Ja som na nich nemal ziadny defekt, ale astro uz myslim nejaky mal, stopu drzia na suchu velmi dobre, blato tiez super-vyborne samocistiace vlastnosti ale mokre korene a kamene uff- tam mali rezervy. Pacilo sa mi ako drzali v rockgardenoch a zakrutach, netrebalo ani velmi podhustovat, vydrz tiez velmi dobra a valivy odpor potesil.
Zaujimavý názor, ale asi si veľa pláštov nejazdil... :) ja som snim na zadnom kolese v rockgardenoch bol veľmi nespokojný , musel som sfukovať až na 1bar aby čo to podržali :).Zaujimave ze defekty som podostaval len na asfalte, noa skalach som ho rozrezal nie bočnicu ale pozdĺž štupľov.. Už sa teším kedy ho uplne doničím, dám tam Ardent a do ťažkých terénov Minion DHR2..
17.06.2014 - 09:10:03
00
Pre boha ale ty jazdis uplny mordor kde by som si aj turisticku obuv rozrezal :D Ano nejazdil som vela plastov som uplny amater. Ved si kup aj 3 kilove plaste. Lebo ked musis podhustovat na 1bar... Nie su nahodou aj tie rafiky shitne ked ich dosekas? Ze nic nevydrzia, lahko sa zdemoluju..
17.06.2014 - 09:18:07
00
pao s tym HD dozadu ale opatrne. mal som ho tam v zmesi PS. v rychlebach super dzal ako pribity ale na dlhe presuny po tvrdom rovnom podklade nebodaj asfalte je to strasna kotva. po tyzdni siel dole. aj ked v tatrach ho asi uzivis :D
teraz jazdim vzadu rock razor. brzdi to horsie a mam pocit ze zadok trocha plava kym to nenaklopim - co je logicke z dezenu. ale je super rychly a tuna do karpat staci. vo fatre som zistil ze dost zle cisti v blate a naklony v blate aby sa boky zahryzli nie su moc moj sialok kavy...
17.06.2014 - 09:19:00
01
..
Chcelo by to bezdušový systém.. ale to má ešte nejaký ten rok.
egze
dík za info popozeram aj iné, kedže asfaltové dojazdy ani mna neminú.
17.06.2014 - 09:21:34
00
Ja som bol s WildRockom tiez pomerne spokojny ale sa mi zda, akoby sa novsi rocnik pokazil. Sli prec po tom ako som do jedneho spravil dieru. Suchy teren, skaly drzali paradne ale vlaha im nerobila dobre. To iste WildGrip.
17.06.2014 - 09:36:00
00
Pre boha ale ty jazdis uplny mordor kde by som si aj turisticku obuv rozrezal :D

Normalny mountainbiking :P .. spravime vyjazd na Certov zlab, otestujeme plaste, vidlice :lol:, som zvedavy, ci by tam prezil moj X-king. Ale snad ano ..
17.06.2014 - 09:51:11
00
Ja som bol s WildRockom tiez pomerne spokojny ale sa mi zda, akoby sa novsi rocnik pokazil. Sli prec po tom ako som do jedneho spravil dieru. Suchy teren, skaly drzali paradne ale vlaha im nerobila dobre. To iste WildGrip.



presne tak...tiez som bol snimi spokojny, ale posledny som kupoval spolu s Pao-m a uz je vyhodeny...dezen bol este velmi slusny ale mal som ho prerezany asi na 3 miestach a to priamo cez stuple...vpredu mam este starsi rockr 2.25, ktory zatial bez duse drzi v pohode, ale dozadu som to uz neriskoval a dal som ardent...
17.06.2014 - 10:01:53
00
Normalny mountainbiking :P .. spravime vyjazd na Certov zlab, otestujeme plaste, vidlice :lol:, som zvedavy, ci by tam prezil moj X-king. Ale snad ano ..
na cestných kolesách jazdím tento x-king no niekedy sa nevyhne aj terénu a som prekvapený čo znesie :) ,stále je v dobrom stave :)


Naposledy upravil pao dňa 17.06.2014 - 11:17:25, celkovo upravené 1 krát.

17.06.2014 - 11:14:38
00
Je to tak, cez vikend v Malej Fatre dostal do nosa .. vzadu zmizli tie fuziky /v strede/, co su na plasti od novoty :D
17.06.2014 - 11:16:35
00
Ja som bol s WildRockom tiez pomerne spokojny ale sa mi zda, akoby sa novsi rocnik pokazil. Sli prec po tom ako som do jedneho spravil dieru. Suchy teren, skaly drzali paradne ale vlaha im nerobila dobre. To iste WildGrip.

To s mokrými kameňmi a koreňmi u myšiakov nie je nič nové, to si aj ja všimnem. Ale to vždy je reč o tých základných ekonomických verziách (ale nie drôtených). Vie niekto porovnať napr. advanced či inú "lepšiu" zmes? Ja som tiež spokojný, pre mňa je najdôležitejšia cena, výdrž a na asfalte nie veľmi lepivý plášť, na všetko ostatné sa dá prispôsobiť, respektívne takú hranu nikdy nejazdím :) (nevšimnem si ani rozdiel medzi novým a úplne ojazdeným plášťom pokiaľ nejdem do blata a niekto zahadzuje plášte po zjazdení 40 %, bo už nemá dobré vlastnosti... :lol:) Ale treba si uvedomiť, že ja skutočne nie som reprezentatívna vzorka :)
17.06.2014 - 15:32:15
00
Ahojte chlapi,mam na Vas otazku.Mam dilemu novych plastov a nevyznam sa.Doteraz som mal
http://www.cyklodoplnky.sk/cyklodoplnky-sk/eshop/1-1-Diely/176-3-MTB-26/5/2043-Plast-MTB-Geax-Aka-26x2-0-drot
Jazdim cca 70-80% cestu,zvysok lahky teren.Bike prioritne do prace + vylety od 60km (vtedy 100% asfalt skoro) .V obchode mi odporucaju tieto plaste :
http://www.spoke-store.sk/maxxis-larsen-tt/
Kenda kobra http://velosprint.sk/shop/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=kobra
Kenda http://velosprint.sk/shop/c.599_648_654/plast-kenda-26x1-75-k-935.p.19603

Dakujem za Vase odpovede


Je mi jasne,ze väcsina jazdite viac v terene ako po ceste,no rad by som poradil,ci 1.75 / 1.9 resp 2.00 plaste...
Moje plaste uz dosluhuju a su siroke 50mm ,teda 2.00,hrubsie urcite nechcem...
17.06.2014 - 17:52:05
00
Ak jazdis vela cesty tak by som siel do uzsieho plasta, 1.75 az 1.9 je ideal. 1.9 by bol rozumny kompromis ak by si predsa chcel ist do terenu, na crossove jazdenie ti dezen aj hrubka bude stacit.
17.06.2014 - 19:45:53
00
pozdravujem, mám otázku ktorý plášť z Maxxis-ov je vhodný na predok na moje XC jazdenie kade tade a po všetkom :) rozrezal som Schwalbe Rocket Ron-a a potrebujem náhradu
18.06.2014 - 06:55:56
00
Ikon
18.06.2014 - 07:44:44
01
Osobne mám Racing Ralf V zmesy performance, ale Ikon je dobrá voľba, Beaver taky , poprípade Schwalbe Thunder Bolt evo pokiaľ si pretekár, gurmán...
18.06.2014 - 08:15:42
00
keyboard_arrow_up