Mas tam predvolbu +421 na nudzovom kontakte ?
24.04.2023 - 17:33:28
00
Ano, mám. Ono totiž keď manuálne podržím tlačitko LIGHT na dlžku 3 zavibrovaní tak odpočítava a hodinky odošlú SMS na ten kontakt bez problému. Pri tom automatickom odosielaní je to číslo 299 a asi po 1,30 sa odpočíta o jedno a stále vibrujú.
24.04.2023 - 17:44:34
00
Skúsim to lepšie napísať to 299 je vypísané v hornej časti hodiniek, a dole ponúka možnosti len zrušiť ano-nie. A vibrujú v kuse až kým to nezruším.
24.04.2023 - 18:07:42
00
Neviete prosím čo to znamená?

Prílohy:

Fenix 5x plus.jpg
Fenix 5x plus.jpg 145.5 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2023 - 21:44:15
00
robertp1996 napísal:
Poprosím Vás o pomoc so zdieľaním polohy livetrack:

Nefunguje mi automatické spustenie (aj keď to mám zapnuté v Garmine connecte). Vtedy to nejde spustiť ručne (v poriadku) a napíše info - Začatím aktivity na zariadení (hodinkách Instict 2) začnete zdieľať svoju polohu. Spustil som aktivitu s GPS na hodinkách, a nič mi neoznámilo, žiadny livetrack, že sa spustil, ani nerozposlalo maily (je pravda, že som to skúšal vonku bez mobilných dát, ale bola tam wifi z domu, telefón som mal pri sebe a spárovaný s hodinkami). Keď vypnem auto spustenie a spustím to ručne v G. Connecte na mobile, tak sa maily rozpošlú. Tam v odkaze sa na mape objavila poloha, keď som začal aktivitu, opäť skúšané bez dát len cez wifi. Prečo to teda ručne funguje a pri automaticky sa nič nedeje? Nechce sa mi vždy, keď budem chcieť zdieľať polohu, zakaždým to púšťať v mobile.

Ďakujem za odpovede.



Ahoj, prišiel si pls na nieco? Mne to robi asi od septembra to iste a na hodinkach na chvíľu zobrazi "relacia live track zlyhala" a nic sa nedeje...skusal som všetko možné....dakujem
25.04.2023 - 14:41:30
00
Dobrý deň. Poprosím o radu Fenix 5x plus mi neodosiela bezpečnostné upozornenie- správu o udalosti-páde z bicykla. Pri ručnom odoslaní teda podržaní LIGHT správu odošle aj kontakt ju dostane. Ale to automatické odosielanie sa len spustí, začne vibrovať a v hodinkách vypíše číslo 299. Prikladám foto. Všetko je aktualizované, predpokladám, že zapnuté aj v App aj hodinkách, Odpárovanie a reštart nepomohol. Ďakujem za radu.

Prílohy:

Fenix 5x plus.jpg
Fenix 5x plus.jpg 145.5 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2023 - 17:36:01
00
Deemax Ahoj! Zatiaľ som to skúšal párkrát, a spúšťal som to vždy ručne v mobile. Funguje to, aj keď už je aktivita rozbehnutá, to ručné spustenie. Skúšal som aj odoslanie núdzovej SMS s polohou vopred vybraným kontaktom, a to fungovalo. To automatické spustenie, bez wifi a s dátami, skúsim vyskúšať, čo to spraví, potom napíšem výsledok.
27.04.2023 - 20:46:36
00
ok ďakujem, ja mám ale data stále zapnuté...
27.04.2023 - 22:04:08
00
sutkaeu napísal:
Neviete prosím čo to znamená?


prudký pohyb, ktorý hodinky vyhodnotili ako nehodu. v prípade, že máš v GC nastavené núdzové kontakty (rodina, kamaráti) rozpošle sa im správa a poloha, formou sms a asi aj mailu, dá sa to zvoliť v nastaveniach
28.04.2023 - 06:53:00
00
Veď to všetko mám nastavené. Pohyb vyhodnotí v hodinkách, ale sms ani mail neodošle. Len vibrujú až do manuálneho ukončenia. A stále je tam číslo 299. Všetky povolenia aj kontakty sú nastavené, odsúhlasené.
28.04.2023 - 07:08:03
00
Možno to nesúvisí ale mne včera EDGE 530 tiež nejak divne zareagoval na "nehodu". Našťastie len na falošnú - nie veľmi opatrne som položil bajk na zem a EDGE sa tváril akoby nič, mobil ticho len na hodinku mi prišla notifikácia, že sa odosiela správa núdzovým kontaktom... A potom počas jazdy o niekoľko minút sa mi rozhulákal mobil a aj napriek tomu, že som dal zrušiť odoslanie núdzovej správy hulákal ďalej - musel som ísť až k voľbe vypnutiu mobilu a vtedy to prestalo... Správu neodoslalo. Hodinky mám tiež také ako ty tak to možno vyskúšam na hodinke.
28.04.2023 - 10:04:06
00
Daj mi prosím vedieť. Ja keď na hodinkách manuálne odošlem cez funkciu Pomocník, tak normálne odíde správa aj príde na uložený kontakt, všetko pekne oznámi aj zaeviduje v prehľadoch. Len toto automatické, čo je podľa mňa potrebnejšie neodošle. stále je tam to číslo 299, ktoré možno po dvoch minútach vibrovania sa zmení na 288. Písal som aj s podporov, povedali mi reštart, odpárovať. To som urobil ako základ. Inak to nezistím len tu s niekým kto je ochotný sa podeliť o skúsenosti.
28.04.2023 - 10:23:56
00
skus manuálne prepáliť firmware na hodinách , skúšal si to aj na inom telefóne , či nie je chyba v spojení s ním ? Keď posielaš manuálne , tak môže telefón inač reagovať s hodinami .
28.04.2023 - 10:58:54
00
Dal som továrenské. A všetko nanovo nastavil.
To som neskúšal na iný mobil. Ale zase keď naň príde to manuálne poslanie pomoci? A normalne to zobrazí polohu a správu.
28.04.2023 - 11:05:01
00
Skús prepáliť ten firmware nie továrenské nastavenia . Keď ide manuál , to ti neviem poradiť . Mne na edge 530 aj F5X mi to funguje normálne .
28.04.2023 - 11:29:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up