Tidli: brzdit viem, ABS by ma od smyku nezacharanilo, dobre to poznam na autach a mam to par krat odskusane, na snehu to sice brzdnu drahu zväcsuje ale mas pri tom auto ovladatelne. Na lade ti nepomoze nic, jednine tak 10 aniely strazny. V brzdy nemam, mam J3 a tie brzdia super, na chate mam staru Demu s Vckami a tam je to hrozne s tymi brzdami, nemozem poriadne ovladat brzdny ucinok tak ako na hydraulikach. Bike na ktorom by som nevedel zablokovat kolesa, pokial by som vedel ze to ma tento system a bol by ucinny tak by som to privytal. Pokial by som kolesa nevedel zablokovat z dovodu slabych brzd tak by som to isiel predajcovy otrieskat o hlavu.
donmiso:naco ti je blokovanie predneho kolesa na snehu? ja ked som to skusal hned ma to tahalo k bielemu tam dole
28.10.2009 - 13:42:01
00
Ty si do toho ABS hodne zazrany :D
uvedom si ze auto me 4 kola a je stabilni
na kole je stabilita jen o tezisti tady ti abs absoltne nepomuze, v zatacce pujdes k zemi i pokud se ti blokne kolo jen na zlomek okamziku a vzadu je ti to jedno kolo je riditelne tezistem i ve smyku. Takze tak je to capina :-) vhodna pro tetky do mesta ktere neumi brzdit
28.10.2009 - 14:18:34
00
keyboard_arrow_up