zdar, neviete nahodu o nejakej firme ktora sklada biky podla poziadaviek zakaznika? a alebo nejaku www stranku to by bolo supeer,, dikes moc
14.07.2004 - 15:56:21
00
Nazdar pravdaze viem.....nechcem robit reklamu ale je to manik z Francovej Lhoty vola sa Vladimir Kamler. Neviem odkial si ci to nebudes mat daleko ale Francova Lhota je asi 5km za hranicnym prechodom Lysa pod Makytou. Tento chlapik je dost namakany a dost sa vyzna. Posklada ti co mu povies a este ti aj doporuci. Dovaza veci zo Svajciarska. Ak si zo Slovenska tak mas zlavu a este ak to budes platit v EUR tak dalsia zlava... mne to robilo asi
-1000Sk na zlavach. Ked si das unho poskladat bike tak ta to vyjde asi o 5000 az 10000Sk lacnejsie ako na slovensku v tom najlacnejsom obchode a to neprehanam len hovorim zo svojej skusenosti. Da ti zadara Stojan, flasu, neopren na ram a na packy od brzd a este mi dal aj nalepky na skraslenie...su to len malickosti ale aj to robi umenie predaja...
27.07.2004 - 14:26:47
00
Na 100% suhlasim s Inzom je to super obchod lebo je tam pomaly vsekto o 1/4 az 1/3 lacnejsie ako na Slovensku, a ten chlapik sa celkom vyzna jedine minus su otvaracie hodiny ak ich chcete vediet ozvite sa az sa tam zbytocne neprezeniete ako ja!
13.08.2004 - 10:56:15
00
skus podhodit nejake tel. ciselko, alebo mail(neverim,. ze ho ma, ale dufam.. ;-)) ).... nech mu zavolam a popytam sa co a ako...
Vdaka...
30.08.2004 - 10:58:44
00
keyboard_arrow_up