Udajne maju prist aj na slovensko.
25.05.2007 - 13:18:35
00
no uvidime ceny...
25.05.2007 - 13:23:34
00
no to som zvedavý, aspoň by som mal konečne pokoj od brata :lol: :lol:
25.05.2007 - 17:54:51
00
Udajne maju prist aj na slovensko.


Mne celkom staci, ze su v CZ :P

BTW - mam s nimi len pozitivne skusenosti :)
25.05.2007 - 20:08:55
00
No na mna to tiež prišlo. Idem prvy krat kupovat cez nett suciastky na bike. Ved kto by nekupoval, ked kukne na tie ceny. Len sa bojim, aby to nebol nejaky podvrh, alebo nejake neprave komponenty (falzifikaty, napodobeniny). Pocul som, ze bolo take nieco s komponentmi od RICCHEYHO. Moze mi niekto vysvetlit, ako to robia, ze maju take ceny a ci sa oplati ist do toho...THANKS
25.05.2007 - 20:29:52
00
No na mna to tiež prišlo. Idem prvy krat kupovat cez nett suciastky na bike. Ved kto by nekupoval, ked kukne na tie ceny. Len sa bojim, aby to nebol nejaky podvrh, alebo nejake neprave komponenty (falzifikaty, napodobeniny). Pocul som, ze bolo take nieco s komponentmi od RICCHEYHO. Moze mi niekto vysvetlit, ako to robia, ze maju take ceny a ci sa oplati ist do toho...THANKS

Nakupuju vo velkosklade niekde v Nemecku kde su bike komponenty najlacnejsie...
26.05.2007 - 06:52:31
00
Len sa bojim, aby to nebol nejaky podvrh, alebo nejake neprave komponenty (falzifikaty, napodobeniny). Pocul som, ze bolo take nieco s komponentmi od RICCHEYHO.

Dost nepochopitelne. I ked pri vyssich sadach by sa napodobeniny pre falsovatelske dielne oplatilo robit.

Moze mi niekto vysvetlit, ako to robia, ze maju take ceny a ci sa oplati ist do toho...THANKS

Bud tak, ze nedodrzia dohodnute MOC ceny, ktore stanovuje
autorizovany dovozca. Alebo to dovazaju cez ineho distributora. Pametam si, ze kedysi prebehla drasticka zvysovacka shimano komp., kedysi zaciatkom 90-tych rokov, asi 2-3 roky po sebe. Tie nenormalne ceny v eu robi paul lange.
26.05.2007 - 07:38:21
00
veru veru, ved dat za titanovu retaz v darcekovom baleni 10 litrov je trochu na zamyslenie :|
26.05.2007 - 17:58:02
00
No na mna to tiež prišlo. Idem prvy krat kupovat cez nett suciastky na bike. Ved kto by nekupoval, ked kukne na tie ceny. Len sa bojim, aby to nebol nejaky podvrh, alebo nejake neprave komponenty (falzifikaty, napodobeniny). Pocul som, ze bolo take nieco s komponentmi od RICCHEYHO. Moze mi niekto vysvetlit, ako to robia, ze maju take ceny a ci sa oplati ist do toho...THANKS


Ritchey sa nepise RICCHEY... Ricchey este nikdy nikto nenapodobnil.

A ceny? Cim viac predas, tym mas lepsiu cenu...
26.05.2007 - 22:21:00
00
2ajeto: chybicka se vloudila namiesto t-cka som stlacil c-cko, neboj viem ako sa to pise... a s tym, ze nikto nenapodobnil ritchey, nemas pravdu, chalani co robia servisakov mi o tom rozpravali, ze existuju napodobeniny, tak preto mam taku obavu si kupit ritchey z e-shopu - nekradnem..., vies cloveka by to potom dost mrzelo, keby vyhodil strasne peniaze a potom by zistil, ze je to napodobenina...
26.05.2007 - 23:30:14
00
Ja som napisal, ze Ricchey nikto nenapodobnil...

Na napodobeniny vyrobkov Ritchey upozornil priamo vyrobca, bolo to koncom minuleho roka, islo tusim o karbonove produkty a predavali sa na ebay.com...

Na kupkolo.cz by som sa toho urcite nebal.
27.05.2007 - 11:12:51
00
2ajeto: dik za info...
27.05.2007 - 11:17:53
00
Ak by prisli aj na slovensko bolo by to len dobre pre zahnivajuce stojate vody SK cyklo e shopov:)
27.05.2007 - 12:47:21
00
Jasne, nech pride tento "presuvac kartonov" a este 100 dlasich a normalne predajne pozatvarame, ved naco nam budu, ked vsetko kupime na webe ... A namontujeme to interaktivne, bicykle budeme opravovat skenovanim chyby a yasielanim rovno vyrobcovi ... Pomylene to uvazovanie. Kto pise o zahnivajucich stojatych vodach na Slovensku asi v zivote nepracoval v obchode, pretoze po osemhodinovej smene by takuto vetu istotne nemohol vypustit do eteru ... K cenam - ak niekto objednava az vtedy, ked ma na to objednavku od konkretneho zakaznika, tak istotne moze mat inaksiu cenu, ako ked to mas v obchode a musis to financovat niekolko mesiacov, kym to niekto kupi. Dalsia vec - za tymito "chorymi" cenami su samotni vyrobcovia komponentov, ktori maju dvojo cien - raz pre OEM (vyroba) a raz pre AM (Aftermarkt), cize to, co ide do volneho predaja. Kedze je tam rozdiel niekolko desiatok %, tak nemas realnu sancu sa dostat na predajnu cenu niekoho, kto tieto veci skupi od nejakeho vyrobcu bikov, komu to zvysilo
27.05.2007 - 16:24:51
00
K samotnym akciam na rozlicnych weboch - zakaznik kupi nejaky komplikovanejsi produkt, samozrejme bez navodu a potom si ten ziada od oficialneho dovozcu. Preco? Ked to nevie namontovat, opat zbehne do obchodu. Preco? Myslite, ze takychto zakaznikov predajne cakaju s otvorenou narucou? Myslite, ze je to ich povinnost, venovat sa okamzite Vasmu problemu? Preco? Ved si to ries s tym, kto ti to dodal ... A to uz nehovorim o akciach pri drahsich vyrobkoch, kde zakaznik ani len nema potuchy, ze kupuje vybehovy typ a sam seba a cele svoje okolie presviedca, ako dobre kupil ... mozno by mu stacilo pozriet sa na domacich strankach samotnych dovozcov/predajcov a zistil by, ze mohol urobit daleko lepsie, rychlejsie a lacnejsie ... A teraz sa mozete do mna pustit :)
27.05.2007 - 16:34:11
00
keyboard_arrow_up