Tak troška aj odo mňa :arrow: včera (nedeľa) som bola hore, už aj s bajkom. Prešla som najprv ten kus,ktorý sme robili v sobotu - Porto skosil riadny úsek, tam, kde to ešte nie je dohrabané, je to hodne vlhké a bajk sa do toho zabáral, potom som prišla k úseku, kde singel pretína bohumilá ľudská činnosť (lesná technika, stopy sú hlboké do 30 cm, tam som bajk prenášala), a dostala som sa ešte asi o 100 metrov ďalej (okolo zvieracej lebky na kole), kde som už potom nevidela pokračovanie, tak som sa otočila a išla zjazdiť "začiatok" až po Rotundu. Ľudia moji, nádhera - nič tak úžasné som doteraz nešla. Riadny kus roboty sa spravil, klobúk dolu za nápad, realizáciu a všetko s tým spojené! Singel je úžasný, ale full je tam zatiaľ ideálny - a užila som si to ako nikdy. :oops: Tichúčko, nikde ani noha, vtákov sa dalo pozorovať 5 metrov od bicykla. Ale ako aj v sobotu, aj v nedeľu - komárov boli desiatky, som doštípaná na kvadrát, ale oproti domu pojazdeníčku je to nepodstatný detail. Ale kliešte sú - v sobotu som si našla už v autobuse, tiež také asi 2mm nikde nič, ale ešte lozil, tak bol chudák veľmi rýchlo zneškodnený. :? A čo poviete na ten Alanov hmyz? Nemal chybu, bál sa nás viac ako my jeho, nosila som ho na rukavici ako brošňu. :D Ak niekto vie, čo to bolo, napíšte, ja som zatiaľ nezistila.

Záver: singel je úžasný, niektoré malé úseky sú čiste technické, a veľmi pozdravujem domovskú predajňu, ktorá si dosť uťahovala z malej bikerky, keď si u nich kupovala veľkého fulla. Je fantastický, nemenila by som ho za nič, technické pasáže doslova zhltol a miesta, kde som už vážne myslela, že pôjdem dole bradou, spracoval skvele, v okamihu a bez chyby. 8)

Ešte raz vďaka za nápad a realizáciu, rada prídem pomôcť aj nabudúce.
11.05.2009 - 08:12:08
00
Ad: Izolátory

Netreba to rozoberať ani odnášať, ZSE v krátkom čase zabezpečí likvidáciu.
11.05.2009 - 09:38:16
00
Bola som vyrozumená, že izolátory by mali byť odstránené buď ešte dnes alebo v priebehu zajtrajšieho dňa. Pracovníci tam vylezú peši. Netreba to odnášať súkromne.
11.05.2009 - 13:22:01
00
Zani, prijemne prekvapujuca informacia!
11.05.2009 - 15:12:29
00
Zani, pekne, pekne a je po probléme :) .
11.05.2009 - 17:45:33
00
dnes som pohrabal cast singlu a zatial "pracovne" sprejazdnil prejazd cez hlboke kolaje. hrable su po pravej strane na mieste kde som skoncil s hrabanim :wink:
11.05.2009 - 21:40:25
00
super....
len by som chcel poprosiť týždňových hrabačov, aby zatiaľ nerozhrabali vykosenú časť singla za traktorovými koľajami. chcelo by to singel zamotať medzi stromy, aby bol zaujímavejší a na tom rovnom úseku sa to bude dať ľahko zrealizovať. zatiaľ nie je vyznačené, ktoré stromy by sa mali obchádzať sprava a ktoré zľava, ale určitú ľahko realizovateľnú predstavu sme už s alanom a milanom prediskutovali. preto by som to nechcel zataľ vyhrabať, aby "nepoužitý" kúsok mohol znovu pekne zarásť. moju predstavu som približne nakreslil:
modrou sú tie traktorové koľaje, čierna je aktuálne vykosený úsek, zelená sú stromy (približne), tmavohnedá je stará lesná cesta, svetlohnedá je odpratané drevo z trailu. červenou je návrh nového zatočenia poza dva stromy. je to úsek od traktorových koľají po miesto, kde sa v sobotu skončilo.
samozrejme ak s takýmto návrhom niekto nesúhlasí, nech sa ozve, je tu priestor na diskusiu, trail by mal byť zaujímavý, tak si ho taký môžme spraviť...

Prílohy:

trail.jpg
trail.jpg 35.33 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil mar_tin dňa 11.05.2009 - 22:09:12, celkovo upravené 2 krát.

11.05.2009 - 22:05:54
00
ozaj, martanko, nevšimol si si či sa niečo zmenilo ohľadom tých izolátorov?
11.05.2009 - 22:23:00
00
okolo nich som siel cca o 11:30, takze vtedy tam este boli..
11.05.2009 - 22:31:29
00
ja okolo siestej vecer a stale boli :D

Ale paradnu trasu som si dal, kusok greenbiku do kopca, otocka tusim na zltu dole kopcom (pretina singel), polkou singla, nasledne na krizovatke doprava na asfalt, hore asfaltom ako na biely kriz ale opet napojenie na greenbike cize popri odpocivadle doprava hore, z greenbiku odbocka na dalsi singel ktory pretina cestu na kamzik lenze okolo besiedky stocim doprava nadol, na asfaltku po par metroch dolava na turisticku, popod lanovku az k zeleznej. Nie som blavak takze v nazvoch sa neorientujem. Obdobnu kratsiu trasu si davam castejsie, lenze tentoraz to tento novy singlac okorenil, nabuduce snad zvalcujem aj prvu polku :D A netusim co som tym chcel povedat, mozno nejaky navrh na okruch pre niekoho komu sa singel máli. Este by sa to chcelo vyhnut asfaltu a je to genialny rychly vecerny okruh. :D
11.05.2009 - 22:59:43
00
Asi pred hodinou boli izolátory pracovníkmi ZSE odstránené a odvezené. :P
12.05.2009 - 13:39:44
00
také nikde nič a kolko roboty spravila :lol: super.
PS: nemohla si ich ešte poslať dokončiť singláč :lol:
12.05.2009 - 14:11:38
00
Nepreháňaj prosím :oops: trochu som hrabala a trochu nosila, čo na singli zavadzalo. A rada prídem na brigádu aj nabudúce, ako čas a rodina dovolí. :oops:
12.05.2009 - 14:27:53
00
ja ti deti pobavim ;)
12.05.2009 - 14:29:27
00
ja ti deti pobavim ;)


:mrgreen: Mám len jednu deťulu, možno ju niekedy zbalím so sebou, nech vidí, aká je MTB fuška. :mrgreen: A keď už tam bude, naučím ju originál reagge hrabľový tanec, nech z toho má nejaký cool zážitok. :mrgreen:
12.05.2009 - 14:36:59
00
keyboard_arrow_up