Čo si myslíte o Velosprinte?
Mám len dobré skúsenosti 14% [ 4 ]
Mám len zlé skúsenosti 11% [ 3 ]
Mám aj dobré aj zlé skúsenosti 32% [ 9 ]
Nemám žiadne skúsenosti s týmto obchodom 43% [ 12 ]
Celkový počet hlasov : 28
Tak zase mám o jeden nemilý zážitok naviac... :cry: Minulý týždeň(pondelok) som sa zastavil v tomto super obchode(až doteraz som si to myslel). Bol som tam s kamarátom a s mojím otcom. Prezerali sme si ich obrovský výber bikov. Po dlhom uvažovaní a rozhodovaní som si zavolal predavača, ktorý mi ochotne ukázal,popísal,predviedol bicykel, ktorý som si vybral(CTM-Raptor). Tak sme sa teda ja s mojím kamarátom rozhodli, že si ich kúpime. Lenže sme mali pri sebe iba malý obnos peňazí a tak sme si jeden raptor rezervovali a druhý raptor(pre kamaráta) sme si objednali. Ochotne sme zaplatili zálohu 1000sk dostali sme blôčik a odišli sme. Avšak ešte pred odchodom sme sa dohodli, že si bicykle prídeme vyzdvihnúť v piatok(minulý týždeň) , tento deň nám predavači sami navrhli a povedali, že bicykle tam v piatok budú nachystané. Prešiel týždeň plný očakávania nového bicykla. Celý natešený som sa s mojím otcom valil do obchodu. Keď som tam prišiel oznámili mi, že bicykel, ktorý tam mali a ďalší, ktorý objednali sa predal. Otec na nich nahučal, pohrozil sa im a veľmi sa snažili napraviť chybu, ktorú spáchali. A tak vybavili zrazu bicykel, ktorý sme boli vyzdvihnúť na druhý deň v sobotu. To bolo ešte ako tak zvládnuté. Ale kamaráta veľmi mrzel ten druhý raptor. Vo velosprinte mu povedali, že druhý bicykel príde v pondelok. A tak sa mu jeho čakanie predĺžilo až do pondelka. Po škole sme spolu makali do obchodu pozrieť či ten bicykel majú. Nemali ho. Preto som sa spýtal predavača, že kde je. On mi nič neodpovedal zdvihol telefón a snažil sa niekam dovolať. Keď dotelefonoval povedal mi, že zásielková služba nejak nestíha rozvoz, ale že bicykel určite v ten deň príde. Nechal som mu tam kontakt na mňa a dohodol som sa, že keď bicykel príde, tak mi zavolajú. Celý deň som čakal na telefonát a kvôli tomu som vynechal dôležitý tréning. Čakal som, čakal, ale žiadneho telefonátu som sa nedočkal... Tak som sa na to ľudovo povedané "vysral".

Čo myslíte, mám sa tam zajtra(v stredu) zastaviť alebo si mám kúpiť ten raptor inde? Ak máte námietky proti tomu, že to je len omeškanie v podobe pár dní zoberte si to z tej druhej stránky. Ide o princíp. Záloha je zaplatená a oni ho predajú. Viem tak to už v živote chodí. Ale ajtak si myslím, že sa zachovali veľmi netaktne a nemali ma držať v tom, že ten bicykel bude včas. ďakujem za odpovede.
01.05.2007 - 19:20:04
00
Choď tam zober si zálohu aj keď tam ten bike bude a choď si ho kúpiť inde.Toto si nemôžu dovoliť!!!!!!!!!!!
01.05.2007 - 19:59:51
00
preto je lepsie kupovat bike hned (ked ho maju a ked nie, tak prist o tyzden bez ziadnych zavazkov) a nie take ze v piatok pride, take reci si mozu nechat
:evil:
01.05.2007 - 20:06:41
00
tak toto ma vie v dnešnej dobe nasrat do nepríčetna si daj zavolat majitela obchodu povedz mu akých oj**ávačov tam má zamestnaných zamávaj mu pred nosom 30-timi litrami a povedz že ich ideš minut oproti ku konkurencii velmi ho dojmeš
01.05.2007 - 20:20:28
00
mayky : presne nad tím som rozmýslal ze si tam vytiahenm a budem si scitavat peniaze potom sa prejdem okolo poviem ze ake maj pekne bicykle ale vybral som si bike v obchode na druhej ulici...:D
01.05.2007 - 20:26:55
00
jednaj sa o cenu nakolko ta oj**ali nech ti daju cenu dole ak nie nekup tam nič chod preč inde a pekne na plnú hubu pred plnou predajnou im podakuj ale nebud vulgárny neznášam takýto prístup ked si myslia že ú jediný a pozri na nete ceny v iných shopoch aby si bol v obraze kam treba ist potom
01.05.2007 - 20:44:44
00
len to ma jednine stve ze sme zjednali cenu na 14 nakolko sme kupovali 2
01.05.2007 - 20:47:25
00
nieee radšej niečo ine než raptora... :)
01.05.2007 - 21:20:37
00
sak raptora uz nezoberem... vyserem sa na nich a kupim si nieco uplne ine... :lol:
01.05.2007 - 21:30:39
00
nebolo to síce od nich košér, ale používať vulgarizmy tu nebudeme, však Mayky :!: keď už to musí byť použi aspoň ****** 8)
02.05.2007 - 21:23:27
00
katko: jasné že nie sorry
02.05.2007 - 21:37:58
00
pri dani zalohy je to fakticky trapas a chapem dobre tvoje rozhorcenie ...keby si nedal zalohu tak poviem normal ...

ALE...na druhej strane sa viem sa vzit do role predavacov ktory nevedia kde im hlava stoji /doslova/ved je sezona a chapem ze nestihaju pretoze kazdy majitel bikoveho obchodu nebude platit statu vysoke odvody na daniach za viacerych predavacov a skrti a skrti a pokial sa predavaci nervovo nezosypu tak nebude predsa zamestnavat dalsich...tak to u nas chodi...keby si mal ty obchod robil by si asi to iste...

ALE DAT ZALOHU A NEDOVIEZT JE TRAPAS ----a podla vsetkeho na teba zabudli ----a ja by som si vybral okamzite prachy a isiel inde alebo zistil na nete vyhradneho dovozcu a kupil cez neho alebo pouzil net. obchod...
02.05.2007 - 21:51:10
00
dudovič nezabudli predali ho aj ked vedeli že je rezervovaný to urobili úmyslene pričom sa spolieali na to že chalan počká ááále chalan to hodil na net a výhovorky že majú toho moc a neviem čo neberem na vedomie toť môj názor
02.05.2007 - 22:33:54
00
ako sme sa docitali inde, koniec koncov bol ten ich pristup pre teba vyhodny :) tak sa teraz mozes podakovat velosprintu...
03.05.2007 - 19:14:29
00
Vobec nechapem preco si tam nechaval zalohu. Ak tie biky tocia vo vacsom a nie je problem zohnat dalsi, tak by ti ho mali slubit aj bez zalohy. Navyse ak sa jedna o taku budu. Liter zalohy by som nechal niekde za colanago, alebo iny bike, ktory za to fakt stoji...
OT- celkom ma zaujalo to slovne spojenie "dolezity trening". Ja som asi fakt looser, ale toto pre mna zostane navzdy nepochopitelne (co uz, nie som rodeny sportovec :-) )
04.05.2007 - 08:46:14
00
keyboard_arrow_up