Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Zaujimava skusenost dnes.
Otvoril som mtbiker v chrome normalne pouzivam iny brawser. A v chrome ajhla novy clanok.
Video: Mám nový ebike - užitočné tipy
https://www.mtbiker.sk/video/123913/video-mam-novy-ebike-uzitocne-tipy.html

Hladam clanok v prehliadaci kde som prehlaseny a nikde.
Tak nakopirujem priamo link clanok mi zobrazi ale nemam moznost ho hodnotit ani komentovat ba dokonca nevidim ani komentare inych uzivatelov. Prihlasim sa v chrome a to iste clanok zmizne komenty tiez.

Ze by MTBiker poznal moj nazoor na ebike problematiku.

Vazne, cim to je ? Mam nieco zle ja ci, mtbiker zaobrazuje ludom obsah podla ich profilu ? Perzonifikovana cielena reklama, co ma vyzerat ako edukacia ?

Pripajam snimku obrazoviek mam dva monitory tak nech to nikoho nepletie.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up