Dnes pôjdem asi poobede na lajošku, este uvidim, ale to je dost frekventovana trasa pre cyklistov, cez Bankov, Jahodnu az na Lajosku. Ak niekto spracujete nejake plagatiky bez obrazkov, kde by napr bolo nejake info o co sa jedna a ta adresa na tu internetovu peticiu, tak ja to kludne vytlacim a cestou tie plagatiky zabalene v euroobale vyvesim na nejake vyditelne stromy. Myslim ze by to pomohlo a tym by sa do toho zapojilo viac cyklistov. Tak skuste neco ale cim skor pls. :)
22.06.2007 - 13:06:22
00
tak som to poslal mailom zatial na prezidenta a dal som si tu namahu, že som to poslal všetkým poslancom ktorí hlasovali ZA v parlemente, pripájam ich mailove adresy:

'tibor_cabaj@nrsr.sk'; 'pavol_dzurina@nrsr.sk'; 'jozef_halecky@nrsr.sk'; 'jan_kovarcik@nrsr.sk'; 'zdenka_kramplova@nrsr.sk'; 'vladimir_meciar@nrsr.sk'; 'tibor_mikus@nrsr.sk'; 'ludmila_muskova@nrsr.sk'; 'milan_rehak@nrsr.sk'; 'beata_saniova@nrsr.sk'; 'jozef_tarcak@nrsr.sk'; 'katarina_tothova@nrsr.sk'; 'jan_babic@nrsr.sk'; 'branislav_bacik@nrsr.sk'; 'anton_bobrik@nrsr.sk'; 'jozef_burian@nrsr.sk'; 'jan_cech@nrsr.sk'; 'miroslav_ciz@nrsr.sk'; 'vladimir_faic@nrsr.sk'; 'darina_gabaniova@nrsr.sk'; 'dusan_galis@nrsr.sk'; 'tibor_glenda@nrsr.sk'; 'pavol_goga@nrsr.sk'; 'lea_greckova@nrsr.sk'; 'juraj_horvath@nrsr.sk'; 'vladimir_janos@nrsr.sk'; 'dusan_jarjabek@nrsr.sk'; 'viliam_jasan@nrsr.sk'; 'maros_kondrot@nrsr.sk'; 'magda_kosutova@nrsr.sk'; 'mikulas_krajkovic@nrsr.sk'; 'stanislav_kubanek@nrsr.sk'; 'jan_kvorka@nrsr.sk'; 'jana_lassakova@nrsr.sk'; 'tibor_lebocky@nrsr.sk'; 'michal_luksa@nrsr.sk'; 'robert_madej@nrsr.sk'; 'mojmir_mamojka@nrsr.sk'; 'lubos_martinak@nrsr.sk'; 'vladimir_matejicka@nrsr.sk'; 'viera_mazurova@nrsr.sk'; 'emilia_mullerova@nrsr.sk'; 'olga_nachtmannova@nrsr.sk'; 'peter_obrimcak@nrsr.sk'; 'pavol_paska@nrsr.sk'; 'pavol_pavlis@nrsr.sk'; 'peter_pelegrini@nrsr.sk'; 'lubomir_petrak@nrsr.sk'; 'jan_podmanicky@nrsr.sk'; 'jan_richter@nrsr.sk'; 'lubica_roskova@nrsr.sk'; 'jan_senko@nrsr.sk'; 'monika_smolkova@nrsr.sk'; 'jozef_valocky@nrsr.sk'; 'jana_valova@nrsr.sk'; 'ivan_varga@nrsr.sk'; 'marian_zahumensky@nrsr.sk'; 'jan_zvonar@nrsr.sk'; 'milada_belasova@nrsr.sk'; 'anna_belousovova@nrsr.sk'; 'marta_damborska@nrsr.sk'; 'peter_dubravay@nrsr.sk'; 'jozef_duracka@nrsr.sk'; 'jan_chrbet@nrsr.sk'; 'anton_korba@nrsr.sk'; 'jozef_liska@nrsr.sk'; 'jaroslav_paska@nrsr.sk'; 'rudolf_pucik@nrsr.sk'; 'rafael_rafaj@nrsr.sk'; 'jozef_rydlo@nrsr.sk'; 'jan_slaby@nrsr.sk'; 'ivan_sasko@nrsr.sk'; 'valentin_svidron@nrsr.sk'; 'emil_vestenicky@nrsr.sk'; 'stefan_zelnik@nrsr.sk'

tak sa rýchlo pridajte nech týto kolaboranti vidia že nám TO NIE JE JEDNO
a dokonca mi začali chodi oznámenia o prečitani.... :P
MALÁ KOPA VEĽKÚ PÝTA bola hra za mojej mladi ale uvedomte si TOTO NIE JE hra to he krutá a smutná realita
22.06.2007 - 13:09:34
00
Misoo, o čom to hovoríš? Koho zabilo?
Kto ide proti?
Ak si si nevšimol, moje príspevky jasne hovoria, na koho strane som. Považoval som len za rozumné upozorniť na možné riziká.
Len pre upresnenie - vylepovanie plagátov upravujú Všeobecne záväzné nariadenia obcí. Takže takto to bolo myslené.


