Ked dam bike do servisu pridem za 2 dni a bike je poskrabany ako sa ohradit ked to zavinil servismann hrubim zaobchadzanim stalo sa mi to na garancnej.
Rozculuje ma to ze ked idete skusat novy bike sa pomali ani dotknut nicoho aby sa nahodov neposkodil a ked si ho kupite uz ***** na to ci ho v servise poskrabe abo nie viem ze to nerobi zchvalne ale sere ma to je ine ked sa ***** sam a poskrabem sam je to ok ziadny previneli pocit nemam ale ked to spravïa v servise
tak vrrrrrrrrrrr.
PROSTE KED TEN BIKE ZLOZIA V SERVISE KRASNE BEZ SKRABANCOV TAK PO MESIACI KED SIO HO OD NICH KUPIM NEMOZU DAVAT POZOR!!!!

a NEPISTE TU REAKCIE TYPU V AKOM SERVISE SOM BOL A COJAVIEM CO BOL SOM NORMALNE v AUTHORE TRENCIN
14.07.2005 - 19:08:24
00
clovece trpis nejakou psychickou poruchou alebo co ???

tusim si uz tento problem riesil v hodnotnom svojom prispevku "Zdrety Lak"

nechapem o co Ti ide ??? chces tu vyprovokovat niekoho alebo co ??? ci chces, aby sme ta lutovali ???

nepoznam servis, kde by ti umyselne chceli poskriabat bike (aj ked vylucene to nie je) neviem aky typ skrabancov mas na mysli...a vobec...preco sa tu rozculujem, kvoli takemu dementovi co nema nic ine na praci ako sledovat ci mu cez noc nepribudol novy skrabanec...radsej sadni na toho svojho milionoveho tatosa a chod sa prevetrat do lesa, hadam konecne prides na ine myslienky....
15.07.2005 - 03:44:28
00
Neviem čo tu vyplakávaš. Rob si všetko sám a nemusíš sa báť, že ti niekto niečo odrie. Ináč to je pekná kravina rátať škrabance. A ak na tom tak bazíruješ, zájdi do nejakých poriadných farby laky, a tam ti namiešajú tú tvoju farbu do spreja a môžeš sa vytešovať. Kua.
P.S. to ma teda nikdy nenapadlo merať si výšku a súmernosť nápisov.
15.07.2005 - 12:39:55
00
neviem, ale ja by som reagoval tak isto a urcite nie preto, ze pocitam skrabance, chlapec si kupi novy bajk za nemalo penazi a nejaky .uj ho poskriabe a este za to vezme peniaze, aj ja mam taku skusenost, len s tym rozdielom ze to bol otec kamosky, ktoremu som dal zlozit a nastavit bajk (predtym pracoval ako servisman byciklov) ked som si pon prisiel tak mi oznamil, ze bol problem s uplne novym predstavcom guizzo, pri dotahovani(na krv) mu praskol srob ktory chcel odborne odstranit vrtackou, ktora mu zrejme odskakovala, lebo poskriabal cely povrch a zvacsil priemer otvoru na srob, ked sa ho snazil odvrtat, pri povolovani praskol druhy srob, imbusom mi pretocil vsetky sroby na v-ckach aj na jezkovi, ohol mi trubku na vidle, lebo spustil jezka pod uroven predstavca a preto praskol srob na predstavci, lebo sa trubka podala, cize popraskala aj farba na predstavci. dal som mu nove bowdeny a ked som ich potom rozobral boli na koncoch spostene a ostre, nevedel ani brzdu nastavit a stredove keby som nebol do tyzdna menil tak by som ho urcite privaril ku kostre a co ma to vsetko stalo? iba 300sk za jeho sluzby, ktore si s usmevom vypital a zniceny predstavec za 500sk a nastavenie bycikla v servise (plna spokojnost) za 350sk + novy predstavec za 700sk. teraz to dolezite, nechcel som byt vulgarny pretoze to je otec kamosky, tak som mu slusne povedal, ze co mam ako teraz robit a on sak sa da opravit, vtedy som sa neovladol a pekne som mu povedal "naval prachy za robotu a oprav predstavec a uz o tebe nechcem ani pocut" takze stretnut takeho "servismana" tak mu ***** s prvou vecou, ktoru chytim do ruky, v tvojom pripade to bude asi tazko dokazatelne, pretoze sa urcite budu branit, ci si si ten skrabanec uz nedoniesol
15.07.2005 - 13:50:18
00
stan - super som sa nasmial na tvojej historke ... z toho rovno mozes spravit dokument :) (aj ked tebe asi moc do smiechu nebolo) inak so servismi mam aj ja nedobru skusenost (aj ked nie s oskrenym lakom - aj to sa obcas stane) prave preto je najlepsie sa naucit opravit si vsetko sam doma ... to je najistejsie :) v servise v pohode spravia veci ktore vedia, ale ked su v niecom bezradny tak to urobia len na oko aby to akotak islo ale nehrabu sa v tom aby odstranili tu hlavnu zavadu - napr. som mal problem s kotuckami oni ich iba tak akoze dostelovali a ked som im povedal ze ale to neni ono - maju sa chovat inac tak povedali ved brzdia ... no ale to brzdi aj babkin 40 rocy ruski bike ...
15.07.2005 - 14:42:49
00
Duro> Mal si sa ohradiť hneď, podľa možnosti pumpou zn. Silca. Ale takú asi nemáš, teraz sa vozia také malé prdítka, s ktorými sa nedá poriadne ohradiť... A najlepšie po krížoch, nie po hlave, aby neosprostel ešte viac, ani po nohách, aby náhodou neokrivel. Alebo ešte po rukách, však ich už má aj tak dosť kyptavé, nepokazíš ich viac ...

