Potrebujem radu: -chcem si kupit cyklosatku (obcasne nosenie na leto)..
1. odkial, kde kupit (internetove obchody)
2. aku kupit (najlepsie uväzovanie typu pirat)
3. aka je cena
4. vyhody, nevyhody satky, nosenia a pod.
5. odporucania, pripomienky..
dik
20.04.2009 - 11:56:19
00
jednoznacne satka Buff, teda je to moj nazor, ale ja som s nou velmi spokojny, mal by si ju kupit v kazdom dobrom sportovom obchode, prip. si zadaj do vyhladavaca.
20.04.2009 - 17:20:13
00
tiez som za buff
vyborne saje a odvadza pot a ten sa z nej aj lehko a rychlo odparuje
kupis to v hociakom outdoore a mozno aj v nejakych cyklo obchodoch (skusil by som skor ten outdoor - tam je to iste)
20.04.2009 - 17:44:26
00
plne súhlasím s retepom. Mám to teraz druhý týždeň a paráda. Nie je to ani šatka. Je to taká látková poloelastická "rúra", z ktorej urobíš za pár sekúnd jednovrstvovú čiapku, dvojvrstvovú čiapku, tenkú, hrubšiu čelenku, pirátsku šatku, smrkátko :P , kuklu, chránič krku a neviem čo ešte. Dobrý výmysel to je. A nie je to hrubá látka, takže aj pod prilbu v pohode sadne.
20.04.2009 - 17:47:30
00
Buff je super, lacnejšia alternatíva je Matt (myslím šatku 8) ), mám ich niekoľko, obe dostať v outdoorových obchodoch. Ja ju síce nosím na hlave zriedka, mám ju hlavne na krk, do cca. 25 stupňov nosím na bajk dve. Prvú Buff som si objednala virtuálne, za účasť v jednom z maratónov bola jedna z pozorností sponzorov objednávková kartička na zľavu, do mesiaca bola šatka doma a odvtedy je môj nerozlučný spoločník. Ostatné som kúpila v BA v Auparku v outdoorových obchodoch - pozn. ten vpravo má Buff, ten vľavo Matt. :mrgreen:

Ale ak by si chcel origoš cyklošatku, vedľa obchodu "vpravo" je cykloobchod, tam majú krásne, aj som ju skúšala, len v nej vyzerám ako debil, tak som ostala pri vyskúšanom. :mrgreen:
21.04.2009 - 12:28:50
00
priklanam sa k buffu, mam ho uz asi dva roky a minule leto som k bielej kupil kamarata ciernu (aj ked neeee buff, ale povedal by som, ze vyrobca je rovnaky) :) ta cierna, kedze to nie je buff tak stala o nieco menej. v hudy mali dobry vyber. ale inak sa to da zohnat snad uplne vsade.

btw. este mam aj tretiu - granko :) ale ta je taka uzsia a tuhsia.
21.04.2009 - 12:52:52
00
hej hej, este som zabudol na granko - tie mam az tri...
ale zase az tak ma tie granko satky neoslovili...
21.04.2009 - 15:45:27
00
keyboard_arrow_up