Mám taký nápad trošku rozsiahlejšie popísať o naších pohoriach, máme nádhernú krajinu ale ja mám prejazdene napr. len M. Karpaty a V. Fatru. Chcel by som keby sa to tu rozdelilo podľa jednotlivých pohorí a káždy kto by mohol prispieť napr. fotkou alebo trasou alebo pripomienkou, tak by to k tej danej lokalite napísal.
Bolo by to jednoduchšie a možno by to potešilo viacerích bikerov. Napr. chcel by som v lete ísť do M. Fatry, tak si to tu vyhľadam a popozerám rôzne fotky a názory , skúsenosti a pod. Mohli by tam byť adresi na nejaké ubytovanie, reštaurácie a tak, a samozrejme aj negatívne skúsenosti. Tak neviem, poradte čo by sa zišlo. Možno je to blbosť?!
22.02.2007 - 15:45:16
00
Myslim ze to nie je blbost, mozno by bolo fajn dohodnut sa s Cervom nech urobi nejake miesto na stranke a potom by sa z mtb tras vytiahli nejake najlepsie trasky daneho pohoria zistilo by sa to najvhodnejsie ubytko, je to dobry napad ale ci sa do toho bude niekomu chciet pritom ako je jednoduche ziskat info o tom vsetkom. Vo vacsine sa k mtb trasam pridavaju aj fotky, takze uz tam chyba len to ubytko takze by to mozno bolo fajn pridavat tam bo ku kazdej trase je aj miesto na komentare.
16.03.2007 - 10:09:34
00
Celkom sa mi to vidi. Urcite to nie je zly napad. Chce to uz len dotiahnut do konca
16.03.2007 - 10:27:28
00
ono to vobec nieje zly napad a ako inspiraciu prikladam Holandsku stranku cisto s MTB trasami,kde su pekne popisane,pofotene s mapkou a este aj hodnotene od bikerov :) SUPER VEC,len skoda,ze my nemame tolko ZNACENYCH(myslim nie v mapach,ale fyzicky v terene) cyklotras...
Takze: http://www.mtbroutes.nl/
16.03.2007 - 10:36:23
00
fandim takymto iniciativam, v marci som zriadil temu "trasy okolo Kosic - mapy" ale zatial sa to velmi neujalo

zaroven si myslim, ze netreba nic nove vymyslat - staci si kupit program Cyklotrasy a prislusne oblasti - ceny su fakt symbolicke
16.03.2007 - 11:06:41
00
Myslim si ale osobne ze by bolo fajn keby tento napad ostal zivy a pripadne sa dotiahol priamo v mtb trasach. Pridat tam aj dalsie info k trase urcite nebude problemom.
16.03.2007 - 11:36:40
00
Ale veď také už je hotové:
http://gps.awardspace.info/

Trasy je možne zobraziť hádam na 4 rôznych mapách(vektorová, základná, vojenská,...), nahrať do GPSka, pridať obrázky, popis...
16.03.2007 - 12:25:08
00
keyboard_arrow_up