Nazdar! No ja uz som uplne v koncoch... lebo mi kazdy hovori nieco ine...
Chcem si kupit novy bike na ktorom sa daj zajazdit aj XC ale ne len to, tak teda da sa na Large Ruskus jazdit XC? a nebude potom zas moc nemotorny na nejaky ten street alebo free?? Alebo na Avalnche, ak tam supnem nejaku 130 vidlu alebo necham 100 no neviem to ja asi jedno ale da sa na Avalanche jazdit aj nejake skoky, popripade fakt ze lachky street a free? Ten Ruckus vo velkosti Large ma asi tak 18.5" tipujem lebo Medium ma okolo 17" a Avalanche L. no to je moc 19" tak by som vyskusal Medium... no proste ja by som potreboval sa nakazdom biku previezt aspon na biley a spat... aby som vedel o com to je,ale nomozem tak mi prosim poradte.
10.09.2005 - 01:36:26
00
myslim, ze hlavne by si si mal ujasnit co chces jazdit....

lebo sa mi zda, ze okram trialu, DH a flatlandu si spomenul vsetko...
10.09.2005 - 08:22:58
00
No jo ja viem, ale teda lepsie sa opytam, kratsie teda:) da sa na tom Ruckusovi jazdit nejake XC alebo vobec nie?
10.09.2005 - 12:32:10
00
2 SkyRainbow: k tomu Ruckusovi dat sa da ale ta geometria ramu je na nieco ine ale nie je to az tak brutalne aby sa nedalo resp aby to robilo v terene nejaku vaznu neplechu. mozno ze len pri tazsich vyslapoch ta bude asi dvihat na zadne ale je to dan za tu geometriu na street atd na co vlastne je usposobeny. ale dole kopcom to bude v poho :-)
10.09.2005 - 22:01:20
00
keyboard_arrow_up