Dam otazku,kto by na dverach svojho obchodu trpel reklamu konkurecneho?
Ja tiez nie, tu uz len ide o to ake zbrane sa v tomto boji pouziju.
23.12.2014 - 09:41:32
03
Velmi casto komunikujem s eshopmi a tu som sa dockal odpovede stale. Najcastejsie chodia odpovede okolo polnoci. V mnohych inych eshopoch som sa odpovede bud nedockal, alebo dockal... ale to som uz mal tovar doma (kupeny inde). Tiez sa mi stalo, ze v zasielke nieco chybalo, no bolo mi to doposlane neskor bez toho aby som doplacal postovne. Rovnako mi v tomto eshope dodali kolesa, ktore sa v tej dobe este ani oficialne nepredavali (Fulcrum racing zero 2015 - kupovane 09/2014). V poslednom case uz ale mam pocit, ze hladame absolutnu dokonalost vo vsetkom a neakceptujeme ziadne chyby. Otazne je ci aj my sami sme bezchybni...
23.12.2014 - 09:44:08
015
Nejaku stranu dozadu som sa pytal, ci niekto vie o slovenskom eshope, ktory by mal perfektne spracovany skladovy system na stranke. Ja viem o jednom - http://isadoreapparel.com/ . Takze Matt tvoja smola, ze si najskor nezarobil nejaky ten milionik cyklistikou, ktory si mohol rovno vrazit do super systemu. :lol:
23.12.2014 - 09:53:23
01
Ja som bol s kominikacijou tiez vzdy spokojny...to ze matus odpisal az n druhy den? No a co...mohol mat vela roboty..(tiez ked mame v bikeshope vela servisu a zakaznikov tk na maily neodpiaujeme) clovek sa nerozkraja...

Vzdy ked som sa ho spytal ci by sa dalo nieco robit s cenou (bolo to pri objednavkach za niekolko 100€, vzdy dokazal vycarovat zlavu) :y:

Ked nebolo nieco skladom poslal lepsiu verziu za cenu tej ktoru som si objednal..

Poviem realnu skusenost

Objednal som si kazetu campagnolo VELOCE za 40€ a nejake drobne....dosla mi kazeta campagnolo CENTAUR za 80€!!!! Ale ja som platil len 40€....pocet zubov sedel rovnaky...a mal som lepsiu lahsiu kazetu :)

Vazne sa tu niekto moze stazovat na to ze mu dojde vyssi verzia komponentu za cenu lacnejsej?? To akoze ked objednte slx prehadzovac a dojde xt tak pojdete ***** boxovaci mech od zlosti ze vam dosla lepsia prehadzovacka??? A budete kricat ze vy ju nechcete??

Co viem tak matus posiela drahsi tovar ak sedi farba...(mna uz len informoval ze na ceste je lepsia kazeta) urcite mi to nevadilo...a kukol by som si ze komu by to vobec vadilo...

Ak ale maju vypredany komponent vo farbe ktoru som chcel..pisal mi ci moze byt v inej farbe..lebo v tej ho maju...alebo ponukol zase nahradu drahsiu za cenu mojej objednanej s rovnakou farbou...ze nech si vyberiem....a to je podla mna viac ako len ochotny pristup ku zakaznikovy :)

Jezus k tebe je skoda sa vyjadrovat...okrem toho ze si zaujaty na toto forum....si rovnako zaujaty aj voci niektorym clwnom vsakze??? Poniektory aj keby napisali neviem co tak sa im nic nestane..a ty na to ani nereagujes...ale staci aby nieco napisala "nespravna osoba" a zdrbes ju za kazdu blbost :)

To je tak ked ma v rukach moc niekto co si musi nieco kompenzovat....

To ze mtbiker je konkurencia je pekne...ale forum je verejne..preto mi vyuzivanie verejneho fora na zdrbavanie konkurencneho eshopu pride ako nie celkom ferova cesta....
23.12.2014 - 10:00:33
03
Dobre sa to tu zvrhlo.