sorry, nemyslel som to zle. len ma trocha zarazilo preco v tejto situacii rozoberas rizika ohladom vylepovania plagatikov. ludi treba informovat, toto je jedna z ciest ako to dosiahnut. radsej by som od teba pocul nieco v zmysle "jo, vytlacim si nejake 2-3 a pojdem ich vyvesit na maly slavin a ku slivovi..." peace.
22.06.2007 - 13:15:10
00
i...nechapem preco sa musi zakazdym najst niekto kto chce ist proti. rob ako chces, ked nam vjazd do lesa definitvne zakazu tak sa spytaj sameho seba ci si spravil maximum pre to aby ta situacia nenastala...


Nikto, kto je tu, urcite nechce ist proti, ale vylepovanim plagatikov po lesoch by sme isli sami proti sebe. Prosim, zdrzte sa takeho konania.
22.06.2007 - 13:15:11
00
Priatelia, chystá sa internetová petícia prezidentovi. Mal by byť funkčná od zajtra rána, prípadne ešte v noci, uvidíme. Keď to bude hotové, dáme sem adresu. Ak chystá petíciu aj niekto iný, dajte vedieť (trebárs cez súkromnú správu), nech nerobíme duplicitnú robotu.

Ved je jeden z nich! Pochybujem, ze si kvoli nam bude robit problemy s vladou...

Poslal si list :?: poslal si email :?: Nie :?: tak to rýchlo naprav, pretože ak budeme o všetkom pochybovať tak ako ty tak v živote nič nedotiahneš do konca :!: čím viac listov a emailov :!: :!: :!:

Myslim, ze si prehnane nervozny. Davno som to spravil, tak ma neobvinuj a nehodnot... Mozno ze si mlady a zapaleny pre vec. To je spravne. Ale nie huraaa system!
22.06.2007 - 13:15:11
00
i...nechapem preco sa musi zakazdym najst niekto kto chce ist proti. rob ako chces, ked nam vjazd do lesa definitvne zakazu tak sa spytaj sameho seba ci si spravil maximum pre to aby ta situacia nenastala...


Nikto, kto je tu, urcite nechce ist proti, ale vylepovanim plagatikov po lesoch by sme isli sami proti sebe. Prosim, zdrzte sa takeho konania.


mas pocit ze informovat ludi je proti nam? zacinam mat dojem ze aktivita sa tu tresta...
22.06.2007 - 13:17:37
00
Priatelia, chystá sa internetová petícia prezidentovi. Mal by byť funkčná od zajtra rána, prípadne ešte v noci, uvidíme. Keď to bude hotové, dáme sem adresu. Ak chystá petíciu aj niekto iný, dajte vedieť (trebárs cez súkromnú správu), nech nerobíme duplicitnú robotu.

Ved je jeden z nich! Pochybujem, ze si kvoli nam bude robit problemy s vladou...

Poslal si list :?: poslal si email :?: Nie :?: tak to rýchlo naprav, pretože ak budeme o všetkom pochybovať tak ako ty tak v živote nič nedotiahneš do konca :!: čím viac listov a emailov :!: :!: :!:

Myslim, ze si prehnane nervozny. Davno som to spravil, tak ma neobvinuj a nehodnot... Mozno ze si mlady a zapaleny pre vec. To je spravne. Ale nie huraaa system!
Prepáč ale nič pozitívne s tvojho príspevku nešlo :?
A čo je hurá systém :?: to že napíšeš a pošleš, čím skôr tým lepšie, nech vidia že nám to nie je ľahostajné, nemyslím že toto je hurasystém.
Ak sa ťa to dotklo prepáč, nechcel som ťa obvyniť :oops:
Mladý? sú tu aj mladší, mám druhé dieta na ceste a veci mi niesú lahostajné :!:
22.06.2007 - 13:18:27
00
mas pocit ze informovat ludi je proti nam? zacinam mat dojem ze aktivita sa tu tresta...


Informovat ludi treba, ale nie takym stupidnym sposobom. Ak by som bol turista a stretol by som v lese par takych plagatikov, tak budem z duse nenavidiet vsetkych bikerov.
Este raz ziadam, nic v lese nevylepujte!
22.06.2007 - 13:24:34
00
mas pocit ze informovat ludi je proti nam? zacinam mat dojem ze aktivita sa tu tresta...


