kimlo po zaplatení mesačnej splátky púžičky, paušálu, nájmu, poplatkov za programy od adobe....a jedla.. mi zostáva na mesiac určite menej pri mojom plate... ;) to je skôr o tom že nepotrebojem 10 dresov z číny.. ktoré vydržia rok....ale radšej ročne kúpim jeden dres čo vydrží niekolko rokov :)
13.01.2017 - 11:49:45
01
ja len na margo toho, ze chvastat sa tu ze nemas ziaden kit pod 100e, ked nemusis zivit rodinu, mi pride take zvlastne...
ale hlavne, ze si zmienil poplatky za adobe... :D
este daj ten o tej licencii v drese... :D
13.01.2017 - 12:45:37
02
misopetrovic teba fotenie zivi (podnikas v nom) ked platis Adobe za software? Alebo nevies co s peniazmi?
13.01.2017 - 13:39:30
00
Hosť napísal:
to je skôr o tom že nepotrebojem 10 dresov z číny.. ktoré vydržia rok....ale radšej ročne kúpim jeden dres čo vydrží niekolko rokov :)

...no a presne o tomto som písal pár príspevkov dozadu - len je to žiaľ naopak
* Šmejd za 26€ drží už tretiu/štvrtú sezónu a tie drahé sa párali hneď :(
13.01.2017 - 13:58:08
00
ak sa rozparal do roka , mal si ho reklamovat , alebo dat zasit manzelke ;-)
13.01.2017 - 14:14:32
00
Reklamoval som.
3 alebo 4x ich opravovali a potom ma to už nebavilo a opravovala ich manželka - šmejdy sú to :(
13.01.2017 - 14:49:58
00
No neviem teda, toľko prachov za dres a ešte ich doma aj štopkať?
Nie je to také jednoduché zašívať také materiály, to musí byť aj špeci niť.
Určite reklamovať!
13.01.2017 - 14:53:54
00
ja to nezašívam...načo, v lese sa tých pár dierok od malinčia stratí
13.01.2017 - 14:54:38
01
Ja co mam Castelli veci, tak ich neviem zodrat osmu sezonu...
13.01.2017 - 14:56:33
00
Ja mám fejkový Garmin-Sharp letný set už 3 rok.Ja neviem,či som mal len neuveriteľné šťastie,alebo je to naozaj tak kvalitne ušité,že po 3 rokoch nosenia ten set vykazuje len minimálne opotrebenie,nikde sa nepára a vložka je stále pohodlná.Mám originál letný set od Sportful používaný 2 sezóny a je v horšom stave ako ten fejkový.
Jazdím už 26-tu sezónu,ale nikdy som nemal ani na jednom bicykli nejaký fejkový komponent,či už som začiatkom 90-tych rokov jazdil Shimano,potom prešiel ku Campagnolo a posledných 6 rokov jazdím FSA komponenty.Nikdy mi nenapadlo kúpiť fejk,akokoľvek bola tá cena lákavá.Jednoduchý dôvod-na tom bicykli ja jazdí vo vysokých rýchlostiach a neverím na 100% tým na kolene upečených komponentom, ktoré sú vystavené veľkej záťaži a tlaku-hlavne kolesá, rajdy,sedlovky,predstavce.Ja by som to neriskoval,aj keď nemám peniaze nazvyš.Ale vôbec nechcem moralizovať,alebo niekoho strašiť,je to každého osobná vec,či podstúpi to riziko.
13.01.2017 - 15:06:07
06
kimlo napísal:
ja len na margo toho, ze chvastat sa tu ze nemas ziaden kit pod 100e, ked nemusis zivit rodinu, mi pride take zvlastne...
ale hlavne, ze si zmienil poplatky za adobe... :D
este daj ten o tej licencii v drese... :D


ty si tak strašne úbohý človek až to bolí..... neviem kde si videl nejaké chvastanie... normálne som reagoval na príspevok predomnou....mne je absolútne jedno kolko ten dres stojí... ide mi o to že ten materiál mi vyhovuje.... a preto si ho kupujem....

ak by ten dres stál len 30 tak si ho kupujem taktiež.. to s cenou nemá nič spoločné..ale vidno že ty sa musíš schválne chytiť len tej časti čo sa ti hodí ;)

Bade mám to ako vedlajší príjem popri TPP :) a aj keby ma to neživilo...12€ mesačne za softwér ktorý mi vyhovuje som ochotný zaplatiť.... :)
13.01.2017 - 15:29:16
01
podľa čoho rozoznávaš, že ktorý materál za akú cenu je ten správny?
13.01.2017 - 15:36:07
00
veď práveže o tom píšem že cenu neriešim... mne vyhovuje lycra ako.. proste vyskúšam dres a ak mi vyhovuje materiálom a plienkou tak beriem.... to sa snažím povedať.. že kimlo sa chytil úplnej ***** len aby si mohol zase rýpnuť..a mne pritom o cenu vôbec nejde... tá nyna bola o polovicu lacnejšia ako sportfull a pride mi ešte o kúsok pohodlnejšia... proste vyberám podla konkrétneho materiálu a nie cenovky.. -_-
13.01.2017 - 15:39:03
00
ale LYCRU maju aj dresy z ciny. a sama o sebe je malo oderuvzdorna. preto je este opletena inym materialom a ten je potom najdolezitejsi.
13.01.2017 - 16:38:50
00
Wladix napísal:
Ja co mam Castelli veci, tak ich neviem zodrat osmu sezonu...

Gratulujem.
Ja čo mám ozaj kvalitku tak to sú "tímové Bošianske" dresy od SK výrobcu TOPbikewear (super kvalita materiálov, šitia aj vložky) a sú dva novší aj starší + dres KELLYS z roku 2010 (nezničiteľný) akurát vložka už nieje vložka :D tiež vraj ten istý výrobca ( TOP bikewear ) a ešte jeden SHIMANO XT tiež 2010 rok ten je takisto super akurát ten som už ozaj zodral ( hlavne gate ) vložka naopak stále super.
No a keď sme u tých renomovaných značiek tak mám zimné rukavice od CRAFTu no a to je tiež katastrofa - po každom výjazde Evka prešíva. ;)
No a aby som to v tejte téme ukončil ohľadom fejkov tak platí to, čo som tu už viackrát spomenul. Komponenty ( na 99,9% ) nie no ale čo sa týka oblečenia ( rozumej dresy ) nemám "zatiaľ" problém.
HOWK ;)
13.01.2017 - 18:12:35
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up