Zdravicko, chcem sa opytat, v akej cca vzdialenosti mate magnetku od cidla cyklocomputera. V navode sa pise ze by mal byt cca 2mm (?!) problem je ten, ze ked nahodim na vidlu cidlo, tak najblizsie ako sa dokazem dostat k spiciam, kde je magnetka je asi 10 - 13mm, cize mi to nefacha. Je ta vzdialenost 2mm nutna alebo si mam kupit do toho novu baterku alebo to mam ist vymenit a zobrat Cateye, co som povodne chcel :-/
12.04.2007 - 19:47:20
00
ta vzdialenost musi byt co najmensia.a ak to tak nemozes dat tak podloz snimac niecim(napriklad gumou)a mas to vyriesene
12.04.2007 - 19:48:52
00
ta vzdialenost musi byt co najmensia.a ak to tak nemozes dat tak podloz snimac niecim(napriklad gumou)a mas to vyriesene

jo uz som to posulozil.mal som k biku taky plastovy fras na prichytenie bowdenu ku kostre, do toho som zastokol cidlo a este prichytil stahovackami. ... holt, operacia s 1 cyklokomputerom za 3 stovke
12.04.2007 - 20:06:43
00
Ja som mal ten tachometer, teraz sa pokazil, idem kupit novy.
Fakt musi byt to cidlo 2mm. Ako je mozne ze ty mas 13? ved to je blbost. Ty to nedavaj z tej strany kde mas kotuc ale z opacnej. tam kde je kotuc je noha vidly dalej od spicov ako na druhej strane.
12.04.2007 - 20:13:21
00
2schrapnel: To si nemal posúložiť, ale podložiť :D Inak Billes má pravdu, ak si dal čidlo zo strany kotúča tak sa s tým magnetom blízko nedostaneš. Ešte by bodlo kedy si napísal akú máš vidlu, či máš náboj na kotúč, aký výplet atď
12.04.2007 - 20:52:33
00
2schrapnel: To si nemal posúložiť, ale podložiť :D Inak Billes má pravdu, ak si dal čidlo zo strany kotúča tak sa s tým magnetom blízko nedostaneš. Ešte by bodlo kedy si napísal akú máš vidlu, či máš náboj na kotúč, aký výplet atď


heh tak ja som to dal presne zo strany kotuca :oops: zviedol ma bowden a uz to neslo zastavit :-) holt, drzat to drzi, merat to mera, neriesim :) ale dik chlapi.. technikus vo mne sa este neprebudil ... nikdy .. :-)
12.04.2007 - 21:04:01
00
keyboard_arrow_up