať.
28.11.2014 - 15:29:31
00
Presne tek. Po 30 dňoch nový výrobok, alebo vrátiť peniaze. Ty si vyberáš čo ti viac vyhovuje.
Ľudia nepoznajú svoje práva a tak darebáci s nimi cvičia...
28.11.2014 - 16:16:47
00
Neriesil som to, nakolko boli vzdy velmi ustretovy.


Naposledy upravil dury dňa 11.12.2014 - 20:52:36, celkovo upravené 1 krát.

28.11.2014 - 20:37:01
00
a to sa nedalo tak,že tie brzdy odmontujú,dajú tam nejaké iné,aby si mohol jazdiť počas riešenia reklamácie ? velmi divný prístup predajcu,obrať zákazníka kvôli nepodareným brzdám o bike na 54 dní-uff ...
28.11.2014 - 20:57:45
00
Na sponzora takto verejne sa stazovat nem dobre.
28.11.2014 - 21:38:09
01
Tiez ma to hned napadlo ako som to cital. Maraton bude? Pod rovnakym nazvom? :)
29.11.2014 - 10:35:44
00
Na tovar zakúpený do konca tohto týždňa platí výročná zľava 10%, ktorá sa vzťahuje na všetok tovar na sklade. Oplatí sa pozrieť rámy za zaujímavé ceny (eshop neukazuje tých dodatočných 10%). Neberte to ako reklamu, ale ako tip na dobrý kauf. ;-)
12.03.2015 - 20:13:08
00
..len skoda ze Specializedu tak drbalo s tymi 29" a dokopy nic ine v KB ani nedrzali. Na tom podla mna poriadne krvacal aj cely KB/concept store lebo bezni ludia uvidia tie bajky a otocia sa a idu do ineho obchodu. To kupuju len dvojmetrovi bajkeri, nie bezny clovek z ulice. Ale ako sa hovori, prisiel na psa mraz a spesl uz robi 27.5 :lol:
13.03.2015 - 09:15:49
00
Cenová politika niektorých cykloobchodov mi pripadá smutne chamtivá: v Kaktuse kupujem platničky do SLX bŕzd Shimano G01S za 6,90 EUR, super cena pre mňa. Tu v shope sú v ponuke za 5,70 EUR, super cena. Ale zastavil som sa dnes vo Velocity, reku obzriem, ešte som u nich nebol - 13,70 (i keď musím priznať, že som sa nepozrel poriadne či to neboli G01A ale i v tom prípade ich majú v Kaktuse za 9,90), a v Bicykle u Mira mi ich minule ponúkli za 14,90 EUR - všetky druhy platničiek mali u nich rovnakú cenu.
17.04.2015 - 16:24:10
00
Kaktus ma dobre ceny na malickosti, ale oblecenie sa tam vyberat neda.
Ja som tento rok kupoval skoro vsetko zimne a jarne/jesenne oblecenie. Kedze som extremne haklivy na velkosti a nie som konfekcny tak musim skusat viac modelov a velkosti. Parkrat som to skusal v kaktuse a uplne totalny nezaujem o zakaznika kupujuceho oblecenie a nie bajk. Vzdy som tam bol v tyzdni okolo 14:00, prazdny obchod a ajtak nic. Narozdiel od toho sportservis uplna spokojnost. Chalani povedia aj svoj nazor, odporucia ine alternativy ako som mal vyhliadnute, ochotne behaju do skladu pre nevylozene veci atd. To je asi vyhoda mat predavacov vyslovene na oblecenie a doplnky. V konecnom dosledku som tam minul/miniem tolko co niektori ludia za lacny bajk. Do kaktusu uz tak skoro nepojdem..
17.04.2015 - 23:51:32
00
Ten Kaktus je taky o ludoch...2 predavaci mi tam uz roky pridu velmi ustretovi a privetivi bez ohladu na co sa ich clovek spyta a naopak 2-3 dalsi zase celkom katastrofa co sa tyka komunikacie. Ale zas vecne poradia, to nie ze by cloveka ignorovali ale 100perc. pristup to nie je.

