K tomu tazko nieco dodat :cry: ale tie dristy o cyklotrasach v raji su fakt cirim alibizmom zo strany spravy NP. Pozrite si tie dlzky :roll: Najdlhsia je cervena znacka vedena polnou cestou 3km betonove podvaly, potom druzstevna stezka medzi kukuricou a obilim,vzduch osviezeny kopkami hnoja, po 3 km krasny vyhlad na Letanovske ciganske geto a potom statnou cestou smerom na Podlesok-jasna samovrazda. Som Spisiak a v raji mam to odjazdene vsetko krizom krazom. Tak kedy sa uz kompetentni spametaju a pozru sa pravde do oci. Hlavne ze za vstup do Raja sa vybera vstupne :roll: za 40Sk sa mozete ist prejst po Raji plnom odpadkov, smetia, zobrajucich ciganov. Toto je snad svetovy unikat.
08.07.2007 - 22:19:22
00
politici su kkti, proste sme hrstka a hotovo..... vydr*anci
teraz ma total utvrdili, ze v lese budem (aj proti zakonu) jazdit viac a viac....
09.07.2007 - 10:27:43
00
K tomu tazko nieco dodat :cry: ale tie dristy o cyklotrasach v raji su fakt cirim alibizmom zo strany spravy NP. Pozrite si tie dlzky :roll: Najdlhsia je cervena znacka vedena polnou cestou 3km betonove podvaly, potom druzstevna stezka medzi kukuricou a obilim,vzduch osviezeny kopkami hnoja, po 3 km krasny vyhlad na Letanovske ciganske geto a potom statnou cestou smerom na Podlesok-jasna samovrazda. Som Spisiak a v raji mam to odjazdene vsetko krizom krazom. Tak kedy sa uz kompetentni spametaju a pozru sa pravde do oci. Hlavne ze za vstup do Raja sa vybera vstupne :roll: za 40Sk sa mozete ist prejst po Raji plnom odpadkov, smetia, zobrajucich ciganov. Toto je snad svetovy unikat.


Na slovensku je to tak.
Nech si gasparko premysli ci novelu vrati, alebo nie, pretoze ak to nevrati, tak ho volit nebudem. A myslim, ze vacsina bikerov ho volit uz len kvoli tejto novele volit nebude.
09.07.2007 - 10:45:05
00
namiesto toho, aby podporovali sport a ekologicke dopravne prostiedky, este budu hadzat polena pod kolesa... asi sa boja aby im cyklisti nezavadzali ked pojdu "ochranovat lesy" tazkou technikou :x
09.07.2007 - 11:15:57
00
focus:
gašparka volit aj tak nebudeš, ani žiadneho dalšieho,
toho si tam posadia politické strany a iní "sudruhovia"
a on to dobre vie a podla toho sa aj správa
ale po 17-tom sa jasne ukáže KTO ZA KOHO KOPE
a aký dres nosí,
či to náhodou nie je len další, ale o to vačší UJO
- aby som použil jeho obľúbenú parlamentnú rétoriku
09.07.2007 - 11:52:22
00
Ja by som pri najblizsich volabach radil nie ze nevolit tych co nam toto dorobili ale volit ich konkurenciu aby sme sa im aj mi odvdacili aky su oni socialne zmyslajuci 5 000 pokuta sak to je jak za hydrauliku to je ozaj socialne . Ale aj tak to nebude nikto respektovat len budem mat trochu krivy volant od narazov do 1 00 kg dedkov co po nich prejdem a spravim si z nich otlacok mojich wtb 2,1 . :wink:
Co k tomu dodat myslim si ze nasa hlava statu to podpise uvidite . :roll:
zachvylu budeme nosit v skole uniformy a bude to tu jak V KLDR ked to takto bude pokracovat. :evil:
09.07.2007 - 13:09:44
00
Ja by som pri najblizsich volabach radil nie ze nevolit tych co nam toto dorobili ale volit ich konkurenciu aby sme sa im aj mi odvdacili aky su oni socialne zmyslajuci 5 000 pokuta sak to je jak za hydrauliku to je ozaj socialne . Ale aj tak to nebude nikto respektovat len budem mat trochu krivy volant od narazov do 1 00 kg dedkov co po nich prejdem a spravim si z nich otlacok mojich wtb 2,1 . :wink:
Co k tomu dodat myslim si ze nasa hlava statu to podpise uvidite . :roll:
zachvylu budeme nosit v skole uniformy a bude to tu jak V KLDR ked to takto bude pokracovat. :evil:


Ono voliť konkurenciu môže byť takisto naprd ako voliť kohokoľvek iného - vždy je to jedna veľká lotéria s neistým koncom, pretože nikdy nevieš aká záujmová skupina sa dostane k povrázkom a aké zákony schváli. Dovolím si tvrdiť, že to nikedy nevedia ani sami politici na začiatku volebného obdobia k akým kompromisom ich prinúti niektorá z ich pred voľbami neznámych koaličných strán.
09.07.2007 - 17:07:24
00
Ono voliť konkurenciu môže byť takisto naprd...


treba volit tych, co jazdia na bajkoch... :shock:
09.07.2007 - 17:38:35
00
treba volit SDKU a pravicu....ludia s normalnym zmyslanim 1.nemozu byt lavica pretoze vedia ze to nefunguje 2.bolo niekomu zle a vymyslal niekto take zakony ked boli oni pri vlade?
09.07.2007 - 23:52:44
00
treba volit SDKU a pravicu....ludia s normalnym zmyslanim 1.nemozu byt lavica pretoze vedia ze to nefunguje 2.bolo niekomu zle a vymyslal niekto take zakony ked boli oni pri vlade?

To si zase pleties, ludi vo vlade nemozes hodnotit len podla jednej novely. Predchadzajuca vlada predala majetok statu za stovky miliard a kde su tie peniaze? v Prdeli.
Politiku ako taku nechaj na boku, treba sa venovat len tejto novele.
10.07.2007 - 07:47:55
00
focus :lol: :lol: :lol:
ako si prisiel k takemu zaveru?
aj ked setci pixuju jaka bola ta vlada zla, kradla klamala atd. aspon sa pokusila pohnut s tymto zaspatym statom dopredu a nevracalaho 18rokov dozadu ako tato...
10.07.2007 - 08:00:13
00
Presne tak
Dotklo sa ta ta privatizacia nejako osobne lebo mna nie ale ten zakon sa ma tyka a je to pekna ******** .
10.07.2007 - 11:49:10
00
Nás sa ešte len dotknú niektoré kktiny, ktoré táto vláda schváli.. Nieje to iba o jednej novele. Keď vymysleli jeden takýto zákon-novelu tak určite vymyslia ďalší..
a aktuálna novela lesného zákona ma presvedčila, že zdravý rozum väčšine parlamentu chýba.
10.07.2007 - 12:06:23
00
ja teda o politike moc neviem, ale viac mi vadi schvalena novela, ktora povoluje nekontrolovatelne vykradanie lesov ako vykradanie a predavanie nejakych statnych podnikov, aj ked samozrejme aj to je mi proti srsti....
10.07.2007 - 12:19:44
00
Presne tak
Dotklo sa ta ta privatizacia nejako osobne lebo mna nie ale ten zakon sa ma tyka a je to pekna ******** .


nemas ani jedneho znameho, co pracoval v nejakej rozkradnutej a neskor skrachovanej fabrike??? To mi ani nehovor
10.07.2007 - 12:35:46
00
keyboard_arrow_up