To si ho za den dva poslal do slaka ? :shock:
Co tak sa ukecavat ze rit si zvykne ?! :wink:

Nie za den, dva, ale po jednej jazde :wink:. Moja rit to rychlo pozna a na ukecavanie som uz dost stary :), to radsej zostanem pri Gobi (komfort nad gramy v tomto pripade).
05.05.2008 - 21:56:00
00
Ja mam SLR XP a musel som si dva dni nan zvyknut pokial ma prestala bolet rit. Bracho mam zas Fizik Arione a ked presadnem na jeho bike to je lahoda, oproti SLR je komfortnejsie, neni take tvrde ako SLR, ma sice o nejake gramy viac ale nabuduce ho berem aj ja :wink:
05.05.2008 - 23:12:00
00
Ja mam SLR XP a musel som si dva dni nan zvyknut pokial ma prestala bolet rit. Bracho mam zas Fizik Arione a ked presadnem na jeho bike to je lahoda, oproti SLR je komfortnejsie, neni take tvrde ako SLR, ma sice o nejake gramy viac ale nabuduce ho berem aj ja :wink:

Tak kludne ber Gobi, je podobne Arione, trochu viac prehnute, tak na MTB. Vyborne sedlo.
05.05.2008 - 23:23:16
00
ahojte,
chcem sa opytat, ci uz niekto videl nazivo / drzal v ruke, prip. ci to uz niekto jazdi sedlo SLR XC GF 2008.
zaujima ma ten kevlarovy povrch, co je to zac, ked je to take leskle, ci sa na tom nebude clovek potit/smykat/lepit viac ako by chcel :)

Prílohy:

sellexcgel08.jpg
sellexcgel08.jpg 30.12 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2008 - 10:57:23
00
To leskle nie je kevlar. Kevlar je to v strede /to drsne/. Mozno v ton lesklom je nejaka primes, ale vo vseobecnosti - kevlar ma jedni z najlepsich vysledkov v oderuschopnosti. Je to velmi trvanliva tkanina. Môzem to potvrdit, lebo jazdim sedlo od Pells-u v zlozeni carbon skrupina, vanad lyziny, gel vypln, kevlar potah. Zalezi uz len na anatomii, ci ti bude sediet.
02.06.2008 - 13:34:58
00
SI SLR Gel Flow je zo zaciatku nenormalne tvrde a nepohodlne - ked si zoberies ze XC je o nezanedbatelnych par gramov lahsie = setrilo sa prave s gelom neviem neviem ci by som ho stel mat pod riťu :roll:
02.06.2008 - 14:31:05
00
bikerminko: no, ja som vychadzal z toho co pisali na http://www.kolokram.sk/product_info.php ... ts_id=2326 teda podla nich je kevlar aj to leskle, co sa mi prave nezdalo..

Paci sa mi to sedlo, len zvazujem ci sa oplati ist do toho XC, alebo staci "obycajne" SLR GelFlow.
teraz mam XP, ale obcas mam pocit ze by mi ten otvor v strede pomohol...
02.06.2008 - 16:13:11
00
SI SLR Gel Flow je zo zaciatku nenormalne tvrde a nepohodlne - ked si zoberies ze XC je o nezanedbatelnych par gramov lahsie = setrilo sa prave s gelom neviem neviem ci by som ho stel mat pod riťu :roll:


ake je SLR GelFlow neskor ako "po zaciatku" ? zvykol si tvoj zadok, alebo sa prisposobilo to sedlo?
ma este niekto skusenosti (pozitivne alebo negativne) so sedlom SLR vo verzii s dierou, teda Gel Flow ?
vdaka :)
05.06.2008 - 12:47:21
00
To sedlo je vyborne s gatkami Casteli ,Orbea no ked si dam Orca tak ma tlaci riť aj ked ju mam trenovanu :evil: Logiku do toho netahaj nechapem preco je to tak, su to kvalitne gate s menom ze Orca De Luxe Bibs :lol:
05.06.2008 - 14:05:17
00
SI SLR Gel Flow je zo zaciatku nenormalne tvrde a nepohodlne -

Jazdím SLR Gel Flow už styri roky a celkom mi vyhovuje. Samozrejme, že vtedy ešte nevyrábali kevlarové-karbonové-aramidové (nehodiace sa vymazať), je potiahnuté jahňačinkou.
A nemusím nosiť gate Castelli, stačia 9-eurové od Hofera...
05.06.2008 - 15:04:12
00
Jazdím SLR Gel Flow už styri roky...

A tu je pes zakopany. Ty jazdis 4roky jedno sedlo a ja sa cyklistike nevenujem ani rok. Tie Casteli su ligt cyklogate tj kvalitne boxerky+cyklovlozka beriem si ich na kratsie vyjazdiky a na to davam kapsace.
05.06.2008 - 15:08:42
00
Nuž a ja si dám cyklogate a pod to nič... Možno v tom budeš mať problém, že je veľa vrstiev.
05.06.2008 - 15:17:42
00
Necitas pozorne. Casteli gate a kapsace su v pohode. Nepohodlne su mi z neznamych dovodu jedny klasicke elastakove cyklo gate pod ktore samozrejme nenosim nic.
05.06.2008 - 15:22:20
00
ma este niekto skusenosti (pozitivne alebo negativne) so sedlom SLR vo verzii s dierou, teda Gel Flow ?
vdaka :)

jasne, prvy pocit - hnusne tvrde, ale neskor OK, po 100 km maratone uplne super... jazdim uz rok a neviem vynachvalit, aj ked som sa ho bal ako cert kriza. (predtym Fizik Dolomity, Spesl Avatar atd) Prestali mi trpnut gule a ustupila bolest krizov, hlavne pri dlhych trasach...
05.06.2008 - 16:21:27
00
jasne, prvy pocit - hnusne tvrde, ale neskor OK, po 100 km maratone uplne super... jazdim uz rok a neviem vynachvalit, aj ked som sa ho bal ako cert kriza. (predtym Fizik Dolomity, Spesl Avatar atd) Prestali mi trpnut gule a ustupila bolest krizov, hlavne pri dlhych trasach...


ty zjavne vies co som chcel pocut :) resp. v com je moj problem :)
05.06.2008 - 17:29:26
00
keyboard_arrow_up