Ale s tymto mam celkove problem na Slovensku aj v najlepsich obchodov a podnikoch. Raz clovek zazije ci uz falosnu alebo pravu privetivost (je mi to jedno uprimne) a zaujem o zakaznika v zahranici, tazko sa pasuje s tymi odutymi ksichtami u nas.
27.04.2015 - 16:48:51
00
Tak ja dnes 1 x v Kaktuse na nakup v Karlovke:-) isiel som na istotu,v ich e shope som si vybral prilbu,dnes som isiel tam a kupil tu co som si vyhladol:-) maximalna spokojnost s obsluhou,chalan poradil,vysvetlil,skusil som asi 10 prilieb,rozne znacky,rozne ceny,nahodou padla ta čo som si vybral,dakujem KAKTUS:-)
13.05.2015 - 20:48:37
00
ja som bol vcera v Kaktuse 1. a zaroven aj posledny krat... asi som mal smolu na personal ale je to bieda.. a to ma pred tym uz kamarat varoval, ze nema vyznam tam chodit...
z mnou pozadovaneho modelu termo triciek boli vystavene 4 velkosti, mnou pozadovana velkost M tam nebola.
ked som sa siel spytat personalu ci maju niekde skladom velkost M, chlapik ked videl ze k nemu idem sa radsej otocil a tvaril sa ze nic.. no ked som ho oslovil a spytal sa "mate prosim velkost M z tohto modelu na sklade?" tak jeho reakcia bola "je to mozne" .. a hotovo, tym si myslel ze to pre neho konci a ja mu dam pokoj :)

ale nedal som, tak som sa ho spytal "a vieme spravit nieco s tym, aby som si tu velkost M vyskusal?" .. tak chlapik s mega "ochotou" isiel smerom k pokladni a cestou sa zastavil pri kamaratovi/zakaznikovi s ktorym asi 5 min rieisil pizzoviny... ja som stal opoti a neveriacky sa prizeral...
po 5 minutach ked sa s kamaratom rozlucil sa pozrel na mna a pyta sa ma "cakate na to tricko?" a ukazal rukou na tu krabicku s trickom ktoru som mu podal aby preveril inu velkost... v tom mi v hlave prebehla myslienka "no nie ty trulo, pozeram sa na teba jak kasles na zakaznikov" no nastastie som si kusol do jazyka a aj ked som mal v plane povedat dakujem, do videnia... tak som pockal kym to chlapik zozenie...
Chlapik donieosl tricko, ja som si ho skusil a ze ho teda berem a zaplatim... blokoval ma iny tipek a ked mi podal uctenku tak ziadne "dakujeme, dovidenia" ... nic, ako keby som ho mojim nakupom v celkovej hodnote ubohych 35e (pre niekho je aj to peniaz) obtazoval...
tak som si povedal, ze vam ja uz zarobit viac nedam :)

hned nato som isiel este do Bajkule... pristup diametralne odlisny, mily a ustretovy personal ktory sa predbiehal v tom kto ma skor obsluzi (je pravda ze zakaznikov mali menej ako v kaktuse) a s ochotou splni vsetko co mi videli na ociach a tak som tam aj nechal podstatne viac penazi ako vo vycackanom, vyfintenom no neochotnom Kaktuse

p.s.: osobne nepoznam nikoho z tychto dvoch shopov...


Naposledy upravil kimlo dňa 14.05.2015 - 11:12:09, celkovo upravené 1 krát.

14.05.2015 - 10:20:33
01
Kaktus takmer od zaciatku stroskotaval na personale. Zial, nic sa na tom zda sa za tie roky nezmenilo. Rozmyslam, ci to nebude tym, kto tych ludi vybera... V Kaktuse je to viac ako inde o stasti. Ak vymaknes niekoho normalneho, tak vsetko OK, ale ked chytis takehoto s prepacenim blbca, tak uz sa tam nemas chut vratit. Ale pravdou je aj to, ze Kaktus ma väcsinou lepsie ceny ako konkurencia a na to ludia pocuju a su ochotni kvoli tomu zavriet obcas aj obe oci.

P.S. Bol si prilis mily a trpezlivy. Ja by som toho junacika hned riesil a necakal 5 minut kym dokeca.
14.05.2015 - 10:56:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up