naisem to posledny krat a s capslockom :)
MNE JE JEDNO CI SA TU NIEKTO SNAZI KSEFTOVAT S NOVYMI NEKRADTYMI VECAMI, JE NA KAZDOM Z NAS, CI TO KUPIME ALEBO NIE. JA SOM KUPIL NOVE TUBELESS PLASTE, LEBO TO BOLO O 50% LACNEJSIE AKO V OBCHODE A HLAVNE BOLI NOVE S OVERENYM POVODOM. VIAC BY VAS MALO HNEVAT, ZE TU LUDIA PREDAVAJU KRADNUTE, JAZDENE KOMPONENTY A NIKTO S TYM NIC NEROBI... LEBO JE PRE VAS LAHSIE KUPIT JAZDENY KOMPONET ZA PER EUR, KTORY NIEKOMU CHYBA.. AKO NOVU VEC O PAR EUR LACNEJSIU AKO V SHOPOCH!

koniec capslocku :)
pekny vecer vsetkym
02.03.2015 - 21:13:50
01
Nevadi ze neprebera zasielky, nelegalne podnika a komunikuje ako "ujo" a este mu za to mame byt vdacni. Slovenska "logika". :D
02.03.2015 - 21:36:58
02
... keď niečo predávaš za cenu nižšiu, ako si kúpil, tak sa nedá hovoriť o zisku, a tobôž o nelegálnom predaji ...

Na daňovom úrade pri kontrole ti neprejde ak udáš, že si predal za menej ako si kúpil. Rozdiel musíš zdaniť aj keď si v mínuse. Nesmieš predávať za menej ako si nakúpil. Dokonca musíš zdaniť aj rozdiel pri inventúre za tovar, ktorý ti podľa inventúrneho zoznamu chýba.
02.03.2015 - 22:41:57
01
zruste bazar...
03.03.2015 - 07:18:19
00
Motate tu dokopy bazarovy predaj ako sukromna osoba (nepodnikatel) a predaj cez bazar podnikatelom, kedy je bazar vyuzivany ako predajny kanal (jediny alebo jeden z predajnych kanalov).
03.03.2015 - 08:22:22
01
Akurat, ze nikto z tychto bazarovych velkovsetkokseftarov to neprevadzkuje ako podnikatel...
03.03.2015 - 12:26:43
00
A nejaký súvis s fejkom?
03.03.2015 - 12:43:35
03
zruste bazar...

Určite nie - škoda by ho bola. ;)
03.03.2015 - 18:08:58
00
Luki.11 tak potom nechapem to rozhorcenie podaktorych nad tym, ak tu niekto predava nove NEKRADNUTE veci... ved je uz na kazdom z nas/vas ci to kupime alebo nie. Horsie je, ze tu nikto neriesi a nikto okrem mna nespomenul problem s KRADNUTYMI komponentami... a je ich tu teda pozehnane... a co uz s vami, ked ceny sa vma pacia a je vam jedno ze to niekomu doma chyba...
03.03.2015 - 18:21:28
01
Vies o niecom kradnutom? Daj link.
03.03.2015 - 18:41:20
00
plati prezumpcia neviny, takze tu nejdem nikoho oznacovat za zlodeja.. ale kamarat si medzi nizsie ucedenymi inzeratmi uz svoje komponenty nasiel.... dokazat to uz v tuto chvilu ale neviem... no nech sa paci inky na predajcu/ov... verim ze velka cast z toho co inzeruje/ju je z kradnutych bikov... prvi dvaja predajcovia z toho su jeden a ten isty clovek.. ten treti ma uvedene bydlisko len par km od toho prveho.

http://jankojan2266.mtbiker.sk/
http://bikermilan123.mtbiker.sk/
http://lukas5522.mtbiker.sk/

tak veselo nakupujte, ved ceny su lakave a vsetko je tak krasne vycistene...
najviac sa pobavim ako vie pri kazdom komponente napisat kolko ma km najazdenych... ach jaj....

ADMIN nech to presune do temy Podvonici v bazari...

edit: napr toto bola kamosova prehadzovacka z biku, ktory mu ukradli...
http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-prehadzovace/215497/prehadzovac-xt.html

ta vyssie spomenuta trojica ponukala aj jeho kolesa, vidlicu, riadidla a sedlovku... k tomu linky neviem najst, niekde som ich mal... vsetko to boli veci, ktore si vedel identifikovat... napr tu prehadzku podla kladiek...
03.03.2015 - 19:30:18
03
ak si tak neurobil mal si to vtedy oznamit adminovi a admin policii...
03.03.2015 - 19:57:27
00
na policiu to islo davno... ale oni ponahaju a chrania hlavne sami seba... takze tak...
nechcem to tu viac riesit... ale obraz si snad spravite kazdy sam... staci si tie inzeraty prezret a vsimnut si s akou frekvenciou ich obmienaju a potom sa spytat, preco ma jeden clovek 2 konta, a odkial asi na tie komponenty chodia...
end.
03.03.2015 - 20:22:38
01
na policiu to islo davno... ale oni ponahaju a chrania hlavne sami seba... takze tak...
nechcem to tu viac riesit... ale obraz si snad spravite kazdy sam... staci si tie inzeraty prezret a vsimnut si s akou frekvenciou ich obmienaju a potom sa spytat, preco ma jeden clovek 2 konta, a odkial asi na tie komponenty chodia...
end.

No, tak by som to riešil sťažnosťou na postup orgánov činných v trestnom konaní cez prokuratúru, kde by som podrobne popísal aké mám informácie o predaji mojich veci, ktoré mi boli ukradnuté a myslím, že policajti by veľmi rýchlo reagovali, keby museli prokurátorovi zdôvodniť svoju nečinnosť. Veď aj poškodený má právo aj povinnosť spolupracovať pri odhaľovaní trestného skutku a má právo kedykoľvek nahliadnúť do spisu, v akom štádiu je vyšetrovanie jeho podnetu a podľa toho reagovať a upozorňovať na nečinnosť nadriadené zložky.
04.03.2015 - 12:28:10
00
Len jedna poznámka. Občania často dajú trestné oznámenie a domnievajú sa, že polícia to vyrieši. Zažil som to kedysi, keď mi ukradli motorku a na stanici sa ma opýtali, či viem, kto to urobil, atď.
Keď som pred časom riešil inú záležitosť, využil som fakt, že ako účastník konania mám právo podávať podnety. Tak som pravidelne chodil na oddelenie a žiadal som o vykonanie konkrétnych úkonov. Teoreticky by mali vedieť sami, čo treba robiť, ale očakávať to, je dosť naivný postoj. Keby som tam nechodil a nežiadal veci, tak by to nikam neviedlo. Celý spis by sa odložil, "skutok sa nestal" a pod. Ani v tomto človek nemôže byť ovca, inak ho zožerú...
04.03.2015 - 12:44:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up