teraz tam majú nejaké zdržanie kvôli nejakému školeniu...ja som objednával v piatok doobeda a ešte stále sa spracováva... :roll: pritom všetko bolo skladom
18.05.2009 - 12:14:30
00
To som si aj ja všimol. Našťastie som objednával v pondelok večer a dnes už balík dorazil.
18.05.2009 - 12:33:09
00
hm...objednane 6.5....13.5. prisiel mail, ze: "odoslano" a doteraz nic...


objednaval som v ten isty den, a 13. mi to poslali... podla mna to viazne uz len niekde na slovensku.. dnes alebo zajtra to mas doma
18.05.2009 - 13:03:54
00
asi byvam v nejakej diere :-)
18.05.2009 - 14:29:25
00
behni si na postu s obcanakom,ja som cakal jak blbec a oni to mali 5 dni na poste a zlty listok mi prisiel na dalsi den co som si to vyzdvihol... :evil:
18.05.2009 - 17:06:19
00
teraz tam majú nejaké zdržanie kvôli nejakému školeniu...ja som objednával v piatok doobeda a ešte stále sa spracováva... :roll: pritom všetko bolo skladom

objednaval som v piatok asi o 21:00 za polhodku som mal mail ze rajdy nemaju skladom ci to maju odoslat bez nich.. napisal som ze ano, a dnes odoslali balik.. zajtra je predpokladam u mna na poste (v brne)
ak si objednaval na slovensko to obcas potrva.. a obcas zblbnu statusy, ze balik uz je doma a status pripraveno k expedici :D
18.05.2009 - 18:20:58
00
zihadlo, je to tak, ako si hovoril, ktovie, dokedy by som cakal...
19.05.2009 - 09:55:30
00
Je to asi stara tema, ale prispejem svojou skusenostou. V pondelok som objednaval a vo stvrtok vecer chlapik este len kontrolval ci mu tie $ prisli. Zda sa mi to dost pomale, alebo potom nemal vsetky veci na sklade a podobne. V kazdom pripade balik este doma nie je a je to uz 5ty den a 3ti odo dna kedy som poslal peniaze na ucet do CSOB(SK), ale verim, ze vsetko bude v poriadku a buduci tyzden sa dockam.

Tak tolko moje prve objednanie z kupkolo.cz
12.06.2009 - 09:35:49
00
Je to asi stara tema, ale prispejem svojou skusenostou. V pondelok som objednaval a vo stvrtok vecer chlapik este len kontrolval ci mu tie $ prisli. Zda sa mi to dost pomale, alebo potom nemal vsetky veci na sklade a podobne. V kazdom pripade balik este doma nie je a je to uz 5ty den a 3ti odo dna kedy som poslal peniaze na ucet do CSOB(SK), ale verim, ze vsetko bude v poriadku a buduci tyzden sa dockam.

Tak tolko moje prve objednanie z kupkolo.cz


mne doslo na slovensko vsetko ok, objednaval som 30.5. a hned som aj platil. balik dosiel 12.6. objednaval som bezne veci, vsetko mali skladom.
12.06.2009 - 12:35:38
00
rodo: Ja neviem, nie je to dost tych 12 dni ? Hm ?
12.06.2009 - 12:56:42
00
na slovensko neviem preco baliky idu pomalsie.. ale mam pocit ze brzda je dost slovenska posta.. v cechach chodia baliky do 24hod.. na slovensku to trva aj 3 dni, aj ked kuknes stopovanie balika.. z ciech odide v pondelok, v utorok je na slovensku a u teba tak v piatok..
12.06.2009 - 14:05:23
00
Slov. posta je svina... pomala, draha a ziadna ina vyhoda, ma stastie, ze je to monopol :(
12.06.2009 - 14:36:05
00
Je to asi stara tema, ale prispejem svojou skusenostou. V pondelok som objednaval a vo stvrtok vecer chlapik este len kontrolval ci mu tie $ prisli. Zda sa mi to dost pomale, alebo potom nemal vsetky veci na sklade a podobne. V kazdom pripade balik este doma nie je a je to uz 5ty den a 3ti odo dna kedy som poslal peniaze na ucet do CSOB(SK), ale verim, ze vsetko bude v poriadku a buduci tyzden sa dockam.

Tak tolko moje prve objednanie z kupkolo.cz



ja mam presne tu istu skusenost ako raztos, objednane v pondelok, zaplatene v pondelok poobede, cize v utorok poobede uz by mali mat peniaze na ucte. vcera vecer mail o obdrzani penazi, hodku na to dalsi o pripraveni na expediciu. tiez moj prvy nakup v tomto shope, aj na zaklade pozitivnych referencii odtialto. takze tento tyzden im to asi trosku trva :roll:
12.06.2009 - 15:11:13
00
CraObs, jakub023,flyte :
Hm, neviem, ci je to len postou. Ja mam vsak pocit, ze problem je aj v tom, ze niektore e-shopy by mali byt viac promptnejsie. Doba je vyspela, o zaplateni si mozu minimalne nechat poslat seriozenu notifikaciu, predsa tovar nestoji malo zvlast na cajgle. Chlapik mi povedal, ze on ucet nekontroluje kazdych 5 minut, co mna ako cloveka, ktory mu poslal zopar 100 euro vobec nezaujima ci a kedy a kolkokrat denne kontroluje ucet. A este sa tvaril, ze ho obtazuje moj zaujem o moje peniaze. A to mi vadi. Mal by som preto okrem kritiky samozrejme aj riesenie. Mozu si nechat poslat email notif, alebo sms notif. a dat zakaznikovi vediet, ze peniazky uspesne prisli a teraz je to skor len otazka posty. Alebo nejako zverejnit na stranke fakt, ze skratka raz denne pozera ucty a tym vyluci akukolvek neistotu. Myslim, ze touto informaciou by sa vyhol akymkolvek nerodozumeniam. Zial to vidim tak. A nie sa tvarit, ze ho obtazujem. Nastvalo ma to:)
12.06.2009 - 15:32:56
00
flyte : Inak si myslim, ze expedovat a posielat to bude ten tipek, az v pondelok. Takze si este asi pockame : )
12.06.2009 - 15:38:44
00
keyboard_arrow_up