Informovat ludi treba, ale nie takym stupidnym sposobom. Ak by som bol turista a stretol by som v lese par takych plagatikov, tak budem z duse nenavidiet vsetkych bikerov.
Este raz ziadam, nic v lese nevylepujte!


ty si si zrejme hned predstavil plagat na kazdom tretom strome a minimalne 2 kusy na kazdom smetiaku a pod. skus pouzit hlavu, naco ju mas? ked na frekventovanu krizovatku lesnych ciest, kde sa napriklad nachadza mapa oblasti pripevni clovek jeden euroobal s odkazom na nejaky informacny zdroj s poznamkou ze ten plagat bude po splneni ucelu odstraneny tak mi prestan tvrdit ze zacnu vsetci nenavidiet bikerov. vyzaduje si to samozrejme citlivy pristup co sa umiestnovania odkazov tyka, ale to co tu tvrdis ty to uz je trocha moc...

zdaleka nie kazdy vie, kde ma informacie hladat, aj ked je pripojeny k netu. dost bikerov som postretal co ani netusilo o nejakych forach...
22.06.2007 - 13:32:59
00
... euroobal s odkazom na nejaky informacny zdroj...


Uz vidim turistov ako si z plagatu v lese opisuju www...., kde ziskaju info o probleme bikerov. Alebo este lepsie: vytiahnu prenosne compy.

Jednoducho s tym nesuhlasim, pis si dalej co chces, viac na teba nereagujem. Jednoducho: ak niekto s tebou nesuhlasi, nevie pouzivat hlavu. Hlavne, ze ta tvoja fuguje skvelo.
22.06.2007 - 13:40:15
00
Chlapci nehadajme sa, máme tu problém a ten treba riešiť, dohodnúť sa ako postupovať dalej a nie tu viesť žabomyšie vojny. Prvé veci sa už urobili " list, email" teraz sa pracuje na ďalších ktoré bude treba podporiť tak sa sústredme na ne :)
jfab: súhlasím s tebou asi by to nebolo riešenie, turisti nas nemaju v láske, bohužial, ten oznam by tam dlho nevydržal a cyklisti ked šlapu si toho moc nevšímajú, chlapec to ale zle nemyslel.


Naposledy upravil tadeas dňa 22.06.2007 - 13:46:59, celkovo upravené 1 krát.

22.06.2007 - 13:44:08
00
a co ak by tam boli listocky s www adresou na odtrhnutie? myslim ze za pokus to stoji a urcite by to pomohlo...
22.06.2007 - 13:45:51
00
... euroobal s odkazom na nejaky informacny zdroj...


Uz vidim turistov ako si z plagatu v lese opisuju www...., kde ziskaju info o probleme bikerov. Alebo este lepsie: vytiahnu prenosne compy.

Jednoducho s tym nesuhlasim, pis si dalej co chces, viac na teba nereagujem. Jednoducho: ak niekto s tebou nesuhlasi, nevie pouzivat hlavu. Hlavne, ze ta tvoja fuguje skvelo.


turistov sa to netyka, biker ktory ma pocit ze sa ho to tyka, si adresu zapise/zapamata/vytetuje na rit a neviem co este... nikto nikoho nenuti si to citat a nikomu to neprekaza (tak ako nikomu neprekazali oznamy o lokalnych podujatiach, prave naopak-pritiahli este viac ludi).

rob ako uznas za vhodne, ale nenavadzaj ostatnych aby to kaslali. nechaj to na ich rozhodnuti, ja som len dal navrh. a nebud agresivny, sme na jednej lodi.
22.06.2007 - 13:45:56
00
2 misoo a tadeas: Jedine Vy a Vasa pravda... Este raz ukludnite sa, zoberte si bajk a chodte sa niekam prejst... Ja nemozem, som v praci...
22.06.2007 - 13:46:58
00
Ok, Misoo, beriem.
Možné riziká sú sprievodným javom akejkoľvek činnosti. Nechcem brzdiť žiadnu iniciatívu, ale nezaškodí zvážiť všetky okolnosti.
Zenoví bojovníci hovoria, že treba poznať nepriateľa a treba poznať seba. Ak nie je čokoľvek splnené, prehra je len otázkou času.
Čiže my musíme poznať legislatívu, aj možnosti, ktoré v rámci nej máme. O toto som sa snažil.

Ale ešte mi tak napadlo.
LuboŠ tu niekde nie je? On je predsa celkom slušne zbehlý v uplatňovaní zákona. Mohol by nám čo to ozrejmiť.
22.06.2007 - 13:49:23
00
keyboard_arrow_up