Pri zjazde z Bujanova som poničil zadný ráfik, nový som si nechal zapliesť v spomenutej predajni. Po 3 dňoch bolo koleso hotové, ale jaj... Doma som koleso nasadil, zatočil a zistil, že orech je na onom svete. Je možné, že som ho odrovnal ja, ale po seknutí ráfika som na ňom došiel domov ešte 15 km. Okrem toho koleso mal mechanik v ruke a ak zatočil kazetou, musel to počuť. Teraz mám pocit, že orechu trochu "pomohli", alebo sú babráci, ktorí svojej práci rozumejú pomenej.
07.08.2002 - 13:39:23
00
<< Majo, robim v servise a neverim ze by ti nejaky servisak umyselne znicil tvoj orech, lebo reklamacie orechov v Shimane su uplne v pohode a menia sa kus za kus. V kazdom pripade orech je suciastka ktora bud funguje alebo nefunguje, moznost ze by si na upravenom orechu este presiel 15km je riadna ftakovina,to by si zistil hned prvy kilometer.
ps. nie som z Kosic :-)
09.04.2003 - 11:11:15
00
<< precital som si tvoj clanok este raz, a vidim ze som to zle pochopil, sory :-)
09.04.2003 - 11:14:35
00
Personal pomerne snazivy,ale bez akcentu dotiahnut problem zakaznika do konca, na niektorych upne zabudli.
12.06.2003 - 20:07:20
00
Nechodievam sem velmi casto, ale uz som tu pustil par tisic za tretry, oblecenie, rafiky a neviem co este. Po mojom cerstvom zazitku ma tam uz asi neuvidia:<br />
Planujem si kupit XC bike do 50k, tak som si zacal robit \"prieskum trhu\". No kedze som sa nikde na nete nedopatral cien SCOTTov, zasiel som do spominanej predajne, s tym, ci by mi nemohli poskytnut cennik toho, co ponukaju. No chlapik ma odrovnal odpovedou:\"Aky cennik, co za cennik! Tam si pozrite bicykle. My cenniky neposkytujeme! Ja mam cennik, ale len pre seba!\" Myslim, ze to nepotrebuje ziaden komentar.
11.10.2004 - 15:51:06
00
No asi ani ja neprídam na popularite.....tohoto...bikeobchodu..ale mozu si zata sami...<br />
Sem tam..mam cestu do KE a tak...potreboval som zakriť nejake odreniny na biku..a ci nemaju nejaku nalepku..ved preco by nemali...dodavatelia zatial funguju...no.odpoved: A na co..ved o chvilu aj tak bude doskrabany..a co chcem...hodil som look..kupil.vazelinu..a papa...odvtedy..radsej ak je moznost idem radsej s Majom na KVP...su fakt výborny...
29.10.2004 - 23:25:12
00
Pridem tam a pytam sa na niake nobl vidli od marzochi a oni my na to- nechapem naco tebe 16 rocnemu chlapcovi taku vidlu... asi sa tam uz neukazem
13.11.2004 - 17:48:53
00
akoze poviem vam dost odkureny obchod.mam sram prehadzovacku a ten co bol za pultom(inak oni su asi tak ze kto pride a poznaju ho,ta uz predava)mi predal gripshift sram ale na shimano preh.(pomer 1:2;sram ma 1:1)2x som sa ho pytal ci to bude na sramku.No jasne ,hej...Dajak mi to neslo nastavit a tak som ho dal nastavit do SCOTTU.Ked som si prisiel po nho,hned ma zdrbal mechanik ze uz minule mi povedal ze tam nemoze ist gripshift na shimano.Ale chceli mi vratit prachy.a potom kec som tam prisiel neskor ten predavajuci prisiel s takou kraxnou s 1 prevodom a ironicky poznamenal ze nech si kupim taky a nemam problem s prevodmi...
18.12.2004 - 11:20:49
00
Musim priznat ze som sa trochu mylil v tom obxhodaku.Je pravda ze ten chalan ma dajaku kraxnu,no su tam dvaja.Jeden dlhovlasy ten je pohodak a vzdy dobre poradi.A ten chalan tiez neje az taky zly,tiez chce pomoct,takze to neje az taky odkureny obchod.Ani vtedy to neurobil naschval.Hoc ceny su tam dost high, je tam 10% zľava.Mozno vas dakedy odkuria ale preto sa vobec nedajte odradit...
12.01.2005 - 08:09:16
00
totalne zasrata obsluha, uplni dementi si mysliaa ze su uzasni a hovno sa do bike rozumeju. Ale Scott je dobra znacka to trohcu vylepsuje obchod.
30.08.2006 - 16:08:53
00
Do toho obchodu sem-tam chodievam asi tak 3 roky. Myslim, ze sa to tam trochu zlepsilo. Pristup ku zakaznikovi by som hodnotil ako priemerny, zalezi na koho natrafite. Zazil som tam jednanie typu "co chces, co tu robis" - z toho chalika som mal pocit, ze je nadrogovany, spraval sa velmi zvlastne. Moje stastie je, ze som zamerany na cestnu cyklistiku a ked sa snazim nieco opytat z tejto oblasti, tak mi zavolaju chlapika, ktory so mnou vzdy jedna velmi slusne, vsetko mi ochotne vysvetli...proste tak si predstavujem jednanie so zakaznikom.
11.09.2006 - 19:13:53
00
ja mam od nich bajk od juna. uz som mal jednu reklamaciu ktoru neuznali(asi nemuseli) ale kedze otec vyrastal so starym duplinskym tak mi dali zlavu na opravu aj komponenty.
ked som tam prvy krat prisiel tak tam boli asi 3 predavaci a mozno 2 zakaznici vpredu. ja som siel dozadu a hladal dajaky bajk. po 10 minutach co si ma nikto nevsimol( len taky typek co sa tu vozi po kvp tak dristal s dakym) som uz myslel ze odidem a zbohom. No stretol ma taky mlady sracko ze ci mi nejak pomoze, tak mu vravim ze chcem bajk. nasiel mi jeden ze aj 10% zlava vytiahol ho von opisal popisal poskusal som no proste setko poukazoval tak ako to ma byt. v pohode mi ho rezervoval no a uz ho mam par mesiacov doma 8) . Myslim ze v tomto obchode zalezi hlavne na tom akeho predavaca chytite.
20.09.2006 - 23:13:07
00
z tym obchodom nemam dobre skusenosti.. akosi su chlapci mimo.

