Need a help...
Chcel by som si vybrat niektory z tychto ramov:
RB Monster HT
RB Bandit FR
Duncon Pitbull

S FR este iba zacinam,preto neviem ci by bol pre mna full (RB Bandit FR) vhodny,ale na drhu stranu uz mam kupenu 150mm dvojkorunku a ta sa na HT moc nehodi.Prosim,pomozte mi s vyberom,alebo ak poznate nieco podobne za prijatelnu cenu co ma navarky na V-brake...najlepsie bude ak budete pisat z vlastnej skusenosti
Dakujem
01.11.2004 - 09:38:46
00
No videl som uz aj HT su SuperMonsterom, takze bud v pohode.
Ale skusenosti s FR nemam takze viac neporadim.
01.11.2004 - 09:47:08
00
Myslim normalne,nie take haluze (kebyze mam na Supermonsteru tak mam aj na full :-)) Ja som videl cestak so supermonsterou,je to v skoro kazdej galerii...
01.11.2004 - 11:51:17
00
Vie niekto niečo o ráme Vector Explorer ?
13.12.2004 - 15:09:20
00
Vector Explorer ja dobry ram ale lepsi je Vector Explorer fx.
15.12.2004 - 20:11:13
00
Vectory su zbytocne tazke, okrem toho minulorocne modely ramov mali problemy s vibrovanim zadnej stavby pri brzdeni s hydraulikami
15.12.2004 - 23:10:32
00
Geroy vsetka rymi maju akolo 1,3kila pochybujem ze je to tazke a jedine explorer fx ma 2,3kg ale ten je na zjazd a spevneny.a asi sii skusal kazdy s nich ked vies ze maju preblem z vibrovanim,co je uplna sprostost.
16.12.2004 - 20:31:28
00
Vector Explorer váži 2,1kg-je to snáď veľa
20.12.2004 - 11:22:05
00
Chcem kúpiť rám KTM team edition viete niečo oňom, váhu prípadne čo stojí
28.01.2005 - 00:00:17
00
Vecka na FR biku ??? co ti ja viem, ja by som radsej na tvojom mieste zvolil nejake kotucky, hoc aj len mechaniky, ved staci ze chytis nejaky vacsi suter alebo koren, alebo obruvnik a budu ti tie Vecka skrtat....
28.01.2005 - 15:14:06
00
Najlepšé su tie celozapružené. Aj suseda kupila také delo vpredu aj zadu to ma tu zapruženu vidličku. Hovorila že to bolo drahe jak hovado, ale že to kupili v Metre, tak sa jej to dobre kupovalo iba za 4600 korun. Keby že to kupuje v obchde s bajkama tak by to stalo aj 10000 korun né? Tak si myslim, že to je v tych supermarketoch lacnejše aj o polovicu len nemam kartu.
21.02.2005 - 20:19:25
00
Nexapem kto je ten traper Johnyx z Trnavy (teda myslim ze je odtial).
Ak chce zaujat recovou vadou (skor gramaticko-slangovou), tak nech ide na POKEC a nie na takyto seriozny web.
A ten nick je taaaaaak originalny...zeby som mal veeeeeelmi podobny???

Nevravim, ze treba dodrziavat gramatiku do poslednej bodky, aj ja napr. vynechavam diakritiku (bo som zvyknuty na anglicku klavesnicu a ked prepnem na SVK tak pisem same "yuvačka"), ciarky tiez nemusia byt vsade, no treba pisat ZROZUMITELNE pre vsetkych. Som zvedavy, kolko ludi z vychodu to desifrovalo...
21.02.2005 - 22:44:34
00
Aby si sa nepototo. Chcel som iba vniesť trochu zábavy do toho sucheho pokecu, pretože to nemalo žiadnu šťavu. Nedávno som sa tak nudil, že som si v návale depresie v starom Vele prečítal článok "Celopéro za čtyri tisíce", čo ma motivovalo k troche humoru. Inak som Jano z Trenčína. Predtým som jazdil DBR štvorčap so SIDom v predu aj vzadu, a momentálne mi na vianoce Ježiško doniesol full Meridu z SPV. Čo sa týka toho odpruženia, na XC a maratony jednoznačne štvorčap, a ak sa hrá aj na váhu, tak skôr so vzduchovými tlmičmi. Jazdil som chvílu aj na Scotte so SIDom, ale jednočapy sú skôr pre pohodárov, ktorým nevadí permanentné mierne húpanie. Ale na druhú stranu sú to zasa lepšie žehličky terénu, a niektorí kamoši nedajú na ne dopustiť. Je jasné, že ideálny tlmič asi nikto nikdy nevymyslí, a vždy bude o kompromise, a bude mať niečo pre a proti ako SPV od Manitou, ktoré zasa nereaguje na šlapanie, ale ani na malé nerovnosti. Preto je na každom, aby sa rozhodol čo potrebuje, aký terén jazdí najčastejšie, a čo chce aby jeho tlmič dokázal, pretože všetky systémy, ktoré zatiaľ sú na trhu sú iba kompromisy buď alebo... Johnyx
23.02.2005 - 22:25:33
00
ja mam explorer fx nic mi tam nevibruje a je to si myslim dobry ram za 4500sk,som s nim spokojny,je tuhy a na take enduro ako stvoreny....
26.02.2005 - 21:13:17
00
ja jazdim freeride na VECTOR EXPLORER uz druhym rokom a ked vravim ze freeride tak statocny a ten ram neni ani skrabnuty.je to hadam naj ram aky som kedy mal.bracho ma leadera a to je dlhe ako sloni ko... .vazne je dobry a take sprostosti ze ci tazky alebo lahky su bezvyznamne lebo ked tam das sponovak dh rajdy a podobne veci tak ti je vaha uprdeli.ale ram je super
27.02.2005 - 10:17:49
00
keyboard_arrow_up