nemyslím, aj obyčajní bajkeri si kupujú čoraz ľahšie a lepšie sprevodované bicykle...žeby preto, že sa im nechce tolko ťahať???
02.11.2015 - 13:11:56
00
Aj keby mal ten bajk kilo,stale ho pohana samotny bajker a nie motor.Tu ide o motor,nie o vahu.Ale ja sa nechcem hadat ani hejtovat,pretoze ani jeden z Vas motorkarov si neprizna,ze vlastne nieje bajker.Keby ste sa medzi nich nezaradovali a priznali si,ze ste vlastne motorkari,nikto by viac nic nehejtoval.
02.11.2015 - 13:16:40
02
možno sme bajkermi viac ako by sa zdalo..chodievam prepotený a riadne vyžmýkaný...na obyčajnom som robil 30-50km a teraz okolo 80 za tu istu dobu..a odkedy mam ebajk(3mesiace),
tak som pekne zhodil par kilečiek a nehovorím aký mam z jazdy pôžitok
02.11.2015 - 13:23:38
01
Kaprak, problem bude zrejme na obidvoch stranach. Ty opakovane pises o "motorkaroch", pricom uplne obchadzas fakt, ze e-biky maju oproti motorkam jednu zasadnu vlastnost - bez pedalovania nejdu. Tazko mozes ocakavat nieco konstruktivne, ked si uz na zaciatku vytvoris vlastnu a chybnu definiciu a potom sa jej z nejakeho dovodu drzis.

p.s. nie som e-biker ani ziadny e-bike nevlastnim (a ani vlastnit neplanujem)
02.11.2015 - 13:24:31
05
tak ono doba je zle, ked chces byt bajker tak nemozes mat trojuholnik v rame, kapsicku pod sedlom a nedajboze dake rohy... a nie to daku dopomoc v podobe elektromotoru, to moze mat len uplny bajkersky neznaboh, ono ozaj nerozumiem preco ma kopa ludi tendenciu sem chodit a hatovat a na druhu stranu nerozumiem preco sa majitelia ebiku voci tymto nezmyslom brania
hlavne ze robi kurna nieco pre svoje zdravie, hybe sa a nesedi
02.11.2015 - 13:32:21
03
Ved nech si kazdy robi vo volnom case to, co ho naplna. Niekto zbiera KOM-y na strave, niekto zase v ramci aerobnej cinnosti podnika vylety do prirody. Mne dava e-bike presne to, co som od toho ocakaval, je to skvely vynalez. :)
02.11.2015 - 13:34:03
02
Yogisz napísal:
tak ono doba je zle, ked chces byt bajker tak nemozes mat trojuholnik v rame, kapsicku pod sedlom a nedajboze dake rohy... a nie to daku dopomoc v podobe elektromotoru, to moze mat len uplny bajkersky neznaboh, ono ozaj nerozumiem preco ma kopa ludi tendenciu sem chodit a hatovat a na druhu stranu nerozumiem preco sa majitelia ebiku voci tymto nezmyslom brania
hlavne ze robi kurna nieco pre svoje zdravie, hybe sa a nesedi

Tieto nezmyselne pravidla vymyslaju ti, ktori sa tvaria ako keby sa s bikovanim zivili. E-biky sa hejtuju z jesitnosti, lebo jazdia rychlejsie s mensou vynalozenou silou.Niektori bikeri by si mali uvedomit, ze ziadny ebiker s nimi nesutazi, ako tu nedavno jeden uzivatel opisoval zachvaty zurivosti, ked ho predbieha ebike :) ale tak vacsina to chape. Len by som chcel vediet, ked podla niektorych ebike= motorka, ci maju nervy aj ked ich obehne babeta :)
02.11.2015 - 14:16:35
03
odkial mate tie "pravidla"?
02.11.2015 - 18:47:06
00
Kaper napísal:
Aj keby mal ten bajk kilo,stale ho pohana samotny bajker a nie motor.Tu ide o motor,nie o vahu.Ale ja sa nechcem hadat ani hejtovat,pretoze ani jeden z Vas motorkarov si neprizna,ze vlastne nieje bajker.Keby ste sa medzi nich nezaradovali a priznali si,ze ste vlastne motorkari,nikto by viac nic nehejtoval.

A ty si bajker? Lebo ak hej tak mna tiez nepovazuj za bajkera aj ked mam doma 3 biky. Lebo medzi takych obmedzencov patrit nechcem.
02.11.2015 - 18:52:00
02
lapso
máš pravdu v tom, že sa tu niekto radí nad ostatných nejakými pravidlami a poučkami ako, kedy a kde..keď si dám na svoje silne enduro barany, tak každého prd po tom prečo to tam mam... ako malý chlapec som mal prednu vidlu a volant zo starého mopedu a ostatok z ukrainy...všetci mi to zavideli a jazdilo to...dnes by ma tu zniesli bod bahnitu zem
02.11.2015 - 19:17:48
01
Kto ma odjazdenu zimu na ebiku? ako sa chova baterka v minusovych teplotach? Pri jej vybijani vznika nejake mierne teplo, tak mozno by mal zmysel neoprenovy navlek. Ma niekto skusenosti?
02.11.2015 - 19:46:11
00
môj ide podľa mňa lepšie teraz pri skoro nulových teplotach..pri 30kach mi v strmých stupaniach nejako zoslabil výkon...a ked tak rozmýšlam, tak v zime tolko km neurobím na jeden výjazd, takže len skor vymlatim baterku
02.11.2015 - 19:49:48
00
V mobiloch su sice lipolky, ale tie v mrazoch stracaju kapacitu. Tiez moze byt rozdiel ked napr. hodinu ides a odoberas prud, tak sa nemusi vnutri stihnut tak ochladit, alebo na hodinu odstavis pred chatou a baterka zmrzne.
02.11.2015 - 20:22:01
00
pol napísal:
Uz som myslel ze tu neprispejem, ale neznasam ked niekto zije v omyle :) povies mi preco by sa to nedalo kazdy den aj na normalnom bajku? Lebo robim to tak bezne, stale ked mam cas, tak ci niesom nahodou chory alebo co....a nejakou zahadou som si aj ja uzil zjazd zo startu aj ked som to vyslapal sam na bajku (aj ked predsa len poznam zabavnejsie zjazdy)....nemam nic proti tomu ked to pouzivaju ludia so zdravotnymi problemami, ale je neskutocne smiesne ako sami seba obhajujete, ze nieste lenivci :D


Este si asi nejazdil na ebajku. Das na tom uplne iny teren, strmaky.
02.11.2015 - 23:10:19
00
Kaper napísal:
Aj keby mal ten bajk kilo,stale ho pohana samotny bajker a nie motor.Tu ide o motor,nie o vahu.Ale ja sa nechcem hadat ani hejtovat,pretoze ani jeden z Vas motorkarov si neprizna,ze vlastne nieje bajker.Keby ste sa medzi nich nezaradovali a priznali si,ze ste vlastne motorkari,nikto by viac nic nehejtoval.



Si ma pobavil. Ja si to s kludom priznam, ze nie som biker! Som totiz ebiker ;)) Nevies, aka to je jazda na tom...
02.11.2015 - 23:14:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektrobicykle / Horské)
keyboard_arrow_up