Blahoslaveni chudobni duchom ;)
04.07.2023 - 11:33:11
521
AnitaCok a Hack3r a co citate? No offense, realne ma to zaujima.
04.07.2023 - 12:39:46
00
MTBiker clanky a forum ;)
04.07.2023 - 13:34:41
08
ako zacal covid som vypol všetky médiá a doteraz som nemal potrebu si to obnovit, raz za den pozrem na zomri a to mi stačí na prehľad o sk zumpe
04.07.2023 - 14:37:24
17
z meme sa vzdy clovek dozvie to najaktualnejsie :D
04.07.2023 - 14:42:23
05
Neviditeľné psy?
04.07.2023 - 14:44:22
00
JoNesbo no a o tom to je. Necitas, nepoznas obsah. Slovenska politika je len cast obsahu. 100% zumpa, to je bulvar. Seriozny dennik ako napr. N toho ponuka daleko, daleko viac.

Naozaj nechcem na nikoho utocit, ale vdaka takymto ludom, ktori si hrdo busia do hrude, ze sa o nic nezaujimaju (v skole sme ich volali 4-kari, 5-kari), tuna mame stale dookola Ficov a Dankov, byvalych mafianov a novych blaznov, ktori si pysne vycapia na billboard, ze zdevastuju obciansku spolocnost napr. znicenim mimovladok. Polovica krajiny oslavuje sialenca Putina, nechapu preco by queer ludia mali mat rovnake ludske prava ako tradicny krestan a tak dalej.... O nic sa nezaujimam, nic nepotrebujem vediet a ked znenazdajky dojde na vazne rozhodnutie ako su volby, ci zastat sa utlacaneho, pomoct prenasledovanemu....urobime chybu. Vdaka vlastnej nevzdelanosti a nezaujmu o cokolvek.
04.07.2023 - 15:44:09
965
Na nikoho neútoč a so svoj názor presuň niekam inam..... nie to témy Optatí sa...
04.07.2023 - 15:49:50
014
jachmel prilis generalizujes... to ze niekto necita Dennik N este neznamena ze neziskava relevantne informacie, alebo ze veri Russkej propagande..

Meme na Zomri su pre mna osobne ako nejaky highlight ze sa volaco stalo co stoji za zmienku a ak ma to zaujima pozrem si k tomu nejake dalsie informacie napr aj cez Dennik N..alebo nejaky relevatny YT
04.07.2023 - 15:59:18
02
ale ved nic take nepovedal...citanie s porozumenim...
04.07.2023 - 16:20:40
012
Už by stačilo, nie? Rad by som tu videl ďalšie ponuky, ktoré sa oplatia 😀 (to Nko sa BTW oplatí tiež, ja som za dva roky zaplatil tuším 74 eur)

Aby som prispel, tak videl som na exisport.com zľavy 20% na vybraný tovar - všetko možné.
04.07.2023 - 17:18:52
02
jachmel napísal:
JoNesbo no a o tom to je. Necitas, nepoznas obsah. Slovenska politika je len cast obsahu. 100% zumpa, to je bulvar. Seriozny dennik ako napr. N toho ponuka daleko, daleko viac.

Naozaj nechcem na nikoho utocit, ale vdaka takymto ludom, ktori si hrdo busia do hrude, ze sa o nic nezaujimaju (v skole sme ich volali 4-kari, 5-kari), tuna mame stale dookola Ficov a Dankov, byvalych mafianov a novych blaznov, ktori si pysne vycapia na billboard, ze zdevastuju obciansku spolocnost napr. znicenim mimovladok. Polovica krajiny oslavuje sialenca Putina, nechapu preco by queer ludia mali mat rovnake ludske prava ako tradicny krestan a tak dalej.... O nic sa nezaujimam, nic nepotrebujem vediet a ked znenazdajky dojde na vazne rozhodnutie ako su volby, ci zastat sa utlacaneho, pomoct prenasledovanemu....urobime chybu. Vdaka vlastnej nevzdelanosti a nezaujmu o cokolvek.



väčšina enkárov sú práve takýto čo sú vždy tí naj s patentom na rozum... nemusím niečo nonstop čítať aby som vedel obsah, roky som mal napríklad preplatený týždeň... volím vždy liberálnu pravicu a aj tak tu majú LGBTI ludia hovno práva a za marišu sa furt trestá tolko ako za danka s ficom. okrem toho v škole som bol vždy jednotkár a promoval som s červeným diplomom, ročne prečítam okolo 70 kníh ale naozaj si nepotrebujem denne kaziť náladu nejakým polopravdivými aktualitami... nejak do tej tvojej škatulky nezapadám
04.07.2023 - 18:36:51
29
biker09 napísal:
AnitaCok a Hack3r a co citate? No offense, realne ma to zaujima.

no ja mam najvacsie hobby fotografiu, prirodu a hlavne vtaky a hmyz, plus sporty a vedu. takze som vacsinou na Youtube a pozeram si kanaly ktore odoberam. spravy ak si pozriem v telke tak zvycajne na TA3, tam v cca 20 minutach vidim vsetko dolezite, inokedy na CT24. A na Zomri je vsetko nove co sa kde mihne v priebehu par minut, takze to beriem tiez ako isty zdroj a ktomu zabavne podane :) No a zvycajne si v mobile tak raz za den otvorim Google, kde mam naklikane moje zaujmy a v tych kategoriach mi ukaze vsetko nove a ked je to zaujimave otvorim si to. Noviny vseobecne som nikdy cielene nesledoval ani necital.
04.07.2023 - 18:37:39
04
Inak povedane necitas. Mimochodom prirodu (nie konkretne chrobaky) riesia casto, podobne ako vedu a sport :P https://dennikn.sk/tema/vedecky-podcast-n2/
https://dennikn.sk/veda/?ref=menu
https://dennikn.sk/sport/?ref=menu
05.07.2023 - 16:16:07
02
JoNesbo napísal:
väčšina enkárov sú práve takýto čo sú vždy tí naj s patentom na rozum... nemusím niečo nonstop čítať aby som vedel obsah, roky som mal napríklad preplatený týždeň... volím vždy liberálnu pravicu a aj tak tu majú LGBTI ludia hovno práva a za marišu sa furt trestá tolko ako za danka s ficom. okrem toho v škole som bol vždy jednotkár a promoval som s červeným diplomom, ročne prečítam okolo 70 kníh ale naozaj si nepotrebujem denne kaziť náladu nejakým polopravdivými aktualitami... nejak do tej tvojej škatulky nezapadám

Tak do skatulky nezapadas a osobne tomu nerozumiem. Sam pises, ze si liberalne orientovany a zaroven sa voci "liberalnym" media vyhradzujes ako predstavitel antisystemu. Zvlastne. Tolko k polopravdam. Este k aktualitam - tie tvoria len cast obsahu. Dennikn ma aj kopec zaujmavych clankov a rozhovorov z roznych oblasti (vratane nejakych prevzatych z Washington Post) a aj portal hiking patri pod nich. Za mna DN urcite patri medzi to najkvalitnejsie, co sa na poli slovenskej zurnalistiky da najst.
Odkial ziskavas aktualne politicke info? Ked zatvoris oci realita nezmizne, tak ale ked ta realita ubija az prilis, je lepsie mat ich zatvorene.
05.07.2023 - 16:34:58
011

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up