tusim ze tusis spravne paloTT ma ak sa nemylim zjazdene skoro cele Slovensko :D
10.02.2008 - 10:22:11
00
Ja rozmyslam ze dnes dam nejaky biking okolo 12 hodky, len sa musim riadne naobliekat. Ale len Lesopark a ak by to slo dobre tak sa poberiem aj na Styri chotare.
Inac poculi ste ze ku Kolkarni chodi medvedica s mladymi, zevraj tak neviem.


Si robis srandu??? Teraz ma moj drahy nedostane uz ani na Kanie Pysky :lol:
10.02.2008 - 10:23:46
00
Tak to uz musi mat aspon 50 - tku ked ma zjazdene skoro cele Slovensko. Do 60 - tky to zvladne.
10.02.2008 - 10:25:08
00

Si robis srandu??? Teraz ma moj drahy nedostane uz ani na Kanie Pysky :lol:


Sa nemusis bat, bo cele Ziarske vrchy su posiate medvedmi. Ja v nich bikujem aj po tme a medveda som zatial ani nepocul a ani necitil a vobec som ziadneho nevidel i ked stopy hej. Ide o to ze medved ked zacuje, tak zdrhne. A ked ste dvaja tak sa nemate coho bat bo vy narobite urcite sramotu. Je to asi len vynimocny stav a kto vie ci je to vobec pravda. Len som to pocul...
10.02.2008 - 10:29:59
00

Sa nemusis bat, bo cele Ziarske vrchy su posiate medvedmi. Ja v nich bikujem aj po tme a medveda som zatial ani nepocul a ani necitil a vobec som ziadneho nevidel i ked stopy hej. Ide o to ze medved ked zacuje, tak zdrhne. A ked ste dvaja tak sa nemate coho bat bo vy narobite urcite sramotu. Je to asi len vynimocny stav a kto vie ci je to vobec pravda. Len som to pocul...


To vies, zenska logika si toho medveda aj vytvori :D
U mna je to psychika, toz musim to prekonat, lebo okolie PD je skutocne krasne miesto na bike ... tak prijemne dnesne bikovanie ...
10.02.2008 - 10:37:36
00
Este ti ma napada. Ked som zacinal bikovat videl som medveda a hlavne pocul na kazdom kroku, aj blizko mesta som mal pocit ze tam musi byt medved, ale nejak to postupne ustupovalo a ja som sa citil a aj sa citim v lese coraz bezpecnejsie, teda ze uz nepocujem medveda na kazdom svojom bikovom zatiahnuti do pedalu ale viem si to aj krasne uzit. I ked som aj dost ostrazity, predsalen nechcem prekvapit.
Ked sme pri tom nepoznam nic krajsie ako ked v jeseni bikujem a do toho bikovania zaruci jelen. Je to super romantika.
10.02.2008 - 11:15:35
00
Dnes som bol na tom biku a veru paradne bolo. Dal som si Lesopark po asvalte a potom som sa dal smerom na Styri chotare a na prvej zvaznici som zabocil dolava a traverzom som sa napojil na modru znacku vychadzajucu z Nedozery Brezany. Dalej som sa uz iba spustil do dediny.
Pocasie bolo supis, ale som sa aj riadne naobliekal. S dychanim ziadne problemy teda zeby bol vzduch studeny alebo co, len v zjazdoch som si na hlavu ciapku natiahol. Bikovat sa dalo od tej 11:30 az 15:00, max. 15:30 hod. Potom uz vzduch zacinal byt na dychanie studeny.
Ked spracujem fotky nejake pridam.
10.02.2008 - 17:27:37
00
Chris: Ja by som toto leto chcel vybehnúť na Strážov. Táto tvoja fotečka je zaujímavá: Pod_nami_dedinka_Zliechov.jpg

Poznám tvoj popis trasy, ale ešte budem mať doplnujúce otázky :)

Toto je asi tvoja partia s ktorou jazdíš, že (sú tam rovnaké fotky)?
http://www.biketeambojnice.sk/strazov.htm
10.02.2008 - 17:55:02
00
Chris: Ja by som toto leto chcel vybehnúť na Strážov. Táto tvoja fotečka je zaujímavá: Pod_nami_dedinka_Zliechov.jpg

Poznám tvoj popis trasy, ale ešte budem mať doplnujúce otázky :)

Toto je asi tvoja partia s ktorou jazdíš, že (sú tam rovnaké fotky)?
http://www.biketeambojnice.sk/strazov.htm


To by som ani nepovedal ale ked nieco idu tak idem s nimi, ale to byva malokedy. Aj som sa tam zaregistroval u nich v klube ale nejazdia take veci ake by som chcel a ak ano tak len malo. Vid Strazov a viac nic v podstate este Maly Gric stoji za zmienku.
U mna je to tak ze chodievam s jednym chlapikom a on jazdi presne to co ja len on moze len cez sobotu. Pocas jazdenia vela fotime a nikam sa nenahaname. Zaciatok sezonky kratke trasky ktore sa postupne predlzuju. Nehrozi aby som sa cez krasny dnik vyhovoril na to ze je teplo alebo pod. Skor chodievam sam a idealneho bike partaka stale hladam. I ked ten chlapik je presne taky ako potrebujem.
A k fotkam, chalos ich pretiahol z mtbikeru na tu cyklostranku aj s popisom tras.
Co sa tyka Strazova je to brutal. Tlacenica zo vsetkych stran ale ako si mohol vidiet stoji to zato.
10.02.2008 - 18:21:55
00
Co sa tyka Strazova je to brutal. Tlacenica zo vsetkych stran ale ako si mohol vidiet stoji to zato.

To prvé dlhšie tlačenie sa dá obísť, len treba to tam trochu poznať. Vyjde sa vlastne takmer bez tlačenia až na hrebeň a dokonca to nie je ani dlhšia trasa, len oproti tej prvej stúpa rovnomerne, kým tá čo je tam popísaná ide po červenej značke najprv mierne a potom prudko hore.
10.02.2008 - 19:00:04
00
Mnam mnam, cielov v tomto roku je strasne vela, uvidime co sa podari.
Chris dufam ze ti tento rok daju viac volna v praci, minule to bola hruza, nikde si sa neukazal :(
10.02.2008 - 19:01:14
00
Tesim sa Matheos velmi ze sa konecne spozname viac mi mtbikeri. Neodradi ma uz vobec nic.
Uz aby to bolo. Dnes som vrhol fotakovy pohlad na Strazovske vrchy na Magursku cast sice neviem ktory hreben padne ako prvy ale naozaj uz sa velmi moc tesim.
10.02.2008 - 19:10:02
00
Pohlad na Maguru, Strazovske vrchy

Prílohy:

P1050185.jpg
P1050185.jpg 267.82 KiB thumb_up0thumb_down

10.02.2008 - 20:27:20
00
prvy urcite magura pre svoju mensiu narocnost zo zaciatku sezony 8)
10.02.2008 - 20:36:56
00
Len neviem ako to bude so snehom, i ked kto vie kedy je to zaciatok sezony. Co navrhujes.
10.02.2008 - 20:53:45
00
keyboard_arrow_up