Ahoj.

Cital som viacero clankov, kde pouzivatelia Chariot Cougar vozika pouzivali ho aj ako kocik. Ide totiz o to, ze casom bude vozik pre nas vec, ktoru budeme musiet mat, ale skladovat doma 2 haraburdy - kocik aj vozik by som nerad. Na strankach Chariotu su videjka, aj niekolko postov sa zmienuje o tom, ze sa to da vyriesit tak, ze Chariot pouzivali od narodenia ako kocik a ked dieta vyrastlo, pouzivaju ho aj ako kocik aj vozik za bicykel. Bolo by to prakticky za jednu cenu kupovat kocik + lacnejsi vozik, alebo zaplatit za Chariota a mat vystarane obidve varianty, ktore doma zaberu len jedno parkovacie miesto. Dokonca je vraj s Chariotom jednoduchsia manipulacia ako s normalnym kocikom, nakolko je lahsi a nie je problem pre mamicku s nim nastupovat do MHD, je vraj aj pohodlnejsi pre babo, nakolko ma velke odpruzene kolesa, dostanete sa vsade, nie je problem v zime, v dazdi... proste jeden univerzalny dopravny prostriedok od narodenia do 4-5 rokov. No to su vsetko nazory ludi, ktori to takto vyriesili a su velmi spokojni. Ma niekto opacne skusenosti, ze to takto zamyslal, ale nejde to a klasicky kocik je nutnost? Samozrejme ze Chariot by sa pouzival spociatku s Baby Vivy vloznou taskou http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=1066&sekcia1=40&sekcia2=50&sekcia3=115&sekcia4= a pouzival by sa len na kocikovanie, nie bicyklovanie.

Dakujem za skusenosti.
10.08.2012 - 11:32:48
00
Kolega, co mal dieta v baby Bivy akurat vravel, ze je v tom strasne teplo a je to tak na mesiac. Ale zalezi od toho ako rychlo dieta rastie. Potom v zime je ten Chariot podstatne nizsie pri zemi ako kocar cize dieta je "blizsie" snehu a tak moze byt od spodu chladnejsie - to je zase skusenost majitela CX1. Treba to ist pozriet do predajne nazivo.
11.08.2012 - 10:08:22
00
No, zda sa veru, ze to nebude take jednoduche... Asi ten kocik bude treba, zrejme sa tomu nevyhnem.
13.08.2012 - 10:17:52
00
keyboard_arrow_up