Zdarec,chcem sa opytat, ci su tieto pedale kompatibilne so vsetkymi druhmy tretier alebo treba konkretny urcity druh.

http://www.crankbrothers.com/pedals_mallet1.php


Dalsia vec napr. ci by zacvakli do nich tieto-Shimano AM 30

http://www.winstanleysbikes.co.uk/product/18446/Shimano_AM30_ATB_MTB_Shoes

Diky...
10.04.2011 - 19:48:38
00
standardne mtb tretry su vyrabane bez kufrov (tie veci co sa zacvakavaju do pedalov), tieto "zacvakavatka" su dodavane obcas s pedalmi, obcas musis dokupit podla typu pedalov a na tretry ich nasrobovat.... potom je akakolvek takato tretra kompatibilna ;)
10.04.2011 - 20:16:38
00
hej blbecek!!!...keby ze nenapises tak ani neviem...lenze mne ide o to ci budu tie zacvakavatka ako ty si uviedol :lol: dost vysoke na to aby v dostastocnej hlbke sadli do tych pedalov pretoze tie shimana boty maju drazku cize podrazka je naduroven drazky na kufre a ked tam dam tie tvoje zacvakavatka :rofl: ci budu dostatocne von z podrazky aby sli zapnut...pretoze su to neni klasicke pedale ako v style SPD dajme tomu ale aj platformy vies?ale dakujem za naucnu odpoved
10.04.2011 - 20:34:44
00
pre bobo-a to neznamena ze ked sa tu pride informovat niekto kto ma malo prispevkov alebo je tu novy ze je uplne blby a v nicomu sa nerozumie....skus radsej ludom pomahat a nie tu chodit na chat ok?
10.04.2011 - 20:38:12
00
never-more: ebe ti? :^) :finger:
10.04.2011 - 23:31:16
00
ty si nejaky akcny.. |(

Aka otazka taka odpoved nemyslis? Aj by som ti odpovedal ale kedzesi taky skuseny.. tak to asi nebude treba..





edit:
a aby som nebol svina : citaj http://forums.mtbr.com/showthread.php?t=88808
10.04.2011 - 23:41:24
00
Myslím, že bobo to napísal veľmi dobre, neviem ako by sa to dalo napísať lepšie!
A ak si to poriadne prečítaš ešte raz, zistíš že mu dlhuješ ospravedlnenie. ;)
11.04.2011 - 00:33:44
00
hej blbecek!!!...keby ze nenapises tak ani neviem...lenze mne ide o to ci budu tie zacvakavatka ako ty si uviedol :lol: dost vysoke na to aby v dostastocnej hlbke sadli do tych pedalov pretoze tie shimana boty maju drazku cize podrazka je naduroven drazky na kufre a ked tam dam tie tvoje zacvakavatka :rofl: ci budu dostatocne von z podrazky aby sli zapnut...pretoze su to neni klasicke pedale ako v style SPD dajme tomu ale aj platformy vies?ale dakujem za naucnu odpoved


chalan ty si uvedom...veď ti odpovedal normálne :!: ešte raz a dáme ti zbohom 8)

no ak keď už si taký zbehlý, tak ti poviem, že každé MTB tretry majú drážku a podrážka je nad jej úrovňou a ver tomu, že akékoľvek SPD kompatibilné tretry by si použil, tak tam budú sedieť...na druhej strane to ako platformy využiteľné bude, ale samotný upínací systém pedála ti bude trošku zavadzať...

www.treefortbikes.com
11.04.2011 - 06:44:41
00
hej blbecek!!!...keby ze nenapises tak ani neviem...lenze mne ide o to ci budu tie zacvakavatka ako ty si uviedol :lol: dost vysoke na to aby v dostastocnej hlbke sadli do tych pedalov pretoze tie shimana boty maju drazku cize podrazka je naduroven drazky na kufre a ked tam dam tie tvoje zacvakavatka :rofl: ci budu dostatocne von z podrazky aby sli zapnut...pretoze su to neni klasicke pedale ako v style SPD dajme tomu ale aj platformy vies?ale dakujem za naucnu odpoved


toho blbecka si s tebou rad vysvetlim zoci voci ;) ako tu uz bolo povedane, aka otazka, taka odpoved...pytas sa ako neprebudeny nastrocny trulko a presne tak som ti to aj napisal, aby si to v ramci svojho intelektu bol schopny pobrat....viem, ze by si bol rad, keby si na tieto uzasne platformy v ktorych budes skakat po sidlisku z obrubnikov, potreboval nejake mega super special tretry, ktore by ti kamarati na pieskovisku zavideli, ale ako si si uz urcite stacil vsimnut, tak budes sklamany, pasuju tam vsetky....
11.04.2011 - 08:31:26
00
Teda ja som kludas, ale to uz aj mna naplo na stolicke po reakcii toho...no...
Inak pravdepodobne tie jeho DH pedale pojdu na toto: porovnanie/giant-trance-x2-2011-t25813.html ;)
11.04.2011 - 09:58:54
00
tak som zareagoval pretoze nemam rad ked niekto so mna robi idiota...dobre bol som si vedomy ze sa pytam dost primitivnu vec ale nemal som v tom jasno do dostatocnej miery teraz uz budem vediet...Sorry no!a aby som niekoho ukludnil na ziadne pieskovisko s tymi pedalmi nepojdem ani sa nikomu chvalit pretoze stale jazdim sam a chcem ich sam pre seba a nie pre niekoho.Kde je napisane ze tie pedale musia byt urcene LEN na DH a FR.Chcem pedale tak ako aj na tretry tak aj aby podrzali bez nich ako klasicke platformy cize aj aj.Su drahsie ale myslim aj po kvalitativnej stranke su ok.

Teda ja som kludas, ale to uz aj mna naplo na stolicke po reakcii toho...no...
Inak pravdepodobne tie jeho DH pedale pojdu na toto: porovnanie/giant-trance-x2-2011-t25813.html ;)


a no a co ked pojdu na to..vsak je to trailovy bicykel :lol:
11.04.2011 - 10:41:08
00
vole ty si aky nervozny. uplne prehnane reagujes. to vyzera ze si si rano bud zabudol nejaku tabletku dat alebo prave naopak :-D
11.04.2011 - 10:46:49
00
Dobry frajer :D asi nie kazdy den je nedela ze?
11.04.2011 - 10:54:39
00
sranda, že obaja píšete z jednej IP adresy a ešte aj mail máte takmer identický...no ale to je v podstate fuk :P
11.04.2011 - 11:04:09
00
mate pravdu,tymto sa ospravedlnujem vsetkym a hlavne bobovi bola to mozno len preafektovana reakcia,vysvetlit si to mozme,ale najlepsie tak pri pive by to bolo najvhodnejsie,ale do Ziliny asi tak najskor nepojdem(dost dost daleko :) ).este raz sory chlape,nechcem tu mat ziadnych nepriatelov
11.04.2011 - 11:09:44
00
keyboard_arrow_up