caute
chcem sa spytat co pouzivate na mazanie?
co poviete na Loctite 8101?
je to specialne na retaze, je vodovzdorny, -25 az 170 stupnov a neodstrekuje pri pohybe. co vy na to????

este - ako cistite? je vhodne pouzivat samoobsluzne boxy na pumpach? pouzivate vosk na ramy?
07.10.2004 - 18:54:39
00
no takze ja pouzivam na retaz taky teflonovy sprej, taky zeleny, nazov si nespomeniem ale maju to v kazdom bikeshope...a je to asi najlepsia moznost....

retaz cistim v arve, len pozor aby ste sa pri tom nenafetovali, ja som to raz robil v zatvorenej garazi a cely vecer som bol potom vysmiaty jak leco...

samoobsluzne boxy ??? hmm myslis wapky ??? no ak mas trochu ucty k biku tak wapkou nikdy nespocinies na nom...staci totiz tym brutalnym prudom raz prejst cez naboje alebo prehadzovacku a vsetka vazelina je prec...a pochybujem ze by sa ti to chcelo zakazdym znova lubrikovat a rozoberat...

vosk na ramy ?? hmm to som este nepocul...no neviem pre mna je bike na jazdenie a nie na balenie kociek...na to mam vytunovany golfik pred vchodom :))) (zartujem)
myslim ze na biku by si mal mat od vyroby lak, takze staci to dobre umyt a vysusit.... este ked umyvas nezabudnu natriet bowdeny, nastriekat do nich wd alebo daco podobne...uvidis ako ti to sprijemni radenie a aj brzdenie ak mas klasicke brzdy...
07.10.2004 - 22:27:39
00
ten zeleny teflonovy sprej sa vola TF2 a z toho co som otestoval sa zda byt najlepsejsi.

Co sa tyka cistenia na benzinkach, je to fajn mas pekne cisty bajk bez
namahy, ale moze sa ti stat ze ti ten tlak znici lak ako sa to stalo mne :-((
10.10.2004 - 17:07:37
00
nie je to nahodou s oznacenim Tectyl alebo nieco podobne? potreboval by som to vediet, lebo ak ano, vedel by mi to jeden znamy zohnat...
10.10.2004 - 18:52:54
00
keyboard_arrow_up