Paci sa mi ta argumentacia ze oni maju vacsinu a tak to bude.pretoze sukromnych lesov je 52 perc.tak budu obmedzovany ludia a j v statnych lesoch.
Proste klasicky bolsevizmus.smer je este vacsi humus ako som si myslel
29.06.2007 - 17:49:51
00
no dosiel som na stranu 8 a rozumnych prispevkov co by som na prstoch poratal ... ja len tolko: je to vazne a je to vaznejsie ako sa na prvy pohlad zda
a jedine riesenie je "stavovska" organizacia ... len kto na to ma guraz aby zacal?


]suhlasim treba zalozit obdobu Cemby u nas.


vyborne ... vacsina s dospelych tu na tomto fore sme sa zhodli ze organizaciu treba ;-] uz len nak sa najde niekto kto to zastresi .. podpora nebude problem ;-]


Čaute, ak niekto nájdete nervy na to, aby ste zakladali Slombu ako občianske združenie a pod. ja vám ponúkam zhotovenie webdizajnu, správu stránky s redakčným systémom, vytvorím editorom prístupy, nahodím ankety, diskusie, čo len chcete (a dá sa...), jediné čo by potom bolo nutné kúpiť/kupovať každoročne je hosting s MySQL a doména, pod samotnú fyzickú administráciu budúceho združenia sa podpísať nemôžem - nemám na to jednoducho nervy, povahu, ani čas a prachy aby som behal po úradoch a vybavoval veci, ktorým vôbec nerozumiem (úrady)- poviem to na rovinu. Každopádne som zbúchal web neexistujúcej Slomby - samozrejme nie je všetko doladené (napr. CSS v diskusii, fotogaléria) ale to už sú detaily na pár hodín práce. Tu je pre-demo Slomby.
29.06.2007 - 18:45:57
00


Je to cool ! Len odtiaľ vyhoď informáciu o demonštrácii 3. júla. Nebude, resp, pripravuje sa na 5. júla.
29.06.2007 - 18:57:17
00
Pekné, dúfam že sa niekto najde, kto bude mať odvahu a vedomosti sa do toho pustiť. Má našu plnú podporu.
29.06.2007 - 19:40:33
00
Stránka slomby je super.

Ešte by som pridal
http://www.cemba.cz/singltrek/

Toto na Slovensku bikerom chýba, a nebudú jazdiť po turistických značkách.
29.06.2007 - 20:26:12
00
no nejaku fotecku na stranku by snad podaroval dijck :) , mozno este trosku doladit dizajn - ale hlavne, aby sa naplnila stranka obsahovo. to uz bude asi tazsia uloha...
29.06.2007 - 20:32:14
00
Je to cool ! Len odtiaľ vyhoď informáciu o demonštrácii 3. júla. Nebude, resp, pripravuje sa na 5. júla.

Ako? Nebude 3.jula?
29.06.2007 - 20:35:19
00
Je to cool ! Len odtiaľ vyhoď informáciu o demonštrácii 3. júla. Nebude, resp, pripravuje sa na 5. júla.

Ako? Nebude 3.jula?


Podľa mojich informácií nie, Miklos pustil von takýto oznam, ale bol to nejaký zmätok.

My, organizátori petície, chystáme protestnú a demonštračnú cyklojazdu Lafranconi-Devín (kde bude na nejakej slávnosti prezident) na 5. júla poobede, ale toto ešte nie je oficiálny oznam. Zatiaľ si vyhraďte diáre a obvolajte kamarátov bikerov, ale oficiálne to oznámi hneď, ako budú vybavené všetky náležitosti.
29.06.2007 - 20:39:53
00
Je to cool ! Len odtiaľ vyhoď informáciu o demonštrácii 3. júla. Nebude, resp, pripravuje sa na 5. júla.

Ako? Nebude 3.jula?
Je o tom písané tuším na 33.strane.
29.06.2007 - 20:44:24
00
...pod samotnú fyzickú administráciu budúceho združenia sa podpísať nemôžem - nemám na to jednoducho nervy, povahu, ani čas a prachy aby som behal po úradoch a vybavoval veci, ktorým vôbec nerozumiem (úrady)- poviem to na rovinu

Vyckavanie na uradoch mi nerobi problem (som vcelku kludna povaha), horsie uz je, ze neviem co vsetko by bolo treba a ani kam s tym potom ist. Ak by som musel vybavovat nieco v Blave tak by bol celkom problem ale ak sa da aj v Žiline tak mi to niekto prosim rozumne vysvetlite a idem dotoho 8)
29.06.2007 - 22:14:14
00
Chlapci aby nevznikli nejake zmatky a nerobili sme tu nejake akcie ktore nie su koordinovane.Dnes mi prisiel mail od Miklosovho asistenta a tu je doslovny prepis.

vazeni priatelia,
akcia na podporu ziadosti prezidentovi,aby vratil spat zakon,ktori obmedzuje volny pohyb cyklistov v lese planovana na 3.7. sa odklada.Miesto a cas bude upresneny neskor.Dovodom je skoordinovat postup s podobnou akciou,ktoru organizuje EKOFORUM 5.7. na devine s tym istym cielom.

S uctou
Ivan Miklos


Takze kto ste pisdali Miklosovi na jeho mail do NRSR tak ste urcite dostali rovnaky mail.
29.06.2007 - 23:20:26
00
2 Bass ta stranka je fajn,uz sa to pomaly hybe...uz len niekoho kto by sa toho chytil.Ja bohuzial nemozem,nakolko pracujem vonku,ale mate moju podporu :wink:
30.06.2007 - 06:21:20
00
2Bass: ak by si chcel nejaku reklamku, spravi si baneerik, posli mi ho a dam na web: www.kasalape.com rad podporim nieco take..... ak chces, SS
30.06.2007 - 09:06:11
00
grrrrr!! ja by som zakazal vjazd do lesa tym *************************** lesakom *********** co tam vyrubuju stromy a robia vsade bordel a maximalne ich netrapi ze to je na nejakom chodnicku alebo co.. sak ja som **** s motorovou pilou a mozem si robit co sa mi zachce ze? ************ by som ich pozabijal ******** jednych...


(za * si mozete dosadit stavnate vyrazy.. a to za kazdu * jeden, to zhruba vyjadruje moju naladu.. )
30.06.2007 - 13:26:28
00
grrrrr!! ja by som zakazal vjazd do lesa tym *************************** lesakom *********** co tam vyrubuju stromy a robia vsade bordel a maximalne ich netrapi ze to je na nejakom chodnicku alebo co.. sak ja som **** s motorovou pilou a mozem si robit co sa mi zachce ze? ************ by som ich pozabijal ******** jednych...


(za * si mozete dosadit stavnate vyrazy.. a to za kazdu * jeden, to zhruba vyjadruje moju naladu.. )

CraObs ja tiez! Este pametam, co som bežkovaval koncom 80-tych rokov, vždy som mal nervy na lesákov. Tak rozbili stopu, ze aj lyže bolo treba vypnut a ist kus peši.
30.06.2007 - 21:41:57
00
keyboard_arrow_up