dá sa ist aj tak, ale to je zas 500e investicie do lahkých kolies a plášťov, takto sa dá odlahčiť kokpit komplet len to je zas 300e+ :) možností je vela, podla penaženky.
17.11.2017 - 14:40:52
00
Len taký malý tip...ak by niekto bral niečo z http://www.chainreactioncycles.com/sk/en pred platením si tovar v košíku prehoďte na GBP...Moja objednávka bola cez 200e a oproti košíkovej cene v eurách som takto ušetril asi 8e...
19.11.2017 - 11:41:50
05
http://www.wiggle.co.uk/lifeline-tt-02-fluid-trainer/

kvapalinový trenažér za stovku s dopravou na slovensko. Recenzie viac ako priaznivé. Objednané:)
19.11.2017 - 13:29:46
00
https://www.lapassione.cc/
20% zlava na cyklo oblecenie La Passione - pouzite kod SPOILME20 (iba dnes a zajtra)
Dorucenie cez UPS zdarma pri objednavke nad 100€
19.11.2017 - 17:06:18
00
Aj po zlave ceny ako pre buržujov. :D
19.11.2017 - 17:55:01
02
Ninja600 To nemusi platit u kazdeho. Zavisi to od banky. Aky ma kurz a aky poplatok si uctuje za platbu v cudzej mene. Na druhej strane, UK amazon sa tiez oplati platit priamo v GBP, lebo kurz na platbu EUR maju dost zly. Mam mbank.
19.11.2017 - 20:47:13
00
Jasná vec, ale myslím že to bude kolísať rádovo v centoch, každopádne ušetrí asi každý pri súčasnom kurze...keď mne to urobilo 8e neverím že niekomu to urobí výrazne menej, alebo ešte nebodaj do plusu. Inak mám PB a nemyslím že sú nejaký super pri týchto platbách, keď platím do GB na súkromný účet v GBP tak ma to ***** na eurách dosť...
19.11.2017 - 22:09:19
00
user_id napísal:
Aj po zlave ceny ako pre buržujov. :D

no ako myslis. ja som zobral kratase z ponuky "Now or never" - 100€ minus zlava, cize kvalitne kratase za 80€. je to premiova znacka. kolko by si dal za porovnatelnu kvalitu pri gatiach Castelli alebo Isadore?
19.11.2017 - 23:36:15
01
Fabian napísal:
no ako myslis. ja som zobral kratase z ponuky "Now or never" - 100€ minus zlava, cize kvalitne kratase za 80€. je to premiova znacka. kolko by si dal za porovnatelnu kvalitu pri gatiach vysich modeloch Castelli, Isadore, alebo Rapha?

Nech sa pozeram na to z akehokolvek uhla, nevidim na drahsich modeloch cyklokratasov ziadnu pridanu hodnotu, ktora by opodstatnila vynalozenie tolkych financnych prostriedkov. Mam cyklokratase do 20e (uz si presnu ciastku nepamatam) a vzdy mi sluzili dobre. Svy drzia, vlozka drzi a je po x rokoch pohodlna. Na letnych cyklokratasoch nie je co vymyslat. Na zimnych, na druhu stranu, o tom by sa uz dalo diskutovat. Aky je na to tvoj pohlad, resp. ako by si obhajil cenovku, ktora je o 60e vyssia aku som uviedol ja? Nie som drzgros, nedbam investovat do kvalitnejsieho oblecenia, ale musim jasne vidiet, ze za extra prostriedky dostanem nieco extra :) .
20.11.2017 - 00:01:30
02
moja skusenost ze taka, ze lacne kratase (mal som aj za 23€) su sice fajn, ale oplati sa priplatit si za kvalitu. lacne mali horsiu vlozku, pri ktorej som tak dlho neobsedel. kvalita materialu tiez nebola dobra, gate sa na niektorych miestach vysuchali, pripadne nemali reflexne prvky ktore uz teraz na gatiach automaticky ocakavam.
samozrejme, chapem ze sa najdu ludia ktorym vyhovuje aj lacnejsi material. ja si ale nemozem dovolit mat nekvalitne oblecenie pri mojich 7000 km/rok a vyjazdoch aj okolo 200 km.
20.11.2017 - 00:14:22
00
No k tym dlhym gatiam. Ja som minuly rok zainvestoval a kupil som si Isadore Thermorubaix. Nechapem ako moze mat taky tenunky material take spickove parametre. Nohy nechladi do 0°C ani kolena nie su studene. Nenosim pod nimi nic a nemam problem.

Podobne spokojny som aj s ich bundou a ked nie je pod 5°C tak mam len Craft jednu spodnu vrstvu ako natelnik s dlhym rukavom a zima mi nie je. Samozrejme treba si teplotu rozumne regulovat ako pise Imroman v najnovsom clanku.
20.11.2017 - 00:21:28
00
Asi by som tie drahsie kratase musel sam vyskusat, aby som sa presne vedel vzit do tvojej koze a mozno by som zaroven zdielal tvoj pohlad. Za pokus vsak 80euro urcite nedam, preto zostanem len pri tom, ze respektujem tvoj pohlad. Mimochodom, slusny pocet kilometrov davas. Ja jazdievam na krose cca 4000km rocne, od jari do zimy, priemerne 60-80km/vyjazd.
20.11.2017 - 00:29:36
00
Ja mam napr, aj kratke aj dlhe zateplene vyskusane v rozsahu cien od 20 do 80 EUR a dobre kusky sa nasli v oboch kategoriach ako u lacnych tak aj u drahsich produktov. Statisticky u lacnejsich sa takmer vzdy jedna o nekvalitnejsi material, resp. menej technicky vyspely a castokrat horsi strih. Ci to niekomu stoji za cenovy rozdiel je subjejktivna vec. Ja som napr. uz dost zaujaty voci znackam ako Assos, Rapha, Isadore.. Podla mna neadekvatne nahonene ceny voci hodnote produktu. Kupujem takmer zasadne v zlavach a kvalitou sa mi osvedcili Pearl Izumi kde kvalitne kratke ma stoja v akcii asi do 40 EUR, pripadne Kalas kupim aj v plnej cene a u nich pouzite materialy mi nesmierne vyhovuju. Z dlhych zimnych ma napr. velmi prijemne prekvapili Specialized kde som za 70 EUR kupil velmi solidne nohavice, fajn vlozka a membranovy mix s Roubaix .
Zato ked som videl prevedenie Isadore najvyssieho modelu a ako sa zacali rozpadat behom par vyjazdov - tucne sklamanie za mna. Plus velmi nepodareny strih. Co ma dost mrzi lebo by som bol rad keby to bola poctiva lokalna znacka. Zial podla mna by mohli ist pozriet napr. k spominanym Kalas aby sa naucili nieco o trvacnosti a univerzalnejsom strihu.
20.11.2017 - 08:28:06
00
Síce nemám stým eshopom skusenosti ale niekoho by ta cena mohla zaujať, http://www.rczbikeshop.com/default/fox-racing-shox-fork-34-float-29-fit-ctd-140mm-factory-qr15mm-tapered-kashima-black-82712509.html
20.11.2017 - 12:26:04
02
myslim ze dobra cena, uz v ratane tlmica a teleskopky

http://www.kaktusbike.sk/horske-celoodpruzene-ramy/specialized-s-works-stumpjumper-fsr-ram-s-tlmicom/
20.11.2017 - 21:56:55
01

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up