nejde niekto objednávať z Chainu? rád by som tam čosi prihodil... :$ :P
19.10.2009 - 20:02:12
00
asi ja par vychytavok ... ak ma niekto o nieco zaujem, poslite mi zoznam na mail matus@suncycle.sk ( nie PM ). objednavat chcem cca v stredu na obed

nikto nic teda? :) ( okrem katka )
19.10.2009 - 21:54:02
00
Z DX idem objednavat zajtra, ak nieco chcete poslite mi pm, alebo na icq link co chcete a pocet kusov. Katko ?
21.10.2009 - 22:09:40
00
ale veď ja som chcel z Chainu nie DX.. :P
22.10.2009 - 10:46:48
00
Buli; ja som prehodnotil situaciu a pekne som si zalozil paypal ucet a uz mam aj z DX objednane, ale aj tak dakujem
22.10.2009 - 13:05:09
00
jaaaj :$
22.10.2009 - 19:49:35
00
len by som rád upozornil bikerov, ktori planujú nákup v UK na nenormálne dlhé dodacie doby. može za to prebiehajúci štrajk britskej pošty. bežne mi zasielky z UK prichádzali behom týždňa, teraz mi už druhá zásielka visela na pošte 3 týždne
23.10.2009 - 13:16:39
00
niečo o tom aj tu - http://pages.ebay.co.uk/help/pay/postal_strike.html
23.10.2009 - 17:47:21
00
Zdravim vsetkych.
Mam len taku otazku...
....kua co take kupujete z chain-u a koloramu a koloshopu a neviem kde este, co tu na slovensku to nedostat ci je to fakt az o tolko drahsie ze sa vam oplati riesit novu temu vo fore platit drahe postovne a cakat vecnost az to dojde?

Hned v uvode som cital ze nejaku retaz ktosi riesi, co je zo zlata ci co? Sak zajdem do obchodu a je to ci kde zijete na lazoch ze 50km nikde nic?

Napiste ako to je a co take kupujete najcastejsie.

Nikoho som nechcel urazit len zatial som vsetko zohnal "doma" a chcem zistit co by stralo za to nakupovat tak zlozitym sposobom.

Dik a prezite nejak zimu :)
24.10.2009 - 01:09:50
00
A co keby si namiesto tychto otazok na sebe popracoval, pouzil internet a porovnal si ceny v internetovych obchodoch vs. kamennych obchodoch na SK sam. Hadam vies co a za ake ceny kupujes nie? Mozno zistis, preco existuju internetove obchody... A uz vobec nechapem co je zlozite na tom, ze nakupim a zaplatim z domu alebo z prace prave v tom momente ked si zmyslim (24 hodin denne) a pride mi to priamo domov resp. si to vyzdvihnem na najblizsej poste par 100 metrov od domu a nemusim sa nikam trieskat. Ale pokojne nakupuj v kamennych obchodoch, nikto Ti nebrani.
24.10.2009 - 01:51:24
00
len by som rád upozornil bikerov, ktori planujú nákup v UK na nenormálne dlhé dodacie doby. može za to prebiehajúci štrajk britskej pošty. bežne mi zasielky z UK prichádzali behom týždňa, teraz mi už druhá zásielka visela na pošte 3 týždne


Moj balik bol odoslany v piatok poobede z Uk a v utorok uz bol zlty listok v schranke :)
24.10.2009 - 08:47:38
00
....kua co take kupujete z chain-u a koloramu a koloshopu a neviem kde este, co tu na slovensku to nedostat ci je to fakt az o tolko drahsie ze sa vam oplati riesit novu temu vo fore platit drahe postovne a cakat vecnost az to dojde?
...

Skus mi niekde na Slovensku alebo trebars aj v Cechach najst cestne kufre na cranky na 2 alebo 3 sroby. Dalej som za posledny mesiac kupoval Drziak na Sigmu mirage v kamennom obchode kde som na dodanie cakal cosi vyse mesiaca kym dojde z Nemecka. Aby som ale nasim obchodnikom az tak nekrivdil, tak WCS predstavec som zohnal v obchode bez problemov.
Myslim, ze podobne skusenosti tu ma vacsina z foristou, v mensich mestach asi este horsie.
24.10.2009 - 10:08:33
00
hlavny rozdiel je v cenach.. ale ak mas chut napr zaplatit za prednu brzdu to co ja za obe tak nech sa paci.
24.10.2009 - 10:19:26
00
ak si taky bohaty, ze si mozes dovolit kupovat v kamenaku, nech sa paci. My ostatni si radsej objedname z pohodlia domova za rozumne ceny. Teraz som riesil komplet Sram X9, skus si porovnat ceny a budes sa divit kolko mozes usetrit....
24.10.2009 - 11:12:57
00
No prave ze nemam moc casu vysedavat pri nete a hladat kde kolko usetrim tak dakujem za infosky a budem musiet niekedy viac prepatrat vody webovych obchodov.
Trcimm v praci od rana do vecera aby som uzivil rodinu tak skusim nieco usetrit na komponentoch na bike.

Inac ak by niekto vedel o nejakej super vychytanej cene ci akcii na nieco co je u nas tazko dostupne alebo poredrazene tak to sem hodte.

Vela stastnych kilacov.
24.10.2009 - 12:59:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up