1. krat som tam bol ze chcem kotuc 185-ku V rotor od hayesu - chlapec na mna kukol a s kludom anglicana zapotil ze hayes vyraba LEN (tu dal velky prizvuk) 160-ky a 203-ky kotuce...

zostal som stat jak prikovany a pripadal som si jak debil... samozrejme sa nedal presvedcit ze vyrabaju aj 185-ky... tak som odisiel a prisiel na druhy den s katalogom z netu.. kukal, kukal - a zrazu sa to dalo aj objednat do 3 dni .. nuz ale den pred tym si to u mn apokazil takze mal smolu.. kupil som inde

2. krat som si povedal ze im dam este jednu sancu a bol som tam pozriet adapter na 185-ku disk PM na PM. odpoved - taky sa nevyraba.. to mi stacilo a zamaval som im..

teraz neviem ci si chlapci myslia ze to co nepovazuju za kvalitne sa proste nevyraba, alebo su tak obmedzeny na urcite znacky
11.02.2007 - 18:17:55
00
dneska som tam bol a uz viec krat tam asi nepojdem :( :
prisiel som tam oprel bike o stenu.
a ked som dosiel tam kde su vidice (neboly to ani 3 minuty)
taky blondak mlady my povedal: chod uz prec s tym svojim bikom lebo ti ho zoberem a pojdem na nom prec ja!
ostal som na chvilu stat a zarazene som nanho pozeral a potom som sa zobral a odisiel.
od dneska sa my tento obchod sprotivil na tolko ze viac tam uz asi ani nepojdem :(
12.02.2007 - 15:55:58
00
to vazne ? ...dnes som tam bol okukat brzdy..
12.02.2007 - 17:11:00
00
keyboard_arrow_up