tiez ma hneva ten priechod medzi stromami, so 740mm rajdami sa ani s dobrou technikou neprecpem :) chyba mi tak 5 cm :D


Podobne, tiez som sa nezmestila,asi trochu odpilujem z rajdov. :rofl:
08.05.2010 - 22:58:59
00
Podobne, tiez som sa nezmestila,asi trochu odpilujem z rajdov. :rofl:

Nepiluj rajdy... :D :P
Ked sa nebude mar_tin pozerat, tak ja ten stromcek dnes odpilim.... :muscle:
Ale necham ten prejazd taky, aby ostal zaujimavym...
Dnes pri znaceni trate trosku poupravujeme i tieto problematicke miesta.
Kto by mal zaujem pomoct , tak sa stretavame o 10:00 hod na krizovatke pri II. kamenolome.
09.05.2010 - 06:47:40
00
Durki + Tidli: pekne fotky...kukam, ze treba fotit, fotit, fotit aby bola nejaka fotodokumetacia v akcii.
09.05.2010 - 07:08:48
00
tak po dnešnom dni je trail vyznačený bielymi štvorcami, Céčka sa dorobia neskôr (asi budúci víkend). ďakujem chalanom, že prišli a priložili ruku k dielu (durki, gronkjear, yojo, laco). okrem toho sme vypílili dve-tri problematické miesta na tretej časti, mierne vytvarovali trail k potoku u diviaka a vyhladili pár dier na zjazdíku na malý slavín. tam ale ešte bude dosť práce.
lto: ten spadnutý strom pred lúkou máš na starosti, my piati sme si s ním neporadili (nemali sme ruskú pílu) ;)

pri veľkom posede nad uhlenkou sme stretli poľovníka (iného, ako minule), ktorý nám povedal, že 15. mája začína sezóna, takže by sme mali obmedziť jazdenie popri posede vo večerných hodínách. v záujme dobrých vzťahov by som chcel poprosiť nás bajkerov, aby sme toto rešpektovali, nie sme v lese jediní. a samozrejme ide aj o našu bezpečnosť.
09.05.2010 - 17:45:22
00
I ja dakujem dnesnej uderke za odvedenu pracu.
Biele stvorce sme malovali tak, aby na kazdej krizovatke bolo jasne, kadial treba ist dalej. Okrem Uhlenky, kde sa este bude dorabat trasa s mostikom cez potok Uhliarka.
S polovnikom bolo veselo, ale dohodli sme sa vcelku korektne, takze i ja prosim vsetkych, aby aspon II a III usek singletracku nejzdili po 18:00 hodine, nech si neznepriatelime polovnikov, mohli by nastat dost velke problemy.

lto: ten buk nad posedom na Teba caka... ;) :D Treba na to tu retazovu pilu...aspon narezat ten strom, pokila pojde, potom by sme to dorobili i rucnou pilou. Neoplati sa tam tahat pilcika.

fluider: zevraj mas cierny bod ... ;) :D za dnesnu neucast... Ako si to vyzehlit Ti povie mar_tin... :D
09.05.2010 - 17:55:55
00
čo sú večerné hodiny?
okrem toho dávať bacha musia aj oni, pretože chodník čistý, a hlavne vyznačený určite upúta peších..
09.05.2010 - 18:03:16
00
miro... večerné hodiny sú po 18, laco to už napísal. samozrejme, musia dávať pozor aj poľovníci, ale teraz ide o to, že treba byť navzájom tolerantní. my ťaháme trail popri posede, za ktorý si oni platia. a o peniaze ide vždy až v prvom rade. netreba si ich pohnevať. nehovoriac o tom, že získanie povolení bolo podmienené aj tým, že sa dohodneme s poľovníkmi.

inak polovica druhej časti by sa dala jazdiť aj večer, mám na mysli úsek od asfaltky na kačín po križovatku s lesnou cestou (rúbanisko), možno aj kúsok ďalej po lesnú cestu pred vyhliadkou na tretí kameňolom. z tretej časti by som večer bez problémov jazdil akurát zjazdík k malému slavínu.
skrátka ukážme aj my, že vieme a chceme byť partnerom a nie protivníkom...
09.05.2010 - 18:44:52
00
už vidím, už som mal otvorené okno keď to laco napísal a nový príspevok mi neukázalo..
čo takto vyrobiť tabulku (zalaminovanú A4 aby bola dobre čítatelná za jazdy už z dialky) a umiestniť ju na stromy pred a za posedom? nie každý kto jazdí chodí aj na fórum.. túto tabulku by dokonca ani lesníci nemuseli zneškodňovať pretože je to aj v ich záujme..
09.05.2010 - 18:51:38
00
áno. nad tabuľkou aj ja uvažujem, bolo by na nej, že od 18:00 do 7:00 je trail uzavretý, pokračujte prosím po lesnej ceste. aj na info tabuľu, ktorú plánujeme, by som to napísal a problematickú časť trailu vyznačil farebne. ešte by možno bolo vhodné zistiť, či poľovačka nie je len niektoré dni v týždni, že by obmedzenie platilo len vtedy...
09.05.2010 - 18:57:18
00
už vidím, už som mal otvorené okno keď to laco napísal a nový príspevok mi neukázalo..
čo takto vyrobiť tabulku (zalaminovanú A4 aby bola dobre čítatelná za jazdy už z dialky) a umiestniť ju na stromy pred a za posedom? nie každý kto jazdí chodí aj na fórum.. túto tabulku by dokonca ani lesníci nemuseli zneškodňovať pretože je to aj v ich záujme..



Tabulka je dobry napad. A co text :D Polovny revir. Napriklad pozor po 18 hodine mozes byt zastreleny :rofl:
09.05.2010 - 19:00:46
00
na info tabulku by som nedával nič, polovačka neplatí celoročne.. takéto veci by som skôr riešil tými dodatkovými..
09.05.2010 - 19:03:26
00
silva: poľovný revír je všade, aj na námestí snp :lol:
craobs: len by to chcelo zistiť, kedy je poľovačková sezóna a dúfať, že platí pre všetky poľovnícke spolky rovnako.
09.05.2010 - 19:04:11
00
Ospravedlňujem sa chalani, včerajšia oslava ma zdolala, už nie som najmladší :) .
Čierny oný si odmakám, to je jasné.
09.05.2010 - 19:19:49
00
Sezona sa zacina 15.maja a v podstate trva az do konca roka, tak nejak som nasla na internete.
Ale s celovkou by sa dalo aj poz zotmeni , diviaky este celovky nemaju :D
09.05.2010 - 19:23:44
00
silva: tu ide aj o to, aby sme zver prilákanú k posedom chutným krmivom neodplašili spred hlavní vášnivých lovcov...

ešte sa nám na traili objavila jedna galiba - zosúva sa nám trail pri strome, kde sa jazdí cez korene. nie každý to vie/trúfne si, prípadne nemá vhodné obutie. budeme musieť spraviť alternatívnu stopu ponad strom...

Prílohy:

GPS_042_gs.jpg
GPS_042_gs.jpg 205.7 KiB thumb_up0thumb_down

09.05.2010 - 19:23:44
00
keyboard_arrow_up