kua sory som si nevsimol ze to tu uz je..
29.06.2005 - 21:18:37
00
podobne dobra skusenost ako bobo. kupovali sme jeden bajk + nejake komponenty dalsie. cena prijemna, da sa dohodnut, jednanie pohodove, ujco ma podla mna dobry pristup k predaju, proste ak budem nieco potrebovat skusim znovu tam. snad mu to vydrzi aj ked sa obchod rozrastie.
10.08.2005 - 13:32:54
00
pred tyzdnom som kupoval v tejto predajni rafik za 850Sk , dali mi zlavu 60Sk a to mi hovorili aka super cena to je.ked som chcel spice tak nemali,preto som isiel do inej predajne a co sa nestalo?ten isty rafik tu stal 650Sk!viete si predstavit co ma asi napadlo.daju Vam akoze zlavu , ale vskutocnosti preplatite tu vec viac ako dost.bohuzial nebol som jediny,ktoremu sa uz podobna vec stala.nalakaju vas na super zlavu a vskutocnosti tu vec preplatite.uz asi tazko tam niekedy pojdem.v ziline su predajne kde sa da ovela lepsia nakupit,tak ma prekvapuje co ty ludia tam popisu.to si asi majitel pise sam!!!ha,ha
15.10.2005 - 12:57:17
00
Kupoval som v Rivii bicykel a bol som veľmi príjemneprekvapený. Mal som našetrenú sumu a ktorú som nechcel prekročiť, ale bike ktorý sa mi páčil stál o 3-tisíc viac. Majiteľ mi vyšiel v ústrety a na bike mi dal dosť značnú zľavu. Rád tam nakupujem
12.01.2006 - 14:31:29
00
V tomto obchode som minul asi 3500sk .<br />
Kúpil som si od nich rukavice za 300sk , slúbili mi najväčšiu kvalitu a po 45km som ich musel reklamovať. Čakal som vyše mesiaca a rukavice mi stále neprišli. Pre toto riviu neznášam!!!<br />
Nabudúce pôjdem do Kellysu
13.06.2006 - 07:27:11
00
ja tu chodim odjakziva a nikdy som nemal problem nieco zohnat v rivii.so vsetkymi sa tam poznam. veduci je pohodak.servisman taktiez a servisman c.2 jazdi street a freeride.takze bikom fakt rozumie.zozenu aj nemozne.vsetko co mam, mam od nich.nikdy by som uz nesiel inde ako do rivie.
07.08.2006 - 11:38:24
00
ja som kupil v rivi bajk ktorí na internete stál o pekných pár tisíc viac ja som teda aspon v mojom prípade velmi sriviov spokojný :D :D :D
13.01.2007 - 12:44:13
00
ja som s riviou tiez celkom spokojny, kupil som tam vidlu za fakt dobru cenu. len akurat ten personal ma dost divny zmysel pre humor. a ten mlady zase raz nie a nie prestat telefonovat, som musel asi 5 minut cakat. ale zase ceny tie negativa vyvazia.
13.01.2007 - 13:51:02
00
no ja mám z Rívie bajk a bol za veeeeeelmi VEĽMI slušnú cenu.. ako tu už ktosi písal, stáli zákazníci majú zľavy, dá sa dohodnúť.. jediné mínus by som asi videl v tých dodacích lehotách, ale myslím si, že to dokonale vyváži tá cena akú dokážu spraviť.. môžem len odporučiť..
07.02.2007 - 22:30:58
00
Rivia naj obchod v ziline chodim tam skoro kazdy den aj s kamaratom mu tam pomahame davat do kopy bycikle a veci co potrebuje pomoct tak mu pomozeme potikame si spolu uoby my taku super cenu ze som sa skoro posral ked vosiel v ustrety su tam proste super chlaici....... 8) :lol: :) :P
10.04.2007 - 23:08:33
00
Rivia naj obchod v ziline chodim tam skoro kazdy den aj s kamaratom mu tam pomahame davat do kopy bycikle a veci co potrebuje pomoct tak mu pomozeme potikame si spolu uoby my taku super cenu ze som sa skoro posral ked vosiel v ustrety su tam proste super chlaici....... 8) :lol: :) :P

to mozem len potvrdit. aj ja uz chodim len tam, lebo absolutne vsetko tam je lacnejsie ako inde. a aj ja som mu tam raz pomahal nosit biky do obchodu, co nejaky kurier priniesol autom.
11.04.2007 - 10:18:28
00
Rivia naj obchod v ziline chodim tam skoro kazdy den aj s kamaratom mu tam pomahame davat do kopy bycikle a veci co potrebuje pomoct tak mu pomozeme potikame si spolu uoby my taku super cenu ze som sa skoro posral ked vosiel v ustrety su tam proste super chlaici....... 8) :lol: :) :P

to mozem len potvrdit. aj ja uz chodim len tam, lebo absolutne vsetko tam je lacnejsie ako inde. a aj ja som mu tam raz pomahal nosit biky do obchodu, co nejaky kurier priniesol autom.

S tym apsolutne suhlasim tam sa sakra oplati chodit nakupovat...... :lol:
11.04.2007 - 19:04:55
00
Ja apsolutne suhlasim s tym, ze nevies pisat.
12.04.2007 - 12:28:07
00
Ja apsolutne suhlasim s tym, ze nevies pisat.

sereš ma ??? maš s tym nejaky problem???? ja nie (mozno)
12.04.2007 - 20:14:52
00
Tie ceny su sice super pre zakaznika, ale z obchodneho hladiska jednak nezarobi on a tiez kazi kseft celej Ziline. Nemal by predavat takmer za nakupy.
To vravim vseobecne, nie ako konkurencia, keby sa chcel niekto chytit. (nebudem menovat, vy viete ktori ste :lol: )
12.04.2007 - 20:32:22
00
keyboard_arrow_up