Stan> No ja by som tú kamošku nielen pretiahol, ale aj nabúchal, aby mal otecko radosť a prípadne mu aj povedal "... a už o tebe nechcem ani počuť!"!
16.07.2005 - 23:05:16
00
Nijak, to by si tie skrabance (ktore si mal uz skor) musel mat pekne zdokumentovane. A dokumentovat skrabance znamena mat ku kazdemu fotografiu, a miery. A to este nie je vsetko, musel by si to mat overene u notara a pekne kazdy skrabanec zvlast.
Tiez si myslim, chod radsej jazdit, ak ti v servise nic neznicia a dokonca sa im podari aj nieco nastavit... je to OK.
Inak tiez mam od bovdenu orajbany lak atd. Sem tam sa dobre v lese natiahnem, potom sa povystieram, oprasim seba a bicykel a pokracujem, ale naco je dobre pocitat skrabance neviem. Ked to bude uz totalne hnusne bud to predam, alebo prestriekam :-)
17.07.2005 - 20:54:41
00
2Duro,toto je diskusne forum a nie chat pre psychicky narusenich magorov.SUPER KUPIL SI SI SVOJ PRVY "DRAHY" BIKE A MUSIS BYT NENORMALNE NADRZANY Z TOHO AKY JE KRASNY.

Kazda tvoja tema je akoby ju pisal ten najvecsi ( dopln si nadavku aku chces ) .

NACO SI SI KUPIL BIKE ?!? ABY SI SA NAN POZERAL ALEBO JAZDIL ?!? UVEDOM SA , BYT ADMINOM UZ DAVNO MAS BAN .

Predpokladam ,ze teraz na mna vulgarne zautocis , ale je mi to jedno , o ludoch ako si ty si myslim svoje .
19.07.2005 - 17:49:41
00
hmm duro fakt si magor....mne pomaly ani nevidno napisi aku mam znacku a nie to aby som pocital skrabance...to ked budes ten biek prevazat na streche vozidla si myslis ze sa ti neposkrabe.....???ho radsej predaj a kup si kolobezku
19.07.2005 - 19:41:03
00
Pocuj ty to nechapes ja ten bike nemam na divanie ja sa niekedy aj ***** aby si vedel skrabance neratam!!!

Ale ***** ma ked to spravi nejaky supacky mechanik a teraz si odpust poznamku typu sak si to oprav sam ano bol som na garancke ty kok....
Nebavi ma tebe a niektorim kok... ako si ty odpisovat individualne ja neratam skrabance!!!!
Ked mas Jaguara za 5 000 000 das ho do servisu na garancnu oni ti ho poskrabu ty sa budes smiat ze to neva??? ale aj tak si ma nepochopil niekedy ked budem mat viac casu rad ti to vysvetlim inou jednoduchsou pre teba pochopitelnejsou cestou.

Chudak si ty ja mam bicak 40 ta bez to pi... ty ektomorfny zasran a vystrel!!!

Zijem velmi aktivny vyrovnany racionalny zivot ze si nemam cas ani .....


Ak si ma predstavujes ako nejakeho chudaka tak sa ti mozem ukazat aki vyadam a spadne ti sanka Nech zije NAPOSIM!!!!!!!!

