Takych je nas viac :lol: .. ale mal som na mysli prave, ze je nutne robit sekcie z trasy dat si trosku zalezat, trasu treba aj cistit niekedy, pomenovat, atd. Nic take, ze dojdem domov a bachnem gpx do systemu , odkliknem 2x nieco a hotovo. Ak sa nieco ma robit poriadne, tak sa to neda odflaknut ani to system za mna neurobi.
04.02.2016 - 13:26:26
01
napr. Strava ma vlastnu verziu OSM ID editora (http://ideditor.com/)
tu: https://strava.github.io/iD/
Oproti beznej verzii sa tam daju do OSM mapy pridavat segmenty zo Strava heatmapy.
04.02.2016 - 15:56:08
00
vcera som si chcel vyrobit novu mapu okolia ziliny. mam cele ceskoslovensko. je to subor map - Cykloserver cz sk 1-27 myslim. zilinske okolie je myslim v mape c.15....istotne to poznate.
ja uz som si asi pred rokom dorabal poddunajsku nizinu lebo som tie casti kdesi pri zalohach a znicenych HDD stratil...
no tak som si znova nastudoval ako sa to robi ale pri renderingu mi vypisalo par krat hlasku, ze sa nepodarilo stiahnut par dlazdic (myslim kvoli problemu s internetovym pripojemim) a ci mam ignorovat alebo proces ukoncit....tak som dal asi 2x ignore ale ked to uz vyhodilo po tretí krat, tak som to zrusil....co asi tak moze byt za problem ? zeby koli wifi ? mam komp napojit na drat ?

pohnutky boli take, ze oproti verzii mapy co mam nastali zmeny a pribudli tur. znacky....co som si narychlo vsimol - modra a zlta na čipčie, modra z polomu smerom na kosovú, via ferrata na mt. holiach...

zabudol som, že to je nobak


Naposledy upravil Dagger dňa 05.02.2016 - 12:36:24, celkovo upravené 1 krát.

05.02.2016 - 12:31:05
00
Tiez mi to hlasilo. Spolieham sa, ze tych cca 70 dlazdiciek nebudem nikdy potrebovat :-)

Edit: sme v teme o Locuse, problemy s Mobacom by sa mali riesit o riadok nizsie v teme o mobacu
05.02.2016 - 12:36:01
00
jj šéfe, no mas pravdu. ale tu mapu potom nahram na kartu a importujem v locuse :-)
05.02.2016 - 12:40:32
00
Včera som bol po dlhšom čase na vyjazde a mal som zapnute klasika Garmin800 a vždy si zapnem aj locus. Po dojazde som ostal trochu v šoku lebo ukazalo neskutočne rozdiely.
Tak nastupane m v locuse 930m v Garmine 445m, AVG rychlosť. Locus 13.4km, Garmin 15,2km a posledne največšia rychlosť locus 40km Garmin 53km.
Je to možné aby boli take rozdieli. Kde je pravda?
07.02.2016 - 14:08:34
00
fofo050 ja budem len špekulovat....lebo kamarat mal obdobny problem, kym sa neprestahoval. bicykel skladoval doma v cinziakovom byte. mal 4 izbovy byt a do jednej izby sa islo cez taku chodbicku. v nej boli pod stropom v skinke aj istice. tam maval aj to kolo. mal wireless pocitadlo a jak pretiahol kolo okolo tych isticov, tak mu vzdy - presne ako tebe napocitalo taketo nezmysly. raz tam mal maximalku 83kmh. jazdievame spolu, takže vtedy som ja mal tak sotva 40kmh......a tiez je velky fanusik AC&DC, ci to nebude tým ???
08.02.2016 - 08:40:12
00
:D :D pobavil som sa ale nie je to tým AC/DC. :) Inač keď si to myslel vážne tak na to zabudni. ;) Tých 53 ako som písal som videl na Garmine lebo ho väčšinou ho mám pred sebou :o a viem kadial som išiel. :tmi:
Inač dik za odpoveď pomohlo :y:
08.02.2016 - 09:35:05
00
Mas kamosov trpaslikov ? :-)
V isticovej skrinke mat bike moze len skriatok :-)
08.02.2016 - 09:39:15
00
fofo050 som rad, ze som ta pobavil ..... v pondelok rano sa to hodi ? ale uprimne, nebolo to mojim cielom. primarne som sa chcel podelit o skutocnost, ktorej som bol svedkom.
hned v prvej vete vsak pisem, ze budem len špekulovat, lebo neviem co je skutocnou pricinou tvojej zalezitosti.

ja som len udal jeden priklad, ze ako sa mojmu kamaratovi spravalo pocitadlo kym byval v panelaku. bol som pri tom osobne a robili sme experimenty pod tou skrinkou. takze nech si tu pise kto chce - čo chce, viem co som realne videl. to bolo pocitadlo za 15 eur cca a ci bolo zle odtienene alebo co ....ja riesit nemusim. jednoducho pohybom pod isticom mu nabehli opakovane na pocitadlo blbosti.
neviem, preco by som mal na to zabudat ? :) a tymto by som to ukoncil pre istotu :)

jaro1 - ty si co osobne myslis ? :)
08.02.2016 - 10:11:19
00
Ze skriatkovia su rozpravkove bytosti a bicykle si schovavaju v isticovych skrinkach :-)
Ozaj si pobavil....
08.02.2016 - 10:49:58
00
pokial by to malo byt tak ako si si to vyložil ty, tak by som to mal najskor pisat spoza mreži psychiatrickej zotavovne...a byt klientom.
ale osobne chcem verit tomu, že si sa špasovne chytil faktu, že som za tymto ucelom ako keby zamerne "nevyjadril podmet" v par vetach za sebou... tak... prijemny zvysok dna :-)
08.02.2016 - 12:24:40
00
Neviem lokalizovat odkial pises :-D
A jasne ze som srandoval . Koniec OT prispevkov.
08.02.2016 - 12:43:47
00
S tymi vyskami to aj mne blbne, zatial to robim tak ze po vyjazde dam vyplnit vysky a ono to z nejakych 900 nastupanych m klesne na realnych 600m. Mam tam nahrate HGT subory.
09.02.2016 - 07:31:44
00
mailer
kde a ako mas nahrate HGT subory ? prosim ta....ja mam locus v tablete. tu na serveri boli linky a postahoval som si vsetky hgt subory nad ceskoslovenskom. nahral som ich na kartu s tym, ze prvy na karte bol nad zilinou. ked som sa presvedcil, ze to ide offline, tak som dohral i zvysok.....tie uz ale nesli. dodnes to nechapem, ze preco. takze dnes mam len jeden funkčny subor.
09.02.2016 - 08:22:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS / GPS prístroje)
keyboard_arrow_up