Kua, mám ho zo 5 rokov, ale vtedy stál okolo 7,5 tis. slovenských. Za 12 tis. by som ho asi nekupil...

Pred 5 rokmi HAC4 PRO este nebol, len HAC4 (aspon myslim) a oficialne stal urcite cez 11k, len Sport Rysy ho mal neskor po 6900 vo vypredaji.

Pouzivam ho tiez uz dost dlho (HAC4) a obecne ku mojej spokojnosti. Polar sa mi zdal dost drahy, aj ked musim priznat, ze vyzera krajsie (ako hodinky). Na druhej strane upevnenie na riadidla je u HACu elegantnejsie ale mozno aj zranitelnejsie. Zo skusenosti mozem povedat, ze dobre funguje servis, napr. ked so "vystupil" za jazdy cez riaditla a odrazil tlacidlo, dovozca zapezpecil opravu gratis. Kamos znicil puzdro a oprava bola do 3 dni (cca. 800,- Sk). Su dostupne aj nahr. diely (pre Emo007).
22.10.2006 - 18:25:12
00
Ja mám hac 4 a chcem ho používať na 2 biky tak zháňam ešte jeden držiak na riadidlá vysielač na vydlicu aj magnet Ak je tu niekto čo može ponúknuť tak nech píše alebo volá 0908 277 066 Tiež by som rád aj USB pripojenie a Hactronic Však ponúknite


Emo007, tento problem som riesil aj ja na zaciatku tejto sezony. Chod do Sportservisu v Pod. Biskupiciach a tam tie veci vsetky mavaju. Pripadne im zavolaj na 02/40201603, ci to momentalne maju, aby si zbytocne nechodil. Ak to mat nebudu, zozenu Ti to.

Zdar!
23.10.2006 - 08:08:24
00
keyboard_arrow_up