P.s MImochodom tie hayes su super mam hfx 9 hd
19.07.2005 - 21:30:38
00
hayes11 napísal/a:
-------------------------------------------------------
> hmm duro fakt si magor....mne pomaly ani nevidno
> napisi aku mam znacku a nie to aby som pocital
> skrabance...to ked budes ten biek prevazat na
> streche vozidla si myslis ze sa ti
> neposkrabe.....???ho radsej predaj a kup si
> kolobezku

Ked ho bude prevazat na aute nalepia sa mu nan musky a to uz asi chlapca neznesie a skoci z balkona ( samozrejme nas najprv oboznami aka krivda sa mu stala )

Ked ti nevidno ani znacku an rame aspon vidno ze jazdis a nehladas skrabance jak duro ( BOHATSTVO , az ma napina ze ma rovnake meno ako ja :( )
19.07.2005 - 21:32:45
00
ďuri napísal/a:
-------------------------------------------------------
> hayes11 napísal/a:
> --------------------------------------------------
> -----
> > hmm duro fakt si magor....mne pomaly ani
> nevidno
> > napisi aku mam znacku a nie to aby som
> pocital
> > skrabance...to ked budes ten biek prevazat
> na
> > streche vozidla si myslis ze sa ti
> > neposkrabe.....???ho radsej predaj a kup si
> > kolobezku
>
> Ked ho bude prevazat na aute nalepia sa mu nan
> musky a to uz asi chlapca neznesie a skoci z
> balkona ( samozrejme nas najprv oboznami aka
> krivda sa mu stala )
>
> Ked ti nevidno ani znacku an rame aspon vidno ze
> jazdis a nehladas skrabance jak duro ( BOHATSTVO ,
> az ma napina ze ma rovnake meno ako ja )
>


Pocuj ty to nechapes ja ten bike nemam na divanie ja sa niekedy aj ***** aby si vedel skrabance neratam!!!

Ale ***** ma ked to spravi nejaky supacky mechanik a teraz si odpust poznamku typu sak si to oprav sam ano bol som na garancke ty kok....
Nebavi ma tebe a niektorim kok... ako si ty odpisovat individualne ja neratam skrabance!!!!
Ked mas Jaguara za 5 000 000 das ho do servisu na garancnu oni ti ho poskrabu ty sa budes smiat ze to neva??? ale aj tak si ma nepochopil niekedy ked budem mat viac casu rad ti to vysvetlim inou jednoduchsou pre teba pochopitelnejsou cestou.

Chudak si ty ja mam bicak 40 ta bez to pi... ty ektomorfny zasran a vystrel!!!

Zijem velmi aktivny vyrovnany racionalny zivot ze si nemam cas ani .....


Ak si ma predstavujes ako nejakeho chudaka tak sa ti mozem ukazat aki vyadam a spadne ti sanka Nech zije NAPOSIM!!!!!!!!

P.s MImochodom tie hayes su super mam hfx 9 hd
19.07.2005 - 21:47:32
00
ďuri napísal/a:
-------------------------------------------------------
> hayes11 napísal/a:
> --------------------------------------------------
> -----
> > hmm duro fakt si magor....mne pomaly ani
> nevidno
> > napisi aku mam znacku a nie to aby som
> pocital
> > skrabance...to ked budes ten biek prevazat
> na
> > streche vozidla si myslis ze sa ti
> > neposkrabe.....???ho radsej predaj a kup si
> > kolobezku
>
> Ked ho bude prevazat na aute nalepia sa mu nan
> musky a to uz asi chlapca neznesie a skoci z
> balkona ( samozrejme nas najprv oboznami aka
> krivda sa mu stala )
>
> Ked ti nevidno ani znacku an rame aspon vidno ze
> jazdis a nehladas skrabance jak duro ( BOHATSTVO ,
> az ma napina ze ma rovnake meno ako ja )
>




JAsne ze vas oboznamim bo va sbavi na tie moje koko... odpisovat citite sa dolezity
19.07.2005 - 21:49:27
00
ďuri napísal/a:
-------------------------------------------------------
> hayes11 napísal/a:
> --------------------------------------------------
> -----
> > hmm duro fakt si magor....mne pomaly ani
> nevidno
> > napisi aku mam znacku a nie to aby som
> pocital
> > skrabance...to ked budes ten biek prevazat
> na
> > streche vozidla si myslis ze sa ti
> > neposkrabe.....???ho radsej predaj a kup si
> > kolobezku
>
> Ked ho bude prevazat na aute nalepia sa mu nan
> musky a to uz asi chlapca neznesie a skoci z
> balkona ( samozrejme nas najprv oboznami aka
> krivda sa mu stala )
>
> Ked ti nevidno ani znacku an rame aspon vidno ze
> jazdis a nehladas skrabance jak duro ( BOHATSTVO ,
> az ma napina ze ma rovnake meno ako ja )
>


MOje topici maju najvacsiu navstevovanost ta su seci koko... asi nie asi ich to zaujima naju podobne trable!!!
19.07.2005 - 21:51:05
00
sevas Duro...

podla mna spravis dobre ked zavolas na 0800117878
alebo ak chces tak navstiv www.linkadeti.sk
19.07.2005 - 22:12:39
00
keyboard_arrow_up