Kontaktovali ma obaja...že pošleme Ti cez Paypal sumu navýšenú o 200EUR, ale na najprv nám Ty pošli 200 EUR za dopravu jazdeného biku a potom Ti uvoľníme celu sumu. Keďže predávam dva biky ani náhodou nešpecifikovali o ktorý majú vlastne záujem. Rovnaký štýl konverzácie ani oslovenie ani ich podpis...žiadne telefónne cisla, ziadne mena a priezviska, myslim, ze od tychto buyerov radsej ruky preč.
20.05.2015 - 23:42:33
00
Už to riešia aj inde.
http://openiazoch.zoznam.sk/cl/156372/Osvedceny-podvod-Reagujem-na-vas-inzerat-zaplatite-mi-dopravu-do-cudziny
22.05.2015 - 19:55:27
00
ahoj,
tento mi chce poslat peniaze rovno na ucet "in advance" , ktory mu mam poslat. nerozumiem vsak v com delo, ako ma chce ojekabatit? ak peniaze posle na ucet...

dakujem

Daniel Andrew - daniel.andrewmgr@gmail.com
Hi, its Good to have your reply , I am having a serious interest in the bike and i am ready to buy,and i hope the item is in a good condition ? I live in Slovenia, and i will be paying you for the item in advance and i will get a shipping company to pick up at your location ,but firstly i need you to reply me with your location address so i can check your address with the transport company if they will be able to pick up at your location, this was the same way i bought my other bike last month

.
Hello, thanks for the info , i am satisfied with the status of the bike ,and the shipping company just confirmed they will be able to pick up at your given address, so i will be sending you the payment to your account first in advance via my bank account instant transfer, so once the payment is completed you can give me a date that you will be available for the carrier to come for the pick up .. below re the details needed for the transfer ..

Account Holder Name
Account Number
Bank Name
Swift Code
Iban

Greetings
15.06.2015 - 19:53:08
00
ziadne peniaze ti neposle, posle ti len nejaky trapny obrazok/pdf ktorym akoze dokazuje ze ti poslal peniaze a na zaklade toho bude chciet aby si mu poslal bicykel alebo peniaze co ti akoze poslal navyse
15.06.2015 - 19:59:58
00
Prečítaj pozorne túto tému. Klasika, ktorú tu neustále treba opakovať.
15.06.2015 - 20:00:33
00
taky hlupy zas nie som :) asi...ved ak by peniaze necinkli na ucte, nic by som samozrejme neposielal...
to sa aj niekto taky nasiel? preto mi to nejde do hlavy...
dakujem
15.06.2015 - 20:07:03
00
http://m.openiazoch.zoznam.sk/cl/156372/Osvedceny-podvod-Reagujem-na-vas-inzerat-zaplatite-mi-dopravu-do-cudziny
15.06.2015 - 20:20:04
00
Kym od teba nevyzaduje peniaze vopred, tak by som do toho siel. Ak bude vymyslat, ze poslal ale nic ti neprislo a aj ta k chce bike zrus ho. Bike mu posli az po tom ako pridu prachy a nic neposielat vopred.
15.06.2015 - 20:32:17
00
no to som mal v plane. na najakych forach to v ramci CR -SR funguje. kupujuci posle peniaze a nasledne sa posiela tovar. je to zalozene na dovere. v podstate ide ale o overene nicky na danych forach
tu je vsak situacia uplne odlisna, vobec sa nepozname. preto ho nechapem, ked chce poslat peniaze rovno a bez zaruk. peniaze budem mat ja a bike detto.
mozno fakt existuju ludia, ktori mu tovar /bike / poslu na zaklade nejakeho potvrdenia nacmaraneho vo Win - Paint-e a nie na zaklade stavu svojho uctu. tomu vsak neverim. preto rozmyslam kde je pes zakopany.je to myslim jasny pokus o podvod, no nedokazem zistit aky.
navrhol som mu pay pal, ale tam prave mozu byt peniaze nejako blokovane. navrhnem mu teda povodnu alternativu poslat peniaze na ucet a rovno sa ho opytam na shipping...som zvedavy
15.06.2015 - 20:52:25
00
je to oieb a uz sa to rozoberalo vsade a milion krat, nechapem ako niekto na taky email moze vobec v dnesnej dobe este reagovat. kto prosim ta zo Slovinska by siel kupit bajk zo Slovenska...ved uz to samo o sebe nema logiku. a Daniel Andrew a Slovinec? a ak je cudzinec, co uz by v Slovinsku mohol robit taky clovek? mas paradny bajk na predaj tak ta on chce odrbat...nic viac nic menej
15.06.2015 - 21:05:42
01
o tom nepochybujem ze ma chce odrbat. odpisal som mu viac menej zo zvedavosti ci na to pridem, ci sa dostanem po bod, ked mi to bude jasne ako to chce urobit. nic viac, nic menej
15.06.2015 - 21:19:39
00
Ide o to, ze nevieme ako ho chce odrbat. Kedze zatial to vyzera tak, ze vo vyhode je janoBB. Mozno nejaky novy sofistikovanejsi *****.
15.06.2015 - 21:24:22
00
ved toho sa bojim :) normalne ma to skutocne velmi zaujima. len kurna aby som si hlavu potom nedrbal o stenu ja :)
15.06.2015 - 21:27:41
00
Kym od teba neodidu peniaze, bike alebo citlive informacie nepotrebne k obchodu nemas sa coho bat.
15.06.2015 - 21:29:07
00
vie:
tel cislo z inzeratu na fore, mail, meno
chce vediet:
Account Holder Name
Account Number
Bank Name
Swift Code
Iban
myslim si ze chce prave tieto informacie, preto som mu ich samozrejme nedal. no neviem ci su to az take citlive informacie a ako by ich vedel finacne zhodnotit vo svoj prospech....
15.06.2015 - 21:38:24
00
keyboard_arrow_up