Čo vy na to? :roll:
03.07.2007 - 22:34:30
00
Už len asi z princípu AVID.
Veď Avid je Avid. Pokiaľ však viem, tak Avid Juicy 5 je ako AJ7, ale namôžeš si regulovať citlivosť páčky a pokiaľ viem, tak AJ3 je ako AJ5, len má napevno prirobenú tú gumičky na konci hadičky. Aha a ešte aj zmes platničiek.
A čo z toho vyplýva? Že Juicyny 3 sú vlastne Juicyny 7, takže naváhaj :D

Ak však tliacham blbiny, tak sa vopred ospravedlňujem.
03.07.2007 - 23:39:46
00
Už len asi z princípu AVID.
Veď Avid je Avid. Pokiaľ však viem, tak Avid Juicy 5 je ako AJ7, ale namôžeš si regulovať citlivosť páčky a pokiaľ viem, tak AJ3 je ako AJ5, len má napevno prirobenú tú gumičky na konci hadičky. Aha a ešte aj zmes platničiek.
A čo z toho vyplýva? Že Juicyny 3 sú vlastne Juicyny 7, takže naváhaj :D

Ak však tliacham blbiny, tak sa vopred ospravedlňujem.


ked si odmyslis vahu a dizajn tak mas vcelku pravdu ;-] ale simano ma tiez velmi skvele brzdy cize ja by som asi to co lepsie sadne do ruky .. packa alebo to co je lacnejsie
04.07.2007 - 06:44:17
00
Viete ze aj ja som si myslel ze tie Avidy, ak ako pise whiteboss rozdiely su tam nepatrne samozrejme avid 7 je uz ina kava ale z principu by mali mat podobnu konstrukciu...maju sa mi zda mineralne brzdiace dosticky....no ja len ze jeden biker mi tvrdil ze sa dost prehrievaju a ze v tomto smere su Shimana lepsie no cim viac citam tym viac ludi neda dopustit na Avidy... :roll:
04.07.2007 - 08:20:28
00
ja jazdim uz druhy rok s bb5 avid a som maximalne spokojny, sice mechaniky ale super
04.07.2007 - 12:27:13
00
Ja by som sa tiez priklonil k Avid. Chybu ale neurobis ani s jednymi ani s druhymi...sakra ber tie AVID, uz len koly designu a renome... :)
04.07.2007 - 13:44:38
00
Jazdím Juicy 7. Sú to ozaj super brzdy. Jednu vec by som im vytkol. Pri dlhšom zjazdovaní sa prehrievajú a strácajú brzdný účinok. Ale to by pri mojich 100kilách robila asi každá brzda, nie?
04.07.2007 - 16:27:44
00
az by dotycny mal este zaujem o tie juicy 7, tak tu su v celku za dobru cenu, sice rocnik 06, ale cena to vyvazuje :wink:
http://www.kupkolo.cz/produkty/Komponen ... _2458.html
04.07.2007 - 18:29:55
00
Ja by som sa tiez priklonil k Avid. Chybu ale neurobis ani s jednymi ani s druhymi...sakra ber tie AVID, uz len koly designu a renome... :)


Avid je v poho, aj keď ja sa na Deorečka nesťažujem... :wink:
04.07.2007 - 19:09:06
00
Jazdím Juicy 3,dobré brzdy,ale na môj vkus by mohli mať rýchlejší nástup nedajú sa nastaviť na rozdiel od sedmičiek,tie deorka nemám vyskúšané,ale brácho má LX a pochvaluje si.Osobne na budúci rok prejdem asi na XT,alebo Formule. 8)
04.07.2007 - 20:02:43
00
No presvedcili ste ma chalani :)
05.07.2007 - 10:20:12
00
Jazdím Juicy 3,dobré brzdy,ale na môj vkus by mohli mať rýchlejší nástup nedajú sa nastaviť na rozdiel od sedmičiek,tie deorka nemám vyskúšané,ale brácho má LX a pochvaluje si.Osobne na budúci rok prejdem asi na XT,alebo Formule. 8)


No tie 7-micky tiez nenastavis tak, aby mali okamzity nastup. To nastavovanie som zatial nevyuzil, kedze ich mam stale nastavene defaultne na najrychlejsi nastup a predpokladam, ze takto su nastavene origtinal aj 5-ky a 3-jky. Este rychlejsi nastup sa da dosiahnut, ak platnicky prinutis, aby boli blizsie ku kotucu...Ja som to urobil tak, ze som dal dolu koleso, potom som zabrzdil naprazno, platnicky sa stiahli uplne k sebe a rostiahli sa len o kusok. potom som medzi ne vtesnal kotuc - to znamena, ze nezostala ziadna medzera medzi kotucom a platnickami. pozadovanu medzierku som dosiahol vlozenim tvrdeho papiera medzi kotuc a platnicky a postlacanim brzdy...Ale potom zase skrkal kotuc, tak som ich dal do povodneho stavu a som spokojny...
06.07.2007 - 10:06:35
00
ja by som urcite bral avid mas to skoro take iste ako avid 5 06 a to su fakt dobre brzdy ty porovnavas avid s nejakymi deore
18.07.2007 - 11:54:19
00
ja by som urcite bral avid mas to skoro take iste ako avid 5 06 a to su fakt dobre brzdy ty porovnavas avid s nejakymi deore

si jazdil niekedy deore ? ja som chcel avid 7 ale cim viac ludi a recenzii som cital a pocuval tym viac som dospel k nazoru ze deore su bezudrzbove oproti avidu kde hlasili vytekanie kvapaliny, zle kotuce, pri pade moznost stratit ten cerveny cudlik strata vykonu caste zavzdusnenie atd. je pravda ze som ich nikdy neskusal ale deore vpredu ma nikdy nenechala vstichu ani pri dlhych zjazdoch kde som musel v kuse brzdit ziadny fading, pri krizovych brzdeniach ta nehodi cez riadidla (nepatria medzi najsilnejsie a ani nemaju najostrejsi nastup) ale za tu cenu mas super brzdu a ziadny problem, v zadu mam lx a tam sa mi zablokoval jeden piestik, inac vyborne recenzie su na SAINT-y
20.07.2007 - 08:54:12
00
ja by som urcite bral avid mas to skoro take iste ako avid 5 06 a to su fakt dobre brzdy ty porovnavas avid s nejakymi deore

si jazdil niekedy deore ? ja som chcel avid 7 ale cim viac ludi a recenzii som cital a pocuval tym viac som dospel k nazoru ze deore su bezudrzbove oproti avidu kde hlasili vytekanie kvapaliny, zle kotuce, pri pade moznost stratit ten cerveny cudlik strata vykonu caste zavzdusnenie atd. je pravda ze som ich nikdy neskusal ale deore vpredu ma nikdy nenechala vstichu ani pri dlhych zjazdoch kde som musel v kuse brzdit ziadny fading, pri krizovych brzdeniach ta nehodi cez riadidla (nepatria medzi najsilnejsie a ani nemaju najostrejsi nastup) ale za tu cenu mas super brzdu a ziadny problem, v zadu mam lx a tam sa mi zablokoval jeden piestik, inac vyborne recenzie su na SAINT-y


v tomto ohlade vies viac :oops: no neva
20.07.2007 - 14:44:07
00
keyboard_arrow_up