Trás okolo Košíc je veľa ale ak mate nejakú zaujímavú tak napíšte.
11.09.2006 - 12:11:15
00
Po dlhom čase som bol na Lajoške, šlo sa super ani teplo ani zima. Kamoš spomínal zjazd po modrej do Hýľova,už som o ňom počul ale poviem tolko,že skutočnosť je 1000 krat lepšia :D proste super dlhý a rýchli na záver 54,3 Km/h po lese a lúke proste ťažká pohoda. Bombónik Hylovský kopec po asfalte cca 2,5Km. Viem o frajeroch čo to idú plné gule ale ja iba skromných 64,9 :twisted:
11.09.2006 - 12:22:01
00
Bombónik Hylovský kopec po asfalte cca 2,5Km. Viem o frajeroch čo to idú plné gule ale ja iba skromných 64,9 :twisted:

Na kazdy pad potom do temy "Na co som hrdy" davaj radsej ako rychlo si to siel hore. Je to viac o vykone a menej a frajerine. Z Lajosky ked si chces uzit tak to pust za kaplnkou dolava po zltej. Ked narazis na traverz tak sa vykasli na zltu a chod po nom doprava a smeruj do doliny Belej. Paradna cesta a mozes potom v Kosickej Belej pokracovat kolmo od krcmy hore Belanskym potokom az narazis na cyklotrasu. Alebo si skus "chatarovu cestu". Tiez si pekne uzijes a dojdes na Jahodnu.
11.09.2006 - 15:47:31
00
Nepisal som to pre frajerinu ale pretože som sa tešil 8) a chcel som aby sa tešil aj niekto iný. Ak sa nemýlim tak tem frajer má okolo 50 rokov. K ceste hore: bolo to fajn ale popísať na ktorom kopci som išiel hore akou rýchlosťou, no neviem kopcou je tam dosť, takže ktorý?
Poviem na seba niečo "nefrajerske" ale podarilo sa mi vyšľapať celú cestu bez tlačenia :oops: Za popis cesty diky skusim :D
12.09.2006 - 13:11:02
00
Ak sa nemýlim tak tem frajer má okolo 50 rokov.

Nechcem ta zarmutit ale vek nebrani cloveku pachat ftakoviny. Ak neveris opytaj sa mojej manzelky. :P :P :P
12.09.2006 - 21:03:40
00
:lol: otec mojho kamosa ma 63 a je brutalny zjazdar minuly rok skoncil na MSR veteranov na 3 mieste taze asi tak s tym vekom....
13.09.2006 - 19:56:21
00
:lol: otec mojho kamosa ma 63 a je brutalny zjazdar minuly rok skoncil na MSR veteranov na 3 mieste taze asi tak s tym vekom....


No vidiš myslím si že robí to čo ho baví a čo ho naplňa :twisted: . Veď podla mňa je cyklistika po ceste vetší hazard ako zjazd po lese :lol:
14.09.2006 - 09:52:52
00
2 Pista :lol: mne staci, ked vidim fotky z vyletov, ktore sem davas ... ja len dufam, ze az budem v Tvojom veku, budem mat dost sil sa venovat zalubam a konickom 8) ... bez akejkolvek nadsazky alebo ironie sa priznavam, ze Ta obdivujem :oops: pretoze tam, kde niektori ludia uz len nariekaju na svoj vek a predpovedaju svoj blizky koniec, Ty si naopak uzivas zivot a nandavas to aj nam, ovela mladsim stupencom cyklistiky ...
14.09.2006 - 11:15:22
00
2 Tramp: To teda trvalo. Ved som si ten prispevok predplatil uz minuly tyzden. :P
14.09.2006 - 16:53:22
00
Aj ja (za stálu cenu) suhlasim z trampom. 8) Nie vážne máte pravdu bodaj by sme boli v tvojom veku taky ako ty. :D Skusim tvoju cestu a napisem
19.09.2006 - 15:24:11
00
zdravim
cez víkend by som rad prešiel s bajkom zadielsku tiesňavu a došiel až do košíc. celú cestu bajkom (do zadielu akurat vlakom :oops: ). poradte mi prosim niekto približne cestu, ako by som mal isť. a čo najmenej po asfalte :lol:. najlepšie by bolo, keby Ste stihli poradiť ešte dnes :roll:
dik
22.09.2006 - 10:30:32
00
zdravim
cez víkend by som rad prešiel s bajkom zadielsku tiesňavu a došiel až do košíc. celú cestu bajkom (do zadielu akurat vlakom :oops: ). poradte mi prosim niekto približne cestu, ako by som mal isť. a čo najmenej po asfalte :lol:. najlepšie by bolo, keby Ste stihli poradiť ešte dnes :roll:
dik


Mozes napriklad vlakom do Lipovnika (smer Roznava) potom Drnava Kovacova Lucka Borka Zadielska chata Zadiel Dvorniky a vlakom domov. Od Lipovnika po Borku zabudnuta okreska prakticky bez aut a krasna krajina. Prejazd Zadielskou dolinou je zakazany takze samozrejme predpokladam, ze budes tlacit :P :oops: :P
Mozes skombinovat Hacavsku dolinu so Zadielom z Turne. (vid) Alebo pridat aj Silicku planinu. (vid)

PS Navrhujem navrat vlakom. Zazitky z jazd medzi Moldavou a Kosicami (mozes vylepsit cez Jasov) si ponechaj na chvile ked sa chces za nieco potrestat. 8)

Prílohy:

Silica.JPG
Silica.JPG 208.48 KiB thumb_up0thumb_down

HacavaZadiel.JPG
HacavaZadiel.JPG 155.98 KiB thumb_up0thumb_down

zadiel.JPG
zadiel.JPG 204.83 KiB thumb_up0thumb_down

22.09.2006 - 23:17:57
00
chcel som niečo ako je na tej strednej mapke, ale z hačavy asi pojdem cez jasov, poproč a bukovec do KE.
cez zadiel sa nijak neda prejsť na bajku? :lol: som tam nebol už pra rokov a si vobec nepametam, ako to tam je
btw, nevybral som veľmi náročnu trasu? ide so mnou kamaratka, ktora niečo síce zvládne, ale nechcem aby ma zas niekde na pol cesty zaškrtila 8)
23.09.2006 - 00:25:17
00
neviem ci si planoval ist tadialto(scasti) ale mozes si precitat toto:
http://www.cassovia.sk/newsread.php?newsid=407
ja som siel usek odbocka z cesty na rudnik-poproc-jasov, po poproc po zelenej-dost blata, vyjazdene od traktorov(ako inak...) ale pekne, z poproca do jasova som mal bez tocenia vyse 50km/h...takze si to spocitaj ked pojdes opacne
23.09.2006 - 00:43:46
00
no, planoval som tade (Kobylianka ( 668 m. n. m.), Holička (727 m. n. m.) a Biely Kameň (606 m. n. m.)):) dik za stranku. aj ja z kvp bez točenia sa spušťam 50km/h a na kvp vybehnem za 10 min :lol: . tak snaď zvládnem aj to. skor mi robi starosť ako prejsť zadiel na bajku a nezosadať. a nemať starosti s ochranarmi samozrejme :oops: (možno tak jesť zajtra veľa fazule a v nedeľu prefrčať popri nich zanechavajúc dymovu clonu :roll: ) . a hlavne ten zaverečny kus tam pozeram, že je trošku viac vrstevnic pri sebe ako je zdravé
23.09.2006 - 01:39:09
00
keyboard_arrow_up