makoxc: veď si tam daj miesto tlmiča kúsok latky s 2 dierami vzdialenými 190mm ;)
a ešte môžeš napísať pm jezusovi, ktorý jazdí dawg 2005 alebo 2006, nech ti zmeria rozmer tlmiča.
11.04.2010 - 14:54:54
00
2MAcroo: neviem si predstavit jazdu na bajku aby mi tam chybal co i len jeden prevodnik...

2Raver:no veru nenapadlo,, ak by som ta mohol poprosit hodit mi sem ten mail moc by si mi pomohol a konecne by som si bol na istom..diky


A vyhladavace nepoznas, ci co? :@

http://www.kaktusbike.sk/kona/?kontakt
11.04.2010 - 18:49:11
00
PM som dostal, ale odkaz na tuto temu v sprave nebol, takze som ju nasiel len nahodou. Keby bol nazov temy nieco na styl "Aky rozmer tlmica na Kona Dawg?", tak by som si to asi precital, ale temy s nazvom ako je tato v drvivej väcsine pripadov ignorujem (preco asi, ze?).

No a k veci: To co je na fotke ani nahodou nie je Dawg 2005. Tipujem to na Dawg 2003. Tipujem podla toho, ze som po velmi zdlhavom a tazkom hladani na webe cez Google (asi 5 sekund) nasiel TOTO - hned prva fotka. Takze odporucam najprv zistit o aky modelovy rocnik ide a az potom riesit co za rozmer tlmica tam ma ist.

Nie som si isty, ci v Kaktuse budu vediet o tak starom type ramu zistit info, ale za pokus nic nedas. Ak vies po anglicky a chces sa dopracovat k vysledku co najskor, tak napis rovno na adresu Joe@konaworld.com, poziadaj o identifikaciu rocnika ramu podla vyrobneho cisla ramu a o rozmery tlmica pre prislusny rocnik ramu.
11.04.2010 - 19:23:49
00
tak to ma mrzi ze som ti neulahodil s nazvom mojej temy ale vidis si sikovny a nasiel si....
mne ten clovek co mi predval ten ram tvrdil nieco ine tak ma ani nenapadlo sa zamyslat nad starsimi rocnikmi..
diky moc za radu! ide tam 165mm a aj na vahadle je to vidiet...
11.04.2010 - 20:53:27
00
Tu vobec nejde o to ci si mne ulahodil. Mna tato tema vobez nezaujima a preto som ju ani necital kym som nedostal PM. A skoda, ze si nepochopil alebo nechcel pochopit co som napisal - Ty chces od ludi pomoc, ale ani nevies napisat spravne vystizny nazov temy, aby si ju ludia, ktorych sa moze tykat, precitali? Nabuduce sa pomoci mozno nedockas a o tom to je. O nicom inom.
11.04.2010 - 22:48:07
00
jasne ja viem co si s tym chcel povedat a vklude...nabuduce budem vediet a nazov temy rozpisem nech je hned jasne o com ta tema je...a este raz dakujem!
12.04.2010 - 16:27:18
00
keyboard_arrow_up