Za mna spokojnost. Ci sa jednalo o cas dodavky, komunikaciu alebo reklamaciu, tak som nemal ziadne problemy.
23.12.2014 - 10:06:30
08
Hosi serte uz na to vsak su zajtra vianoce :-)
23.12.2014 - 10:50:41
01
wladix ty si ukazkovy clen, ktory sa pcha do prdele a stoj co stoj obhajuje :)
23.12.2014 - 11:16:01
01
on sa nepchá, imho, on len proste má svoj názor a tým to hasne, lenže nie len pre neho ale aj pre zvyšok sveta, a takých je tu po fóre požehnane ... tak isto ako v tom real life :) a tak ako to nevadí jemu tak sa na to musíme vy... aj my aby nebol vo výhode

uvediem príklad .. taký rasto .. tiež má vyhranené názory ale ak sním nesúhlasíš tak ťa v duchu alebo nahlas pošle do prdele a nezaoberá sa tebou ... ale tuto wladix si považuje za povinnosť, akúsi katechétu šíriť svoje videnie sveta a zmiesť z jeho povrchu akýkoľvek iný
23.12.2014 - 11:20:55
01
Chlapci, mozno je to aj o tom, ze viem ake tazke je nieco budovat od nuly a ake tazke je preklenut urcite hranice velkosti v ramci velkosti vasho podnikania. A mozno to viete tiez. ;-)
A ze rypem do Jezusa? Myslim, ze je schopny sa dostojne branit aj sam. :-)
23.12.2014 - 11:35:29
01
on sa nepchá, imho, on len proste má svoj názor a tým to hasne, lenže nie len pre neho ale aj pre zvyšok sveta, a takých je tu po fóre požehnane ... tak isto ako v tom real life :) a tak ako to nevadí jemu tak sa na to musíme vy... aj my aby nebol vo výhode

uvediem príklad .. taký rasto .. tiež má vyhranené názory ale ak sním nesúhlasíš tak ťa v duchu alebo nahlas pošle do prdele a nezaoberá sa tebou ... ale tuto wladix si považuje za povinnosť, akúsi katechétu šíriť svoje videnie sveta a zmiesť z jeho povrchu akýkoľvek iný


posielat ludi do prdele ked s niekym nesuhlasia to nieje vyhraneny nazor.. to je vrhcol egoizmu....
23.12.2014 - 11:51:01
00
Za mňa dva menšie nákupy, obidva rýchlo a v poriadku vybavené. Správny tovar doručený na správnu adresu. Preto suncycle.sk dávam 10/10. Ak sa niekedy niečo nečakané prihodí, budeme to riešiť. Keď to nevyriešime, kúpim inde.

Keď má niekto negatívnu skúsenosť, je normálne že ju tiež napíše, dokonca by som to čakal skôr ako od niekoho kto má pozitívnu skúsenosť. Ľudia sú od prírody viac sťažovatelia.


Naposledy upravil kava dňa 23.12.2014 - 19:41:53, celkovo upravené 1 krát.

23.12.2014 - 13:05:25
04
Včera poobede objednané kluky XT 2x10 a dnes na obed doma, takže velká spokojnosť !
23.12.2014 - 13:07:38
00
U mňa je to tak, že čo si objednám aj vždy dostanem.
Iba raz sa mi stalo, že som si objednal niečo a dostal som po dohode niečo iné ale o dosť lepšie za cenu toho pôvodného ale u mňa je to hlavne o tom, že objednanú vec mám vždy do 24 hodín doma (už sa stalo aj do 24 minút) :y:
Za mňa je :sun: cycle jednoznačne jednotka na slovensku a to nepíšem len pre to že sme s Vedúcim kamaráti ;)
HAWK - dohovoril som :hai:
23.12.2014 - 17:18:16
01
Dam otazku,kto by na dverach svojho obchodu trpel reklamu konkurecneho?
Ja tiez nie, tu uz len ide o to ake zbrane sa v tomto boji pouziju.


:y:
23.12.2014 - 23:50:31
01
.........
To ze mtbiker je konkurencia je pekne...ale forum je verejne..preto mi vyuzivanie verejneho fora na zdrbavanie konkurencneho eshopu pride ako nie celkom ferova cesta....


vsimni si kolko stran ma tato tema - 171. vsimni si kedy vznikla - 19.12.2007.
som si isty, ze drviva vacsina prispevkov je pozitivna. som si isty, ze aj tato tema vo velkej miere prispela k mattovmu uspechu.
a viac uz radsej nenapisem, lebo je to vylucne zalezitost Cerva. ale vikinov prispevok vyssie to v podstate vyjadril dost dobre.
24.12.2014 - 00:01:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up