Tak panove pomalicky sa pre niektorych blizi zaciatok sezony co zaroven znamena, ze je najvyssi cas si dat dokopi niektore opomenute dieli na vasom bike. Konkretne som minuly tyzden som si objednaval do mojho byvaleho speslika spodny cap aj s komplet prislusenstvom od Britakej firmy TF-TUNED kde po odkliknuti a zaplateni som si vsimol, ze by nebolo odveci vymenit aj vrchny cap ktory uz ma tiez badatelne spopy po opotrebeni. Tak sa mi naskytla myslienka podelit sa z niekym na spolocnej objednavke kde by sa nam rozpustilo postovne ktore cini cca 10,-eur. Preferujem samozrejme Vychod SK kde to bude jednoduchsie vysporiadat, ale nakoniec by nebol problem aj zbytok SK. Idealny pocet zaujemcov by som odhadoval na 3-5 kuskov pri ktorom by to bolo vyhodne pre vsetkych. http://www.tftunedshox.com/Miscellaneous/Mount-Kits-and-Bushings Podotykam, ze ide o fakt kvalitne nahrady ktore su aj v lepsom konstrukcnom vyhotoveni ako original diel co ma samozrejme aj vpliv na vacsiu spolahlivost a zivotnost. :clap:
28.02.2011 - 10:50:55
00
Jerry zije. :D Hm, teraz budes mat asi tazke niekoho zohnat: post462889.html#p462889. Btw. na toto si nemusel zakladat novu temu a mohol si to supnut do "Pripojim sa k objednavke" ako ivan.
28.02.2011 - 11:07:56
00
Zdravim ta Jezusko! Ja som precital asi -3-4 strany v danej sekcii ale nic som nenasiel, tak preto nova tema. Inac ten link co si sem dal nebol nijak noc vystizny a nezasvetenim urcite nic nehovoril. Ten moj zase musi pochopit aj ten najvacsi ..[expert] :rofl: Islo mi hlavne o to, ze nechce sa mi este raz platit plne postovne ktore je v danej hmotnosti doslova kralovske! :@ Dalej viem, ze konkretne aj moji susedia nieco od nich zhanaju len akosi sa nevedia rozhybat! :D
28.02.2011 - 11:43:06
00
UPOZORNENIE! Vazeny z PO nebudem cakat 2-3 tyzdne ked sa niekomu uraci ozvat lebo uz sa mi nazbieral efektivny pocet tak to je na spadnutie-odklepnutie. Prosim ak tak dajte vediet co a ako. JRM
04.03.2011 - 00:06:53
00
keyboard_arrow_up