A aj keď bude tristo FAQ vlákien, tak sa ľudia budú pýtať stále nanovo...
11.11.2016 - 10:57:27
03
A ked im napises, ze nech si precitaju par stran dozadu, tak napisu ze sa im nechce. Ja potom len obdivujem trpezlivost niekotrych jednotlivcov, ktori im to vsetko pekne vysvetlia. Tiez obdivujem Feda, ktory je pri kazdom takomto opakujucom sa jave napisat preco su galusky zle aj ked ich nikdy nejazdil :)
11.11.2016 - 10:59:55
00
Hej, je to všade, ale presne tí experti čo sa prídu sem iba opýtať aké plášte na ich typ jazdenia a dostanú vždy odpoveď podľa toho, kto je tu práve nalogovaný. Ten im napíše pár gúm, ktorý on jazdí, pridajú sa 2-3 a tým to skončí. Zbytočne sa omiela to isté na polovici strán z tohto vlákna.
Jednoduchšie by bolo, aby sa pozreli tí experti rovno do toho súboru a vybrali si jednu z kombinácií, čo ľudia jazdia. Keby som vedel, že tento súbor existuje, tak hľadám hlavne tam.
11.11.2016 - 11:01:19
02
Ty ano. Myslis, ze rovnako bude zmyslat kazdy novy user? Je este uspechom, ze pisu do tejto temy a nevytvaraju desiatky duplicitnych :) takze vlastne budme radi
11.11.2016 - 11:05:32
01
Prepacte ze som sa opytal, ale na tomto fore som sice novy.. ale system for poznam vsade je to rovanke.. topic som si precital cely. ale nikde som nenasiel co dozadu co dopredu atd.. vzdy to skonci o natahovani a pripadne ake zmesy su lepsie pripadne to utecie inde .. ako obvykle :) a vlastne kazdy rok sa objavi nieco nove na trhu takze skusenosti su vzdy ine.. takze lepsie raz sa opytat ako kupit daku blbost a potom tu pisat skusenosti ako to je zle .. :D

Zatial dakujem za kazdu radu navyse :) a ta tabulka sa bude hodit ;-) a nevdel som o nej
11.11.2016 - 11:14:38
00
Čaute chlapi, jazdíte niekto Ardenty 2,4 / 2,25 ? Mám ich na novom biku, lebo ich nebolo možné vymeniť za Ardent Race / Ikon a zvažujem či ich pustiť do sveta alebo skúsiť.
Vedeli by ste niekto tieto plášte porovnať s niečím od Schwalbe alebo od Conti ? Sú v EXO a TR, bez 3C ďženkuji bardzo pjekne! :)
11.11.2016 - 11:19:58
00
KinDo napísal:
viac ako rok rypem, aby sa zriadilo (asi moderovane) vlakno FAQ
toto je vyslovene o tom ...
Jezus, Katko a cervo - nebolo by to naozaj vhodne ?
ved niektore dotazy su tu stale dokola ...

Ked tu budes 10 rokov, tak pochopis, ze by naozaj nebolo. :) Je jedno ako velmi budes moderovat temy, ked vzdy sa novacik opyta danu vec znovu, lebo nebude citat 350 stran. Okrem toho je vo vsetkom vyvoj, cize aj ta ista otazka moze mat o dva roky znovu vyznam. Nemusis odpovedat, odpovie mozno niekto iny. :)
11.11.2016 - 11:31:17
02
Mam ich vo verzii bez TR a aj tak ich jazdim ako tubeless.

Predtym som mal Mountain kingy a tie mali vyrazne vacsi valivy odpor a nejaky velky rozdiel v gripe som nepostrehol. Ale ja jazdim na jednom velkom pieskovisku, takze grip sa tu prejavuje trochu inac.

Mal som ich v lete na dovolenke a nebol s nimi ziaden problem okrem toho, ze som jeden prerazil, ale to ma skor docinenia s mojou technikou a nie plastom.
11.11.2016 - 11:34:32
01
ManoM nebolo to myslené na teba, ale vo všeobecnosti :) tiež by som uvítal tabuľku, ak by so do toho niekomu chcelo, no ten "opakujúci sa problém" s tými istými otázkami tu asi bude stále, to sa asi vyriešiť ani nedá, no verím že viacerým, používateľom tohto fóra, ktorí sú tu už aspoň pár mesiacov a trochu to tu sledujú by to pomohlo :)
11.11.2016 - 11:39:10
00
bimjeam ja mam Ardent 29/2,25 TR EXO vzadu a celkom fajn plast celkovo, celkovo porovnatelny s X-Kingom aj ked je o nieco tazsi a malinko vacsi odpor ma..... a blato znasal X-King o nieco malo lepsie
11.11.2016 - 12:14:23
00
Jezus napísal:
... Okrem toho je vo vsetkom vyvoj, ...

ale su temy, kde vyvoj nie je, alebo nehra rolu (samozrejme odtial potial :)) ...
pripadne pocas 3 dni pride 7 rovnakych dotazov
presne na to je FAQ (mal by to mat niekto na starosti a iba linkovat relevantne debaty / pastnut nejaky relevantny text)
11.11.2016 - 12:45:39
00
Tesak napísal:
bimjeam ja mam Ardent 29/2,25 TR EXO vzadu a celkom fajn plast celkovo, celkovo porovnatelny s X-Kingom aj ked je o nieco tazsi a malinko vacsi odpor ma..... a blato znasal X-King o nieco malo lepsie

Čiže je síce ťažší, ale zato má väčší odpor a viac sa zanáša a drží rovnako. Takéto PR by ma moc nepresvedčilo :D :D
Ale Ďakujem za koment, budem vedieť, čo od toho čakať
11.11.2016 - 13:05:54
02
Stojí za hovno :D. Na ostrejšie jazdenie má o ničom grip či už na vlhkom teréne alebo v prachu a do ľahšieho terénu je zbytočne ťažký a pomalý. Nedávno som zadný rozrezal na boku, na prednom natrhol štupeľ, takže nešiel použiť bez duše. Miesto nich som na tú sadu kolies nahodil RoRo + RaRa a lepšie. Rocket Ron vpredu podstatne lepšie drží na vlhkom a mäkkom povrchu a zadný RaRa je zase podstatne rýchlejší.

Jedine kde bol dobrý, tak keď bolo na Rychlebských stezkách sucho a jazdil som Superflow. Na tom tvrdom, ujazdenom povrchu bol super.


Naposledy upravil volodaj dňa 11.11.2016 - 14:38:00, celkovo upravené 1 krát.

11.11.2016 - 13:10:34
03
nasucho ma Ardent v gripe navrch
11.11.2016 - 13:53:00
00
Hold plášť nasucho nikdy nebude v blate dobrý a zase opačne a univerzál no to je ako z ,, celoročnými pneu na aute,, ani na jedno ročné obdobie dobré.
11.11.2016 - 14:25:25
00
keyboard_arrow_up