Kedze si tu uz cca 15 hod tak ti dam radu. Ak nieco fakt smrtelne surne a vazne potrebujes vojdi do najblizsieho kamenaku, kde ti zakaznicky servis velmi radi a ochotne poskytnu minimalne traja predavaci. Kym ti budu tvoj tovar balit do darcekovej krabicky, veduci ta pozve na kavu. Pri odchode budu vsetci stat pri dverach a s uklonom " sluzobnicek velebnosti " ta vyprevadia. A bohuprisaham, ze nie som mudrlant :D A ak chces nieco z eshopu a pindat na zakaznicky servis, skus si objednat nieco z Ciny. Ak si nezazil orgazmus tak mas realnu sancu :D

Tuším ťa "naštartoval" tou poznámkou o Spiši :lol: , ale na predošlej strane píše, že potreboval vybaviť reklamáciu, čo sa mu asi v najbližšom kameňáku nepodarí ;)


:lol: :rofl: :y: tak to uz hej....

:y: :y: :lol:

Páni, vaša reakcia mi príde trochu stádovitá |(



Uvedomme si, čo sa tu vlastne deje! Všetci ste sa do neho pustili len kvôli tomu, že sa chcel dovolať na telefónne číslo uvedené v kontaktoch. BODKA. Nič viac, nič menej. Chcel naozaj až tak veľa?
02.02.2012 - 20:08:09
00
počkaj počkaj, aká stádovitá reakcia, úplná náhoda, ja som svoj prispevok odoslal 29sek po zihadlovi, ja som vôbec nevedel čo on odosiela. A ja som sa doň pustil preto lebo jeho prispevok mi pripadal povýšenecky a arogantne. (Už som to písal- traba pozornejšie čítať ;) )
02.02.2012 - 20:18:05
00
a moja reakcia bola cisto na drocikov koment...vyborne ma pobavil
02.02.2012 - 20:21:06
00
BTW prečo sú to šrot komponenty? X-7 by mala byť u Sramu taká nižšia stredná trieda, či nie?

myslel som ten zvyšok - kazeta, reťaz a kľuky :)
02.02.2012 - 20:34:57
00
no ak si reagoval čiste na drócikov príspevok, a bral ho ako vtipnú radu pre nás všetkých bez toho, že by mal zosmiešniť LOVEa, tak sa ti verejne ospravedlňujem! :bow: :handshake:
02.02.2012 - 20:53:16
00
Cica nie nebolo to o Spisi :-) kedze o urovni nasich obchodov viem svoje a musel by som mu dat za pravdu. Mna len cuklo, ked som cital jeho koment o tom ako tu dlho je a ako to v Anglicku je super a tu je to cele na trt. Pritom mu usla cela pointa ohladom komunikacie a uz vobec nevie ako Matt funguje. Samozrejem ako zakaznika ho to ani nemusi zaujimat ze Matt nema cas na telefonovanie atd. Takze som sa ho snazil naviest do reality :-)A ak som ho urazil sorry ine po anglicky neviem :-)
02.02.2012 - 21:47:45
00
Povedal som si ze uz na nikoho reagovat nebudem ale bohuzial ak niekomu usla pointa tak je to Vam. Mozno to vyzera prehnana reakcia ale bohuzial na takuto odpoved
Ty keby si aspon vedel co pises .. kde ine je pristup ako v SunCycle ? Tych objednavok ma vela, tak preto nezdviha telefon, namiesto toho, co vypisujes tu blbosti, tak si uz moho davno mat napisany e-mail .. a mozno uz aj odpoved ..

mi ale inak neslo reagovat. Pretoze som sa slusne opytal na kontakt a hned som mal arogantnu odpoved a ked som slusne kontroval tak som dostal vyssie uvedenu odpoved.
Ale co uz som mohol ocakavat. poslednej dobe sa ani ine odpovede na mtbiker ani nedavaju pred 3mi rokmi ked som sem zacal sem chodit sa dali najst threads z ktorych sa dalo cosi naucit a teraz tu kraluju ludia ktory iba odje... ludi.


Naposledy upravil LOVE dňa 03.02.2012 - 07:06:00, celkovo upravené 1 krát.

02.02.2012 - 23:22:49
00
...sa dali najst threats z ktorych...

Nato ze
Zijem a pracujem v UK
a
pracujem v zakaznickom service
Ti moc teda ta anglictina nejde... :n:
03.02.2012 - 02:17:00
00
Moc to neriesis ked pouzivas language check stale a ked zistis ako su na tom rodeny anglicania zle z pisanim. Aj ked v tomto pripade mas pravdu ze aj to jedno pismeno D meni vyznam slova :(
03.02.2012 - 07:09:45
00
už kašlite na to, je uhorková sezóna, fotky z výjazdov nie sú, tak sa riešia blbosti ;)
03.02.2012 - 08:08:16
00
Povedal som si ze uz na nikoho reagovat nebudem ale bohuzial ak niekomu usla pointa tak je to Vam. Mozno to vyzera prehnana reakcia ale bohuzial na takuto odpoved

mi ale inak neslo reagovat. Pretoze som sa slusne opytal na kontakt a hned som mal arogantnu odpoved a ked som slusne kontroval tak som dostal vyssie uvedenu odpoved.
Ale co uz som mohol ocakavat. poslednej dobe sa ani ine odpovede na mtbiker ani nedavaju pred 3mi rokmi ked som sem zacal sem chodit sa dali najst threads z ktorych sa dalo cosi naucit a teraz tu kraluju ludia ktory iba odje... ludi.



Poriadne si precitaj .. prva odpoved na Tvoju otazku bola :

"to tu vzdy treba pisat, ze mail sa ma pouzit ? bude to rychlejsie pre Teba, aj pre Matusa .. "


bolo to mienene ako rada, nevidim na tom nic zle, hawg
03.02.2012 - 10:00:55
00
Matt chcem ti znova podakovat za skvelu komunikaciu emailom a nasledne odoslanie mojej objednavky-Shimano tretry a Shimano okuliarov za skvelu cenu. :y: :y: :y:
03.02.2012 - 13:26:57
00
tiež absolútna spokojnosť, či už s nákupom alebo s komunikáciou...;)
03.02.2012 - 20:26:37
00
Taky tak....a navyše osobný dovoz ako vždy, čo viac si priať :)
03.02.2012 - 20:42:25
00
Matt mám otázku. Rám Pells speedy by sa dalo vybaviť XL ?
04.02.2012 - 12:34:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up